Skocz do zawartości
Gość Majkel

Geforce 7300 Gs / Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil2201

Imho 1.6v to wcale nie tak dużo.. Przemek1988 zrób testy i pochwal się bo jestem ciekaw jak sprawa przedstawia się na C2D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho 1.6v to wcale nie tak dużo.. Przemek1988 zrób testy i pochwal się bo jestem ciekaw jak sprawa przedstawia się na C2D :)

No nie wcale :mur: To tylko 0.35 więcej niż stock :mur: Daj sobie na CPU 1.6v i mi powiedz, że to nie dużo... A jak on ma B1 to dopiero za dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wcale :mur: To tylko 0.35 więcej niż stock :mur: Daj sobie na CPU 1.6v i mi powiedz, że to nie dużo... A jak on ma B1 to dopiero za dużo...

jakie tam duzo 2,2V to jest dopiero duzo B-) :lol2: ~ 1V wiecj niz stock ;) Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec nie chodziło o napięcie tylko o żle załozony radiator na karcie graficznej :blink: No panowie chyba jest sie czym pochwalić :D Wynik w 3dmarku03

Klik

pózniej postaram sie zrobvić delte :D i moze cos wiecej wyciągne!!

Nie ma się czym chwalić. Wynik żałosny jak na C2D :mur: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc sam jesteś żałosny, mówisz jakby 13K zrobił a nawet 800mhz na rdzeniu niema i pewnie 0 optymalizacji, do tego tylko 2,5ghz na procku, gdyby go podgonił na 3,2ghz to dopiero by sie działo, dodam jeszcze że 3d mark 03 lubi dużą przepustowość pamięci więc C2D czasem przegrywa z A64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Co do 790MHz na rdzeniu to wynik świentny bo przemek 1988 napisał że musi się jeszcze pobawić delta... Ja czekam na 18k c C2D puszczonego na 3GHz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam głupie pytanie ale dla mnie ważne: czy ktoś ma w płycie wtyczke 20 pin i kręconego 73GT. Bo mam zasiłke z wtyczką ATX 20 pin i się zastanawiam czy potrzebna mi przejściówka lub zmiana zasiłki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam głupie pytanie ale dla mnie ważne: czy ktoś ma w płycie wtyczke 20 pin i kręconego 73GT. Bo mam zasiłke z wtyczką ATX 20 pin i się zastanawiam czy potrzebna mi przejściówka lub zmiana zasiłki??

Nie dawno miałem Modecoma 350GTF ( wtyczka 20pin) i karta spoko kręciła sie 770/1800 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc sam jesteś żałosny, mówisz jakby 13K zrobił a nawet 800mhz na rdzeniu niema i pewnie 0 optymalizacji, do tego tylko 2,5ghz na procku, gdyby go podgonił na 3,2ghz to dopiero by sie działo, dodam jeszcze że 3d mark 03 lubi dużą przepustowość pamięci więc C2D czasem przegrywa z A64

Niech odpowiedzią na to czy to jest żałosne czy nie będzie to...

jak mi ktos pozyczy c2d to zrobie wam 19k hihih ;)

C2D 2.4Ghz jest już wyraźnie szybszy od A64 3Ghz, do tego takty 790/990. Powinien bez problemu zrobić na tym 17-18k...

 

Co do 790MHz na rdzeniu to wynik świentny bo przemek 1988 napisał że musi się jeszcze pobawić delta... Ja czekam na 18k c C2D puszczonego na 3GHz :E

K A Ż D Y B1 na napięciu w okolicach 1.6v robi te 800Mhz na GPU BEZ DELTY. Także wynik normalny... Świetnie to 850 Mhz ++ Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większą... On ma niższe takty na karcie a wynik prawie taki sam jak ja. Teraz daj takty takie jak ja i będzie miał 17k [;

Pamiętasz test na PPC....? C2D@2,5ghz i A64@2,8ghz i A64 ciut lepszy w smarku 03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3d marku 03 C2D@2,5ghz ma taką samą wydajność co A64@3ghz ;]

Nieprawda

 

Większą... On ma niższe takty na karcie a wynik prawie taki sam jak ja. Teraz daj takty takie jak ja i będzie miał 17k [;

Racja !!!! Ostatnio mam przyjemnosc pobawic sie C2d (e4300) i taki procek puszczony na 2,4Ghz jest szybszy niz moj SD 3,0Ghz...

 

C2D ma dobre pamieci... ale ale moj Sd tez ma Bh5@250mhz :)

Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie dzis odpalilem stage II mojego chlodzenia czyli zima cooling ;) i o to wynik nad ktorym dlugo pracowalem :D

910Mhz na rdzeniu !!! to chyba pierwszy taki wynik w polsce :D niestey wiecej niedalo rady bo delta sie skonczyla :(

http://img176.imageshack.us/my.php?image=910mhzxj2.jpg

vgpu 1,9V

delta -128

temperatura 30*C idlle 44*C stres

 

tu jeszcze tak mala poprawa wyniku w aqua03

http://img176.imageshack.us/my.php?image=aqbn5.jpg

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy to konec zabawy z ta karta,moze za jakis czas jak bedzie inny proc albo cos.....puki co osiagnelem to co chcialem i mi wystarcza;)

Edytowane przez ige007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie dzis odpalilem stage II mojego chlodzenia czyli zima cooling ;) i o to wynik nad ktorym dlugo pracowalem :D

910Mhz na rdzeniu !!! to chyba pierwszy taki wynik w polsce :D niestey wiecej niedalo rady bo delta sie skonczyla :(

2504731[/snapback]

na dzien dzisiejszy to konec zabawy z ta karta,moze za jakis czas jak bedzie inny proc albo cos.....puki co osiagnelem to co chcialem i mi wystarcza;)

Tja... :wink:

[21:32:29] ige [3870272]

puki co niebedzie nic nowego zmojej strony

[21:32:40] ige [3870272]

ale za jakis czas heheh wlece z fajnym wynikiem

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Zmiana pasty dała mi w stresie 5* ;] 10MHz na rdzeniu jest więcej przy tym samym V 1.58v i jest 790MHz.. Rdzeń to A2 a pasta ceramique... ;] więc jak na moją pierwszą zmiane pasty to nieźle :o

Edytowane przez kamil2201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie moja grafika umarla. Po prostu nie budzi monitora, system sie uruchamia bo slychac dzwieki windy ale obrazu nie ma. Najsmieszniejsze jest to ze w momencie smierci grafika nie byla nigdzie pomazana ani podkrecona nawet o 1mhz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...