Skocz do zawartości
wizner5

1024x768 W Grach Na Lcd 17" ?

Rekomendowane odpowiedzi

Slyszalem ze zmniejszenie rozdzielczosci z nominalnej w monitorze LCD 17" np. na 1024x768 bardzo pogarsza obraz. Czy jest to prawda i czy az tak zle to wygląda ze praktycznie w ogole nie da sie grac?

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL, też macie problemy z tymi rozdziałkami, każdy ma taka jaka mu pasuje i jaką uważa za słuszna i już. A to tępe [ciach!]... że ta zamazuje, ta sraka, ta owaka, sobie w du.pe można wsadzić. Weźcie się ogarnijcie troche, bo pier.dolicie od rzeczy, denerwuje mnie to jak mówią, że 1024/768 w LCD 17'' jest z pupy, jak komuś pasi to jest git...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LoL, też macie problemy z tymi rozdziałkami, każdy ma taka jaka mu pasuje i jaką uważa za słuszna i już. A to tępe [ciach!]... że ta zamazuje, ta sraka, ta owaka, sobie w du.pe można wsadzić. Weźcie się ogarnijcie troche, bo pier.dolicie od rzeczy, denerwuje mnie to jak mówią, że 1024/768 w LCD 17'' jest z pupy, jak komuś pasi to jest git...

Wrzuć na luz i nie obrażaj innych. :mur:

Po za tym głupoty piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć na luz i nie obrażaj innych. :mur:

Po za tym głupoty piszesz.

A 3 ja innych obrażam ? Po prostu wyrażam swoje poglądy człowieku i nie wrzucę na luz, dopóki nie bedziecie pier.dolić takich smutów i głupot. To po co niby robią LCD ? Dla 1 rozdzielczości ?! Qrfa wielu moich kumpli ma mony LCD 17" i wszyscy grają na nich w 1024/768 i ja wraz z nimi jakoś nie odczuwam u spadku jakości obrazu, nie wiem, czy wy macie mony za 800 zł, czy ktoś palnął takie bzdety i wszyscy powtarzają za nim. Qrfa poza tym, nie każdy ma kartę za 1k Pln albo i więcej i nie każdy może sobie na LCD 17" grać na tej jego nominalnej rozdziałce 1280/1024...

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do 1024x768 to jest jeszcze kwestia zniekształcenia obrazu wynikającego z różnych proporcji ( 1024x768 - 4:3 ... 1280x1024 5:4 )

 

->Spylon

 

Dla mnie spadek jakości jest znaczny a trochę monitorów widziałem ( m. in. EIZO ).

 

Już lepiej ustawić tryb 640x512 i dublowanie - nic się nie rozmywa.

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że się da grać, a jak komuś nie pasi to niech sobie kupi 20,1 cali o rozdziałce 1600*1200 i gra w 800*600 :D będzie miał lepsze dublowanie.

 

P.S. spylon w zupełności się z toba zgadzam!

Edytowane przez bodziu8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że się da grać, a jak komuś nie pasi to niech sobie kupi 20,1 cali o rozdziałce 1600*1200 i gra w 800*600 :D będzie miał lepsze dublowanie.

 

P.S. spylon w zupełności się z toba zgadzam!

Hehhe dokładnie, jak już się tak zgadzamy to chodźmy na browarka czy co ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...