Skocz do zawartości
durczyn

Sprzet: Pc, Audio, Etc....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :D

 

Ostatnio miałem taki przypadek że musiałem z pokoju wynieść cały stuff elektroniczny, a troche tego jest, bo miałem malowanie ścian. Jedną noc musiałem spędzić w pokoju bez elektroniki, co się okazało, rano o 7.00 wstałem wyspany jak skowronek itp. Gdy nastepnie podpiołem elektronike, połozyłem isę spac o tej samej porze, wstałem niewyspany itp. Zawsze tak się dzieje jak jest lub niema sprzetu w pokoju. Czy to może być wina jakiegoś pola magnetycznego czy czegokolwiek ????

 

PS: Teraz zanim ide spac odpina sprzet z gniazdek :blink: ale o dziwo lepiej mi się spi..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak usypiam pod głowa mam budzik z radiem. I również wstaje jakiś zamotany dopiero po kawie robię się trzeźwy. Dzisiaj spróbuje go odłączyć i zobaczymy jakie da to efekty. Również zauważyłem że jeśli przed snem wywietrzę pokuj to lepiej się wysypiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem z kolei odwrotnie: spedzalem dwa dni u babci i spanie (a raczej usilowanie spania) w pokoju, w ktorym nie bylo zadnej elektroniki bylo mordega. Czyzbym sie az tak przyzwyczail? :)

 

EDIT: poprawiony nawias :)

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem z kolei odwrotnie: spedzalem dwa dni u babci i spanie A raczej usilowanie spania) w pokoju, w ktorym nie bylo zadnej elektroniki bylo mordega. Czyzbym sie az tak przyzwyczail? :)

 

nałóg ? ;]

 

 

 

 

pole magnetyczne moze tak wpływac na człwoeika nie wiem powyłaczam dzisiaj wszytko bo ja zawsze zamotany wstaje i zobaczymy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo gdy było malowanie żyłem bez elektroniki i rano byłem wyspany, pełen sił a jak mam elektronike w pokoju to jakis nie wyspany bez sil.

 

Czyżby bylo trzeba pozbyc sie kompa z pokoju :cry: Tego nigdy nie zrobie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jest.. jednak doliczyłbym też siłę sugestii... odąłczasz elektronikę i wmawiasz sobie że żyjesz teraz w zgodzie z naturą... co podświadomość oczywiście wykorzystuje i poprawia Ci samopoczucie... :)

 

Świadomie czy nie świadomie... pare dni bez elektroniki potrafi poprawić samopoczucie... i myślę że większy na to wpływ ma fakt że nić tam nie buczy, nie szumi etc.. jest po prostu upojna cisza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wirion ty po prostu zmeczyles sie wynoszeniem tych mebli a ze nie miales kompa to 7:00 obudziles sie wysapny bo go potrzebowales a czlowiek jak sie budzi sam zawsze jest wyspany np ja budze sie sam o 4 rano i jestem wysapny a o 7:00 jestem budzony i jestem nie wyspany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy szmer dziala podswiadomie na nasz uklad nerowy i zakluca w jakims tam stopniu nasz sen. Ja zazwyczaj staram sie wylaczac listwe, bo do niej mam podpieta cala elektronika. Zreszta wkurza mnie jak w pokoju swieci sie pelno diodek kontrolnych ;p....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Student polibudy na wydziele elektroniki i telekomunikacji. Moze dlatego ;)

 

OT który rok ?:>

 

Wracając do tematu, to mi elektronia nie przeszkadza... może być wszytsko włączone 50 dB a śpię jakby nigdy nic, rano wyspany :D kluczem do wszytskiego jest zmęczenie, najlepiej wywołane pracą fizyczną :) zawsze łóżko jest cieplejsze :D kołderka bardziej miękka :P itp. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemówie że wam to pomoże ale mi pomogło, teraz podczepilem pod listwy inaczej i wyjmuje ko 2 kabelki i na off jedną listwę, wywietrzenie pokoju i rano odrazu lepiej :]

 

Wirion ty po prostu zmeczyles sie wynoszeniem tych mebli

meble robotnicy nosili, ja biedny musiałem z audio i pc latac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Ostatnio miałem taki przypadek że musiałem z pokoju wynieść cały stuff elektroniczny, a troche tego jest, bo miałem malowanie ścian. Jedną noc musiałem spędzić w pokoju bez elektroniki, co się okazało, rano o 7.00 wstałem wyspany jak skowronek itp. Gdy nastepnie podpiołem elektronike, połozyłem isę spac o tej samej porze, wstałem niewyspany itp. Zawsze tak się dzieje jak jest lub niema sprzetu w pokoju. Czy to może być wina jakiegoś pola magnetycznego czy czegokolwiek ????

 

PS: Teraz zanim ide spac odpina sprzet z gniazdek :blink: ale o dziwo lepiej mi się spi..........

No magnetycznego to chyba nie bo o ile mi wiadomo to ludzie nawet leczą się opaskami magnetycznymi itp.

 

Ja mam paprotke i ona mi wszystko rekompesuje :D

Ja mam genetycznie zmutowaną paproć ( tak żeby szybciej rosła i częściej pędy wypuszczała ) ale raczej mi nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Mi to już nic nie pomoże, jestem tak uzależniony że wygląda to tak szkoła->komp->spać i nie ważne o której sie położe i tak sie nie wyśpie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...