Skocz do zawartości
tabius

Nowypcs754

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bo jestem nowy :)

i odrazu zaczne

[754] Procesor AMD Sempron 2600+ BOX 64-bit

DFI Infinity NF4x (s754)

Pamięć DDR 512MB PC3500 433MHz Twinmos Speed Prem.

[PCIE] Karta Radeon X800GTO Sapphire 256MB 11067-04-20

[sATA] Dysk Seagate Barracuda 7200.9 80GB NCQ ST3808110AS

co o tym sadzicie sprzet do o/c mocnego (tak planuje zakup frazera)

ale na teraz czy to wszystko zgra sie dobrze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz to chiftec GPS-350EB

hmm no niebardzo jest kasa na 939 a niechce plyty asrocka czemu bo podkrecanie na niej to smiech w bialy dzien

a mozecie mi powiedziec cos o tej plycie

gosc w sklepie mowi ze problem z doborem pamieci ale znow testy mowia ze porzy oc jest to najleprza plyta pos s754

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz to chiftec GPS-350EB

hmm no niebardzo jest kasa na 939 a niechce plyty asrocka czemu bo podkrecanie na niej to smiech w bialy dzien

a mozecie mi powiedziec cos o tej plycie

gosc w sklepie mowi ze problem z doborem pamieci ale znow testy mowia ze porzy oc jest to najleprza plyta pos s754

Poczytaj troche o tym Asrocku a nie dawaj od razu takie osądy :? Według wielu ten Asrock to tanie DFI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz to chiftec GPS-350EB

hmm no niebardzo jest kasa na 939 a niechce plyty asrocka czemu bo podkrecanie na niej to smiech w bialy dzien

a mozecie mi powiedziec cos o tej plycie

gosc w sklepie mowi ze problem z doborem pamieci ale znow testy mowia ze porzy oc jest to najleprza plyta pos s754

Moze pierw zobacz kilka postów zanim obrzucasz tego Asrocka błotem... ten zestaw jest topowy na 939 i bardzo tani. Nie polecam Ci ładowac sie w 754 bo w sumie to lowendowa platforma a ten semp daje czadu :) Ale jak chcesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co bez przesady tanie dfi :lol:

 

taa max 1.55v na proca i tp po modach płyty...

na resyjnych biosach nie da sie sensownie kręcić 2.8v na mem...

 

 

to ma tyle cz dfi co syrenka do ferrari..

 

moim zdaniem ta płyta jest kiepska bardzo kiepska-jej siła jest cvhipset uli bardzo udany. Aż ząl dupsko ściska ,zę nie ma jakieść dobrej płyty na uli... no ale 1697 nadchodzi ma być epox, abit itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co bez przesady tanie dfi :lol:

 

taa max 1.55v na proca i tp po modach płyty...

na resyjnych biosach nie da sie sensownie kręcić 2.8v na mem...

to ma tyle cz dfi co syrenka do ferrari..

 

moim zdaniem ta płyta jest kiepska bardzo kiepska-jej siła jest cvhipset uli bardzo udany. Aż ząl dupsko ściska ,zę nie ma jakieść dobrej płyty na uli... no ale 1697 nadchodzi ma być epox, abit itp...

Wiesz może troche przesadziłe tanie DFI ale MoBo jest nie złe jak za te kase.

 

Znajdziesz lepsze w tej cenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie ma sensu sie ładować 754, lepiej kup tego ASrocka i Sempa 3000+, a później po dozbieraniu kasy możesz wymienić praca na np. 3700+ San diego. Ja właśnie na dniach zamawiam ten zestaw. A mam pytanko czy na tym ASrocku będą chodzić pamięci DDR2 i DDR PC3500 ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz to chiftec GPS-350EB

hmm no niebardzo jest kasa na 939 a niechce plyty asrocka czemu bo podkrecanie na niej to smiech w bialy dzien

a mozecie mi powiedziec cos o tej plycie

gosc w sklepie mowi ze problem z doborem pamieci ale znow testy mowia ze porzy oc jest to najleprza plyta pos s754

 

poczytaj sobie tematy o tej plycie kazdy ja chwali... :mur: :mur: dawaj osady jak poczytasz a nie ... :mur: :mur: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sila tej mobo jest cena, mozliwośc obsadzenia grafy na agp/pcie a OC wcale nie jest takie tragiczne.

 

DDR 2 ni cholery nie ruszy na tym Asrocku a PC3500 (250 mhz) to i owszem powinno bo to zwykle DDRy

Ps. Uwielbiam "fanów" DFi :) nawet jak niewidzieli ich plyt w akcji/na oczy to i tak "DFI RULES" :)

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie CELEB MADRZE POWIEDZIAL... ta plyta kosztuje 220 zł to po 1 po 2 ma pelne agp i pci-e a po trzecie niezle mozliwosci o/c :wink:

 

A co do ddr

 

DDR i ddr2 to calkiem cos innego ... nie pojda na tym asrock'u ddr2

Edytowane przez s4t1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co przeczytalem duzo testow i chwala ale mnie przeraza brak zmiany v cpu (moze macie racje) ale niechce i juz

pytalem jak sie sprawoje ta dfi infinity to odpowiedzi niedostalem a szkoda

Bo nikt pewnie nie ma tego to co Ci ma powiedzieć, chodzi świetnie bo ma logo DFI? o_O

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt pewnie nie ma tego to co Ci ma powiedzieć, chodzi świetnie bo ma logo DFI? o_O

Złosliwosc?

smieszny jestes to bedzie moja pierwsza plyta dfi a asrocka juz mialem i niechce miec pozatym niechce narazie s939 chce sprawdzic 754 a ty uwziales sie ze obrazam asrocka :)

nikt niema? dziwne wydaje mi sie ze duzooo osob na tym forum posiada ta plyte

a pozaty moze wiecie jak to sie zgrywa co ?

czy zestaw pasuje do siebie i czy taki zestaw bedize sie dobrze krecił proc+pamieci+plyta

Edytowane przez tabius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złosliwość? Skądże znowu ? Wg mnie sens kupowania płyty pod s754 z PCIe jest mocno watpliwy, a co do ilości akurat tych DFi to myśle ze właśnie mało osób je posiada i o czymś to świadczy.... Jeżeli tak bardzo cie boli ten Asrock to dołóż stówke do tego DFi i bierz to na 939 http://sklep.benchmark.pl/pelny_22569.html - wydajnościowo jak SLI DR od DFI i juz nie mozna się przyczepić ze coś nie Halo :) A jak chcesz bardzo s754 to ok, w koncu sprawdzac możesz do woli - to twoje pieniądze :)

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ja wrzuce swoje 5 groszy... na s. 754 nie wlozysz dwujajowca, nie ma obslugi dual ddr, powoli ten socket idze na odstawke...

 

s. 939 posiada obsluge dual ddr, mozesz wrzucic na niego dwujajowca, sli etc.

 

oczywiscie s. 939 jest bardziej przyszlosciowy, poniewaz kiedy pod koniec roku bedzie nowa podstawka na procka, plyty glowne, procki itp. to taki s.939 bedzie jeszcze jary bo gdy taki semp 3000+/athlon 3000+ nie da rady to kupisz dwujajowca

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecona płyta ASROCK k8 dual sata II

procesor AMD Sempron 3000+ oem

wiatrak ARCTIC COOLING FREEZER 64

pamięć PDP PATRIOT Signature KH DUAL 2x512MB

grafika 6800gt na pci-e

 

 

EDIT: grafa to moze x800GTO

Edytowane przez s4t1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczeze dobra panowie uparlem sie na s754 poniewaz wujek w czw. wyjezdza z kanady makolege ktory srzedaje mu wyzej wyminiony sprzet za ok 200zl ja bym go dostal wiec oplaca sie dlatego chce wejsc w s754 oplaca sie :)?

 

edit walisz z tym dfi a pisze ze slyszlem ze to dfi najleprze na s754 do tego patrz wyzej :)

Edytowane przez tabius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczeze dobra panowie uparlem sie na s754 poniewaz wujek w czw. wyjezdza z kanady makolege ktory srzedaje mu wyzej wyminiony sprzet za ok 200zl ja bym go dostal wiec oplaca sie dlatego chce wejsc w s754 oplaca sie :)?

 

edit walisz z tym dfi a pisze ze slyszlem ze to dfi najleprze na s754 do tego patrz wyzej :)

Czy ja dobrze rozumiem cały sprzęt z pierwszego posta za 200zł :blink: Bo jak tak to się opłaca :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...