Skocz do zawartości
Komunista

Płatki

Rekomendowane odpowiedzi

Czuć różnicę w smaku. Gwarantuję Ci to. Te z Nestle są bardziej wyprażone.

Zgadam się. Płatki kukurydziane jem od rpzedszkola codziennie rano i kolejnośc jest taka:

Kellogg's - absolutnie nie do pobicia, jeśli raz spróbujesz to nie chcesz już innych. Niestety niedostępne w tej chwili w polsce.

Nestle - nie mozna im nic zarzucić

Reszta to chłam. Jadłem kiedyś płatki Flips, są gorzej wyprażone, mniej chrupiace i wogóle ble ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mlekołaków jakoś nie trawie... nestle rox -> duże nesqiuck (czy jak to sie tam pisze) i do przodu :) jeszcze czokapiki są dobre nie wiem jak nowe ;) jestem płatkowym smakoszem jadam to na śniadanie od 6 lat w dni szkolne i tyle tego przetestowałem że jakoś nie mogę innych (chyba że od czasu do czasu dla urozmaicenia ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jadłem te kornflejksy, ogólnie bez rewelacji ale jak dla mnie i tak lepsze niż zwykłe, jakieś urozmaicenie smaku ;) przed chwilą jadłem te czokapiki - mało tych białych i jakieś takie mniej twarde ale rzeczywiście czuć czekolade białą i jak dla mnie zwykle czokapiki były 'zbyt' czekoladowe na koniec mleko jest obleśnie słodkie, szkoda że tych nowych nie ma w dużych paczkach <_< ogólnie ofc na +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ja się bardzo przyzwyczaiłem do płatków na śniadanie rano i jem je codziennie ale cena płatków Nestle jest szczerze mówiąc po prostu zabójcza .. dlatego przerzuciłem się na inne i naprawdę, o ile byłem kiedyś bardzo przywiązany do Nestle tak teraz wiem, że inne też są spoko tylko trzeba znaleźć te "swoje"

 

ja jem "cheriosopodobne" jakieś i "nesquikopodobne" Mlekołaki. polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

zarzućcie nazwy, z chęcią bym spróbował, trochę mnie przekonaliście stwierdzeniem że 'trzeba znaleźć swoje" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i stwierdzam ze jestem odmiencem. Dla mnie te wszystkie platki sa paskudne. Kompletnie bez smaku, no chyba ze ktos jest fanem platkow kukurydzianych i miodu oraz czekolady.

Preferuje sniadania kontynentalne. Z ciekawosci - ile trzeba kilo zjesc tej paszy z rana zeby nie czuc glodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkie smaki CRUNCHY polskiej firmy Sante :) A szczególnie owocowe - takie w czarnej torebce i czekoladowo-bananowe (żółte). Frutina jest super, a reszta Nestle już mi się przejadła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...