Skocz do zawartości
Fikoł

Red Orchestra: Ostfront 41-45

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hydro2

Dla mnie konkurentem dla CoD2 jedynym godnym jest Commandos Strike Force a nie to cos,chociaz jak zobacze gre moge sie skromnie zdziwic,ale jesli to tylko multi to napewno Commandos ma miejsce 1,Cod 2 a ta gra 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zarzuce z innej beki.... zna ktos jakies polskie servery/funsity/clany i czy pifpaf ma zamiar wprowadzic do oferty RO?? Co do CoD2... to zniechecilem sie do tej gry jak zobaczylem pasek zycie w SP..... i nic mnie nie przekona zebym ja mial spowrotem na dysku. Wg mnie RO jest udanym tytulem, jako ze glownej roli nie odgrywaja juz amerykanie. Wkurza mnie ze w kazdej grze o IIWW sa amerykanie i ich "wielka Normandia" ktora w rzeczywistosci nie byla az tak wielka bitwa (bo byly wieksze rzeznie) i nie miala wiekszego znaczenia, i nie wiadomo z jakiego powodu US Army sobie ja tak chwali....

Edytowane przez lifanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zarzuce z innej beki.... zna ktos jakies polskie servery/funsity/clany i czy pifpaf ma zamiar wprowadzic do oferty RO?? Co do CoD2... to zniechecilem sie do tej gry jak zobaczylem pasek zycie w SP..... i nic mnie nie przekona zebym ja mial spowrotem na dysku. Wg mnie RO jest udanym tytulem, jako ze glownej roli nie odgrywaja juz amerykanie. Wkurza mnie ze w kazdej grze o IIWW sa amerykanie i ich "wielka Normandia" ktora w rzeczywistosci nie byla az tak wielka bitwa (bo byly wieksze rzeznie) i nie miala wiekszego znaczenia, i nie wiadomo z jakiego powodu US Army sobie ja tak chwali....

http://www.red.orchestra.pl/plug.php?e=serverinfo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Jak dla mnie gra jest świetny wypas i gdyby nie brak czasu napewno grałbym w to posieci mówie po graniu od kilku lat w COD i COD2 ta gra jest bardziej realistyczna. Chociaż ma dużo bugów ale z patchami to powoli przemija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra jest świetny wypas i gdyby nie brak czasu napewno grałbym w to posieci mówie po graniu od kilku lat w COD i COD2 ta gra jest bardziej realistyczna. Chociaż ma dużo bugów ale z patchami to powoli przemija.

gdzie ja kupiles? niby ze sa informacje w necie ze jest za niespelna 30zl ale jakos w sklepach nie moge znalesc:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra do kupienia w sieci Empik za 30 zł (2 dni temu byłem i sprawdzałem) Na steam pisze 25 $ więc raczej to jest promocja :) pozdro

 

http://www.empik.com/showobject.jsp?object...ategory=4010200

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pograłem trochę i powiem szczerze jak dla mnie za bardzo realne to wszystko co za tym idzie akcja raczej bardzo dynamiczna nie jest jednak wolę szybką akcję bardziej arcade, ale dla koneserów "symulacji" wojennych na pewno smaczny kąsek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Gra ma imo chore wymagania. Na med/high (w przewadze med) zwalnia i to ostro, a sam framemate utrzymuje sie przez wiekszosc gry na niskim poziomie. Tak stwierdzam po trialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę wiecej i gra naprawdę mnie wciągneła, szczególnie walki czołgów. Poznałem tez parę nowych map i ten realizm naprawdę z minusa stał się dla mnie plusem. Boje się tylko, że jak zacznie się cziterstwo to taki koleś z wallhackiem i aimbotem w tej grze będzie nie do wyjęcia :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma imo chore wymagania. Na med/high (w przewadze med) zwalnia i to ostro, a sam framemate utrzymuje sie przez wiekszosc gry na niskim poziomie. Tak stwierdzam po trialu.

Dokladnie, jakis nagle spadki fps w chwilach, gdy nie powinno ich byc, ogolnie chyba prezciazyli ten silnik i nie wyrabia. Ustawienie wszystkiego z max na min daje niewiele wiecej fps, troche dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ten silnik tak ma (choc w hl2 lepiej chodzil) przyklad - Dark Messiah. qqrydza robil testy na low i high w niektorych miejsach i bylo tyle samo klatek czy o 2 wiecej dla low...

//

O lol, [;;;;;;.

Heh true, nie wszstko co jest udostepniane przez steama ma source'a. Moj blad;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupilem gre i wrazenia jak najbardziej pozytywne :D Srednio mam 25fps, czasem spada do 15 przy jakis duzych walkach i granatach dymnych ale gra sie dobrze, to nie jest q3 czy cs, gdzie im wiecej fps to lepiej. Na poczatku jak wlaczylem gre to myslalem, ze wywalilem 30 zl w bloto, ale po obczajeniu calego interfejsu gry gra sie coraz lepiej

Edytowane przez Pabliq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Wczoraj kupilem gre i wrazenia jak najbardziej pozytywne :D Srednio mam 25fps, czasem spada do 15 przy jakis duzych walkach i granatach dymnych ale gra sie dobrze, to nie jest q3 czy cs, gdzie im wiecej fps to lepiej. Na poczatku jak wlaczylem gre to myslalem, ze wywalilem 30 zl w bloto, ale po obczajeniu calego interfejsu gry gra sie coraz lepiej

15 FPS eee stary tak się nie da grać! W MP minimum 35 FPS!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...