Skocz do zawartości
Wojtek51281

Recenzja Acer Aspire 1710?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Czy byłby ktos zainteresowany recenzją laptopa Acer Aspire 1710?Wystawiłem go na sprzedaz a tak naprawde nie znam zadnych opinii o tego typu maszynie.Acerek jest w dziale sprzedazy na Tweaku.Pozdrawiam

Edytowane przez Wojtek51281

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!Czy byłby ktos zainteresowany recenzją laptopa Acer Aspire 1710?Wystawiłem go na sprzedaz a tak naprawde nie znam zadnych opinii o tego typu maszynie.Acerek jest w dziale sprzedazy na Tweaku.Pozdrawiam

Co to za nowa moda, jak chcesz robić recenzje to ją napisz a nie pytaj się kto by chciał ją zobaczyć. Każda recenzja się przyda.

 

PS. W opisie na allegro popełniłeś błąd, mnożnik to żadne 3.75 tylko 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolege hpx4000 - nie pytajcie sie, czy napisac recke, tylko piszcie. Im wiecej ich bedzie, tym lepiej.

 

Jak nie przyda sie dzis, to ktos skorzysta w przyszlosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Widocznie zle sie wyraziłem;) Chodzi mi o to czy którys z uczestników tego forum mógłby napisac cos więcej o tym komputerze;)Moze jakies doswiadczenia z tym lub podobnym sprzętem,z firmą ACER? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Widocznie zle sie wyraziłem;) Chodzi mi o to czy którys z uczestników tego forum mógłby napisac cos więcej o tym komputerze;)Moze jakies doswiadczenia z tym lub podobnym sprzętem,z firmą ACER? Pozdrawiam.

Bez jaj… sprzedajesz komputer, ale nic o nim nie wiesz i chciałbyś poczytać jakieś jego recenzje? O firmie Acer jest na forum bardzo dużo tematów, wystarczy poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...