Skocz do zawartości
k2

Midtown Madness 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam GeForce i na taj karcie wysypuje mi sie grafika,

na stronie tej gry jest niby patch. Sciagnełem go.

Ale jak instaluje to wyskauje jakis bład.

jak sobie poradzic z texturami w grze, starsznie sypia sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano jest klapa z tą grą i koniec.

Rozwiązanie (u mnie działa) - nie pomagały mi żadne nowsze sterowniki.

U mnie z tą grą działają stery z serii !!!! 6.x. Zarówno na Win 98, Me XP - tylko te. Mam taką samą kartę, więc i problem wydaje się ten sam.

Sterowniki z serii 6.x i już śmigasz policją. Mój syn to uwielbia.

Powodzenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie strasznie kaszanily sie textury pod winda XP niewazne jakie stery

 

w 98 bylo ok chociaz przy nowszych sterach gra szalala

mi pomógly 2MB patch do win xp

 

tak w ogłe thx wszystkim za pomoc

za to niemoge grac w GameSpy

gra nie laduje sie do konca :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 2 sytemy, windowsa 98 razem z 2000, sprzet oczywiscie z podpisu

 

Problem jest nastepujacy, klikam na Midtown2.exe :P i nic sie niedzieje, gra neistartuje, vzczekam chwilke i dalej nic, taksamo jest z midtownem 1, inne gry działaja normalnie, sprawdzam w procesach i niby jest uruchomiony midtown, ale na pasku go niema,

i teraz to co mnie dziwi najbardziej:

 

Uruchomie jakąs inną gre np CS, i automatycznie zaczyna startowac ten midtown co go wczesniej uruchamialem :D

 

I tylko tak moge sie dostac do MM2, odpalic go jak normalnie si eodpala uruchomic inną gre i z neij wyjsc, wtedy jak nastepuje ten jakby "reset" czy mrugniecie monitora przy zmianie wyswietlania, to wtedy sie midtown pokazuje.

 

Chcialebym zaznaczy ze to niejest wina sterownikow, anie DX, sprawdzalem na roznych i zawsze dzialalo, a teraz niechce.

Niefiem kusfa coto moze byc, problem sie zaczol odką dkupilem tą plyte gigabyte o ile sobie przypominam to zainstlaowalem na nowo windowsy 98 i 2000 i na 2000 na tej plycie juz midtown 1 jak i 2 niestartowal normalnie :(. ( sprawdzalem tez na roznych via packach i nic)

 

POMOCY :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch jest :) Tylko trzeba go instalować przed "poprawieniem gry". Potem z www.megagames.com trzeba sciągnąć "poprawkę" w odpowiedniej wersji :)

 

Neo_x > Hehe. Jak widzisz nie tylko z radeonami bywają problemy ;)

czemu nie da się z tego serwera sciągnoąc tego patcha

ie rusza ściagnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pszeszukałem forum i znalazłem ten topic poniżej, lecz na tej stronie w nim podanej jest plik ale nie rusza jego ściaganie nie wie czemu

czy ktoś wie z kąd sciągnąć patcha, zęby niebyło tych trójkątów w grze bo nie da się z nimi grać do cholery jasnej oczywiście mam pirata proszę o pomoc bo dzisiaj kupuję kierownicę iby co pojweździł pomieście :)::))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym że zawiera orginalny plik midtown2.exe i jak spopjuje cracka to rusza ale błędy są dallej :(

Sorry ale ty masz cracka do tej gry. Ja mam wersje przegrywaną i żadnych cracków do niej nie mam bo działa bez nich (ale problem z grafiką też jest - działa tylko na detonatorach 6.50).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...