Skocz do zawartości
monster21

Laing Ddc

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem Lainga w wersji plus z PC-Tuning i jestem ciekaw czy będzie cicha. Myślałem, że będzie w tym tygodniu ale mają problem z wysyłką. DDC+ mieli już w zeszły piątek, a do dzisiaj jej nie mam :mur:

Mogłem zamówić ze Stanów bo zamawiałem parę flaków poprzez Baziego, ale obawiałem się o gwarę. Za oceanem też był problem głośnych Laingów.

Jak pozbieram flaki do kupy to zaprezentuję swoje WC , trochę to trwa bo od października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cooling.pl prawdopodobnie wysiadła klimatyzacja, bo komuś chyba przegrzały się zwoje:

 

Laing DDC 12V 1plus T Pompa WC - 379 zł :lol:

Laing DDC 12V 1plus RT ze złączkami SM8/10 - 409 zł :lol:

 

@Nexor6 - i jak, dostałeś już pompkę? Jeżeli można wiedzieć, ile zabuliłeś? (@PW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie klimatyzacja działa, ale skoro ktoś uważa tą cenę za normalną to jego sprawa. I tak, wiem że to jest DDC większej mocy. Czekam na mój egzemplarz "bez plusa", ponoć są już cichsze.

 

EDIT:

 

Przypomniało mi się, że na xtremesystems jest przylepiony temat o DDC. Sporo fotek, uwagi userów, a na drugiej stronie fotki hałasującej pompki i co może powodować awarię - może się komuś przyda.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek do cooling.pl przyszła nowa dostawa DDC-1T (bez plusa). Na razie nie mam zbyt dużo czasu, więc nie wpiąłem jej do układu. Założyłem top z pleksy, położyłem na warstwie gąbki i pompuje sama do siebie przez kilkadziesiąt centymetrów węża. Po godzinie temperatura na spodzie stabilizuje się na poziomie 51°C. Sporo, ale sądzę że po podłączeniu bloków i chłodnicy temperatura powinna spaść - teraz pompka nagrzewa wodę na niewielkim odcinku i przez to sama siebie.

 

Co do głośności, to po odpowietrzeniu pracuje całkiem kulturalnie, bez pisków czy buczenia, choć Coolriver 2 jest cichszy. Ogólnie jestem całkiem zadowolony, dam znać jak się spisuje w układzie. I jeszcze oznaczenia z obudowy:

 

Dołączona grafika

 

Oby z węgierskimi DDC nie było tak jak z Papstami :?

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Wczoraj przybyła do mnie paczuszka z Laingiem. W sumie nie zamierzałem zamieniać mojego Hydzia ale trafiła mi się aukcja, gdzie kupiłem nowego Lainga + 3m nowego 10/8 Inovateca + używany PowerX A64, całość za = 200 zł :D Ale nie o tym miałem pisać.

Na mojej pompie jest naskrobane takie coś: Laing DDC-1 RT, wirnik biały, wersja elektroniki v5.4. Nie potrafię znaleźć takiego modelu. Czy ktoś mi powie co to za wynalazek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nwoego lainga i nei buczy i nie piszczy. Jak zle odpowietrzycie to ebdzie buczal i piszczal. instrukcje sie czyta nei? Chyba ze problem bo po angieslku.

:mur: :mur: :mur:

Uwierz mi, że felerne serie Laingów terkotały/buczały osobom, które potrafią odpowietrzyć układ... :rolleyes:

(czyt. takie komentarze możesz sobie darować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nwoego lainga i nei buczy i nie piszczy. Jak zle odpowietrzycie to ebdzie buczal i piszczal. instrukcje sie czyta nei? Chyba ze problem bo po angieslku.

Kurcze racja! Masz nas. Instrukcja i odpowietrzenie. Jak kilkunastu ludzi, z których niektórzy zjedli zęby na WC mogło na to nie wpaść. To napewno przez ten angielski. Trudny język, bo nawet na wielu forach anglojęzycznych narzekali na te pompy. Gdybyś ja kupił pół roku temu nie wyjeżdżałbyś z czytaniem instrukcji. Po angielsku of course ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sarkazm :P niepotrzebny. Ja jestem zadowolony z tej pompy. Tylko musze wibracje jakos stlumic.

Zasugerowałeś, że ludzie nie potrafią jej odpowietrzyć, a starsze serie dawały się we znaki nawet po podłączeniu do metra węża.

 

Połóż ją na gąbce albo powieś na gumce pasmanteryjnej i po krzyku. U mnie leży na macie BeQuiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie jak ktoś ma na sprzedaż taką pompeczkę (nie buczącą) z topem z plexi albo jeszcze lepiej od razu z rezikiem to niech się zgłosi:d

Za żadne pieniądze nie oddam :D Nie buczy i ma niedostępny top z rezem z plexi :rolleyes: Mam farta :rolleyes:

 

Kupujcie słabszą wersję 10W. Normalnie mam przepływ 580 "jednostek" ale wąż mi się zagiął i miałem 250 "jednostek". Nie było żadnej różnicy w temperaturach na 3 blokach w tym jeden flow killer.

 

Za jednostkę można przyjąć l/godz.

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ojjj fajny :rolleyes: ...moze jakies zamowienie zbiorowe???

Pisałbym się na - no mała zmiana zamówiłem sobie topy u PC-Tuning czyli z tych Koolance rezygnuję

Edytowane przez michalki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...