Skocz do zawartości
mihn

Mx1000 - Akumulator

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek kupiłem sobie MX1000. Od tego czasu już dwa razy ją ładowałem, użwając średnio po 12h dziennie.

Gadałem z dwoma kumplami którzy mają tą myszkę i mi powiedzieli że przy takim używaniu myszka trzyma 3-4 dni minimum.

Trafiłem na bubla który ma zrąbany akumlator czy co? :D

I jeszcze jedno, myszka ładuje mi się maks półtorej godziny, gdy w dokumentacji napisano że powinna się ładować 3-4h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo ;) 3-4dni Max przy uzywaniu 6-10h dziennie. Generalnie w chwili obecnej to jest standard. Wzgledem ladowania, podobnie.

moja czymie 2-3 dni a pykam na niej ok 8godzin dzienie a ładuje ją ok 2,5 godziny.

Alw wogle to myszka super!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, te pare tygodnie wg producenta to czysta mrzonka. Chociaz z tego co czytalem to poczatkowe rewizje zdaje sie trzymaly znacznie dluzej.

 

Rowniez jestem bardzo zadowolony ;) zadnych problemow i objawow zglaszanych przez ludzi wczesniej (skaczace kursory, problemy z usb itd).

 

Mam tylko 1 problem: slizgacze... fatalne sa :) kupilem ostatnio Steelpada QCKmini i myszka sprawia duze opory. Na klasycznej "plastikowej" podkladce za 2PLN bylo znacznie lepiej. Jest sens wymieniac slizgacze? Tzn na pewno bedzie lepiej, ale czy na tyle ? Ma ktos jakies doswiadczenia z QCK + mx1000/mx700 (ciezsze myszy) i slizgami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam mx1000 i laduje co 4-5 dni

MYSZKE polecam wszystkim wygoda- I klasa ;)

ja mysle ze dluzej potrzyma jezeli bysmy ja na czas nieuzywania wylaczali bo przeciez laser caly czas bada powierzchnie ;)

Edytowane przez olinek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja laduje raz na 10 dni.

 

Mam natomiast inny problem z ta myszka, choc byc moze to nie wina myszki.

 

W trakcie przechodzenia z jednego okna programu do innego myszka mi sie blokuje, wystarczy nacisnac jakikolwiek przycisk na klawiaturze lub poczekac kilka sekund by sie odblokowala.

Jest to starsznie irutujace, moze ktos z wam wie co moze byc przyczyna tego stanu (klawiature mam tez Logitecha na USB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jamam MX700 z aku 1400mAh i przy pracy po 12h dziennie wytrzymuje ok 7 dni. ile sie laduje to nie wwiem, bo jak musze ja wrzucic na ladowarke to robie to w nocy.

 

Witchhunter => u mnie tez slizgacze sa jakies takie malo slizgie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...