Skocz do zawartości
wiet

Pożądna Klawiatura.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam dobrej klawiatury do 110 zł. Do pisania jak i do gier. Aktualnie zastanawiam się nad kupnem : http://allegro.pl/item91127780_logitech_ul...uperplaska.html . Warto? Czy będzi dobrze sprułpracować z Logitechem G5 ? :)

 

Edit: Czy lepiej odłożyć na g15 ?

Edytowane przez wiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś właśnie dzisiaj zakupiłem (UltraX). Obawiałem się trochę małego skoku klawiszy, ale zupełnie niepotrzebnie. Do wyboru miałem jeszcze jakiegoś Geniusa (też płaskiego), ale miał jakiś nietypowy układ klawiszy i był gorzej wykonany - spacja kiwała się na boki i podejrzewam, że przy uderzeniu nie w środek mogłaby nie "łapać". W tym Logitechu nie pasuje mi tylko mały Enter. Ale to i tak dużo lepiej niż w poprzedniej, gdzie układ klawiszy nad kursorami (Insert itd.) był pionowy, co mnie rozwalało. Ech, jeszcze żeby nie było klawiszy "windowsowych", ale takiej klawiatury to już chyba nigdy nie znajdę.

 

Czy dobrze współpracuje z G5? A dlaczego niby ma nie współpracować? U mnie działa z G7 - żadnych problemów.

 

G15 to to z wyświetlaczem? W MM też dzisiaj widziałem w zestawie z jakąś myszką (MX 1000??). Wysokie klawisze i jak na mój gust trochę za twarda.

Edytowane przez Jenot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam również UltraX i jest IMO super! :) G15 średnio mi się podoba... Tyle, że dużo wodowtrysków. A niby dlaczego ma nie współpracować? Ale w razie czego mogę Cię zapewnić, że wszystko będzie dobrze :) Też posiadam G5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, jeszcze żeby nie było klawiszy "windowsowych", ale takiej klawiatury to już chyba nigdy nie znajdę.

Jest taka np. w komplecie do HMC IBMa. W Polsce niestety ciężko to dostać a jeśli już do za dość nierozsądne pieniądze.

Wygląda tak: http://shop.tompda.com/product_pic/2005113...3_3_3164365.jpg (w zasadzie żywcem wyjęta z ThinkPada)

Edytowane przez bigfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...