Skocz do zawartości
mikas

Pasta

Rekomendowane odpowiedzi

Polceam Kontakt "IPA"(alkohol izopropylowy)-sam mam i pasta schodzi bezproblemowo i koszt niewielki a napewno bardziej bezpieczny niz aceton czy spirytus.

 

Tutaj mozesz kupic buteleczke 60ml ktora spokojnie starczy na wiele razy.

 

http://www.cooling.pl/shopping_cart.php?sort=1a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

bardziej bezpieczny niz aceton czy spirytus.

A czemu niby aceton miałby być niebezpieczny?? Ja usuwam paste zmywaczem do paznokci i nic sie niedzieje B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby aceton miałby być niebezpieczny?? Ja usuwam paste zmywaczem do paznokci i nic sie niedzieje B)

 

 

Zalezy jaki aceton.Jesli mowisz o jakis zapachowych zmywaczach to mogą pozostawiać jakis ślad.Zwykłym zmywaczem tez bym sie bał tego robic ze względu na to że mozna sobie zmyć oznaczenia wypisane markerem.

 

Alkohol izopropylowy jest napewno wikeszej czystosci niz aceton(czyt.zmywacz do paznokci)i bezpieczniejszy.Ja nie uzywałem ani acetonu ani spirytusu wiec sa to moje czysto subiektywne odczucia.Jesli tu Panowie mówia ze nie masz sie czego badz uzywajac acetonu badz spirytusu to czemu nie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Czysty alkohol jest bezpieczny, szybko paruje itp więc raczej niczego nie można spaprać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez się wydaje że te płyny to tylko nie potrzebny wydatek. Gdyby były takie super to by było ich pełno na allegro , a tam nikt tego nie sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, czytając niektóre posty można stwierdzić, że chyba pomyliło się fora..

FAQ-> jak wyczyścić procesor

Weź se chłopie spirol salicylowy, waciki, pałeczki douszne i go wyczyść. ALe problem. A radiator wsadź pod kran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...