Skocz do zawartości
Shakell

Media Markt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Jak wczoraj widziałem 6800gt za 1400 (za 1200 można mieć 7800gt) to ja dziękuje za to, co do zestawu, słaby, nie wiadomo nic na jego temat, jaka płyta, jakie ramy, jaki zasilacz... Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Dali procesor ktopry bije po oczach bo kazdy poleci na pentium jescze dwurdzeniowy "wow" a reszta ? Nie wiadomo jakie pamieci i swoja droga 512 to dla mnie za malo. Nie wiadomo jaki dysk twardy tylko znowu 200 GB "wow" no i najtansza karta graficzna. A o plycie glownej nic nie wspomnieli - zenada =]

 

I co gorsza w kazdym takim markecie tak sa opisane komputery wiec wniosek jeden. Skladac sobie samemu w prof. sklepach komputerowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie kupuj kompów z media marktu, chyba ze chcesz miec z nim same problemy....Ja kupilem niedawno kompa od nich(byla to chyba jedna z glupszych rzeczy jakie zrobilem.. :P). I powiem ci ze komp jest poprostu do bani!!! I do tego jeszcze serwis jest do [gluteus maximus]. Tam są same najgorsze czesci. W życiu tam kompa nie kupuj. Mam go od grudnia i juz 2 razy na gwarancje oddawalem....

Edytowane przez Arczimodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki komp to mogą sobie w du** wsadzic, 2 rdzenie i 512 ramu, do tego X550, ten komp będzie wolniejszy w grach i mniej stabilny od MOJEGO!, który kupiłem za 500zł + troche dołożyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Mark - sklep dla idiotów.

Mnie na samą myśl o takich centrach źle się robi. Kompika najlepiej złożyć samemu w jakimś normalnym sklepie komputerowym i lepiej się na tym wyjdzie. Co do zestawu to na samego proca 2rdzeniowego się nie leci, bo trzeba liczyć się z tym że "sam proc kompa nie czyni" parafrazując znane powiedzenie ;-) Wg mnie pomysł chybiony :-D

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio widziałem 6600nonGT Gigbabyte na PCI-E za 500zł, to podziękowałem...aaa no i obsługa sie na mnie głupio gapiła jak na głos komentowałem ze sa same "gowniane" CADT w tych twinmosach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

ja bym nigdy niek kupił kompa w żadnym shitmarkecie,ale znam takiego koleśia kóry kupił kompa za ok 2 tys zeta w BIEDRONCE jakiś rok temu, gta sa rwało jak cholera ciagle sie wieszał okazało sie że w memtescie ma pełno błedów wymienił pamięci, totalny złom 2 miechy temu sprzedał go na częsci i sporo na tym stracił, więc lepiej samemu składac

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tego shitu! Miałem styczność z kompem z marketu i z tą samą firmą co ta z mediamarketu , a wtedy to była podobnież firma roku :mur: ,komp zaplombowany ,zasilacz codeszit, płyta szajs(chaintech) czy cuś takiego, trzy razy w naprawie, raz padł dysk, dwa razy wentylator na procku (wył) w ciągu 8 miechów!!!! Jak masz za dużo kasy to daj mi ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Ludzie w marktetach maja 0 albo mniej pojecia o kompach (choc zdazaja sie wyjatki).

2) Jak zajdziesz z grwaracja to Ci powiedza abys przyszedl za 2-3tygodnie odebrac.

3) Komp jest zaplombowany :angry: Jak juz wspomnial kolega :)

 

Najlepsi ci ktorzy przychodza do mniejszych sklepow, dostaja porade, dziekuja, ida do marketu i kupuja :)

Wiem bo robilem praktyki w malym sklepie.

 

Musze to napisac: Moi rodzice ida do takiego Maktru (np. po kamere), sprzedawca im cos gada co wogule im nie potrzebne jest a jak zadam pytanie (czasami musze pujsc aby nie kupili schajsu) to mowi ze to akurat nie jest wazne i aby na to nie patrzec. A wszesciej w internecie oczytalem sie i wiem na co patrzyc :rolleyes:

Edytowane przez gent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shakell nie nauczyłeś się jeszcze że nie kupuje się zestawów w markteach etc.? ;)

Kot powiedział że chce go kupić :-P. Dziś w szkole kumpel do mnie przyleciał z newsem o tym sprzęcie. Więc popatrzyłem i pozwoliłem się wam popastwić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media markt nei jest dla idiotow. Nie przesadzajcie. To po prostu idioci kupuja kompy w marketach. Szkoda ze ani razu nie widzialem kogos z kompem w koszyku, bo bym wybuchnal smiechem na caly sklep :D

 

Nie kazdy musi sie znac na kompach. Ci co sie nie znaja ponosza tego spore koszty. Jak widac sa bogaci (mimo ze kupuja na promocjach bo taniej). Mnie nie stac na kupowanie w marketach :) Ich stac :D

Edytowane przez verul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego zestawu z MM, otóż miałem zaszczyt posiedzieć na tym kompie dziś jakieś 30min i parę spostrzeżeń:

-Mobo to cosik z AT Xpress 200 + siakiś układ ULI

-Grafa rzeczywyście 256mb 128bit X500

-Ram 512mb ddr2 533mhz w 1 kostce

-Procek rzeczywyście Pentak D 805

A spostrzeżenia inne:

-komputer bardzo cichy, nie wydaje żadnych dziwnych odgłosów

-komputer stabilny i szybki, nie było problemów (jak na ok 30min, znajoma nie zgłaszała żadnych ale)

Dziś tylko 30min bo na bierzmowanie (egzamin) trza było iść, w piątek pełniejsza relacja (dokładne nazwy podzespołów itd.)

Pozatym taka moja dygresja:

Wreszcie zczaiłem po co Intel wydał Pentium D 805: Idealny procek na zestawy marketowe :D :

Większość super, hiper marketów wciska go do swoich zestawów teraz (MM, real czy tesco itd.)

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wszyscy.. nikomu nie polecam kupywania w markecie :)

Tam jest sam szajs.. dają tylko najlepsze procki a reszta to badziewie :))

Ja sobie nie dawno poszłem do super sklepu komputerowego (vico) kupiłem wszystkie części... i w domowej ciszy skręciłem sobie kochanego PC. Chociaż wiem co mam.... i odpowiednio dobrane komponenty do moich wymagań. Dobrze jest tez samemu dobrac części.. o powiedzieć żeby w sklepie złożyli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram nie wolno kupować kompów w Marketach sam stałem się kiedyś ofiarą tego procederu i nieźle się przejechałem. tzw. brak doświadczenia.

Jak rozebrali tego kompa w servisie innej firmy to nie wiedzieli nawet jakiej konkretnie firmy jest płyta gł.

Powiedzieli że płyta podobna do Asrocka ale barwa laminatu się nie zgadzała.

Edytowane przez !Łukasz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wszyscy.. nikomu nie polecam kupywania w markecie :)

Tam jest sam szajs.. dają tylko najlepsze procki a reszta to badziewie :))

Ja sobie nie dawno poszłem do super sklepu komputerowego (vico) kupiłem wszystkie części... i w domowej ciszy skręciłem sobie kochanego PC. Chociaż wiem co mam.... i odpowiednio dobrane komponenty do moich wymagań. Dobrze jest tez samemu dobrac części.. o powiedzieć żeby w sklepie złożyli :)

to jaka konfiguracje masz tego sprzetu co sam składałeś <_<

 

@!Łukasz!

ja kidać kolejna ofiara zkupów w super marketach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt zbija kokosy na tych zestawach, jest mnóstwo ludzi ktorzy nie maja PC a pala sie z zamiarem kupna. Zagladaja w ulotki które lezą na klatkach schodowych/skrzynkach i pędzą po super zestaw z duzym dyskiem i wdajnym prockiem.

 

Ostatnio widzialem jak dwoch pracowników MM próbowało wlaczyc FIFE 2006 na x360, meczyli ta konsole z dobre 40min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalsze relacje z kompa MM (tego co podany w topicu) :D :

-To związane z Uli to kontroler dysków

-HDD to Samsung 200Gb na s-ata

-DVD-RW Philips'a (modelu nie doczytałem)

W przyszyłym tygodniu podam wyniki fps w grze..... Sims2 (i może za pozwoleniem właściciela NFS Mw)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie all będe robił dopiero w przyszłym tygodniu bo raz jak byłem to jakieś 15min, 2 raz byłem 10min(żeby Nero instalować, w MM nie dołączyli żadnego cd) :)

Więc pościągam 3d mark'a 03 i 05, jakieś super Pi itd. wypalę na cd i pomęczę tamtego kompa :)

btw. monitor do zestawu ten:

http://www.samsung.com/pl/products/monitor...tor17/711mp.asp

w sumie tragicznie nie jest ale są problemy z dźwiękiem (stery ok ustawione a dźwięk wydobywający się jest... hmm dziwny, pozatym niektóre mp3 są źle odtwarzane (tło leci, głos który śpiewa zmulony, ciężko słyszalny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...