Skocz do zawartości
Yamakasi

Mój Mały Modzik Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Mogłeś przynajmniej pomalować środek ( jeżeli już nie całość ) i te naklejki... ręce opadają. A takiego syfu w kablach też mógłbyś nie pokazywać.

w niedalekiej przyszłości wszystko poprawie bo teraz nie jestem w stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wogole zrobiłeś bo nie powiedziałeś a nikt nie jest jasnowidzem. Szczerze to mi sie nic nie podba :(, jak juz wspomniano wyżej te naklejki, różowy z niebieskim :blink: ,burdel w kablach, ogólnie tworzy to jedną wielką kupę :mur:

 

Skoro w niedalekiej przyszłości wszystko poprawisz to po co pokazywałeś obecnie cokolwiek???jaki w tym widziałeś sens? pochwalić się że i ty masz swoje 5 groszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ty tu nazywasz modem?

Moja opinia: Trefna buda z trefnym swiecidlem. Zero pracy wlasnej, zero wysilku, zero polotu.

Buhahahahahah----> na drzewo banany prostowac, powiedz mi co takiego "stworzyles"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim następny raz coś zaprezętujesz to odpowiedz sobie na bardzo ważne pytanie, czy na pewno zrobiłem wszystko tak jak należy ? Potem wejdz i jeszcze raz obejrzyj galerie na górze tego działu i jeszcze raz wszystko przemyśl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji to sa czerwone i niebieskie diody a ze po cyknieciu foty wyszly rozowe to trudno....

 

Co do bałaganu w kablach to zobaczcie własne budy co w nich macie bo napewno nie gorszy pie****nik niż u mnie zreszta mądrele jesteście to powiedzcie niby co mam z tymi kablami zrobić??

 

I nic nie stwożyłem po prostu dołożyłem kilka diód i boczek z plexi z 3 wiatraczkami i tyle....

 

A co do 5 groszy to zobacz sobie jakie ludzie pokazuja budy na tym forum całe wybebeszone albo i lepiej a potem doklejaja kolejne foty wiec nie wiem w czym widzisz problem....

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji to sa czerwone i niebieskie diody a ze po cyknieciu foty wyszly rozowe to trudno....

 

Co do bałaganu w kablach to zobaczcie własne budy co w nich macie bo napewno nie gorszy pie****nik niż u mnie zreszta mądrele jesteście to powiedzcie niby co mam z tymi kablami zrobić??

 

I nic nie stwożyłem po prostu dołożyłem kilka diód i boczek z plexi z 3 wiatraczkami i tyle....

 

A co do 5 groszy to zobacz sobie jakie ludzie pokazuja budy na tym forum całe wybebeszone albo i lepiej a potem doklejaja kolejne foty wiec nie wiem w czym widzisz problem....

 

bałagan w kablach ma każdy komu się nie chce troche pomyśleć jak je ułożyć żeby nie było ich widać albo prawie nie widać. Tobie się nawet nie chce wysilić szarych komórek tylko zadajesz "mądre pytanie" co masz z nimi zrobić. Moja "mądra odpowiedz" brzmi najlepiej utnij :lol: :lol:.

Skoro nic nie stworzyłeś to po co wogóle zakładałeś temat? czasy na dołożenie kilku diód boczku z plexi mineły może 2 lata temu, teraz to każdy zrobi takie coś w ciągu pół dnia jak nie krócej, i co tu nazywać modem??.

 

Co do 5 groszy to o co tobie chodzi że budy całe wybebeszone??? Pokazują bo coś robią, przerabiają budę lub coś podbnego a nie wkładają diody i okno dostawiają. Napewno ci co tak robią nie są poważani na forum.

 

IMO dalsza dyskusja nie prowadzi do niczego. Jak ktoś napisał pooglądaj forum, pomyśl 2 razy zrób coś oryginalnego, pomyśl raz jeszcze zobacz forum raz jeszcze i dopiero napisz topic.

Edytowane przez NIUTI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bałagan w kablach ma każdy komu się nie chce troche pomyśleć jak je ułożyć żeby nie było ich widać albo prawie nie widać. Tobie się nawet nie chce wysilić szarych komórek tylko zadajesz "mądre pytanie" co masz z nimi zrobić. Moja "mądra odpowiedz" brzmi najlepiej utnij :lol: :lol:.

Skoro nic nie stworzyłeś to po co wogóle zakładałeś temat? czasy na dołożenie kilku diód boczku z plexi mineły może 2 lata temu, teraz to każdy zrobi takie coś w ciągu pół dnia jak nie krócej, i co tu nazywać modem??.

 

Co do 5 groszy to o co tobie chodzi że budy całe wybebeszone??? Pokazują bo coś robią, przerabiają budę lub coś podbnego a nie wkładają diody i okno dostawiają. Napewno ci co tak robią nie są poważani na forum.

 

IMO dalsza dyskusja nie prowadzi do niczego. Jak ktoś napisał pooglądaj forum, pomyśl 2 razy zrób coś oryginalnego, pomyśl raz jeszcze zobacz forum raz jeszcze i dopiero napisz topic.

 

Założyłem ten temat po to zeby tacy ludzie jak ty wypowiedzieli sie na temat tego co zrobiłem i zeby mnie na starcie zje**li no i mam to co chciałem.....

 

Mam nadzieje, a raczej prośbe zeby jakiś moderator skasował ten topic bo zaśmieca ten dział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge kolejny pacjęt , stworzyłeś kupe to się przynajmniej do tego przyznaj a nie się jeszcze rzucasz na ludzi którzy ci dobrze radzą. Moim zdaniem temat do zamknięcia bo z tej dyskusji nic nie wyniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja trochę inaczej niż inni!

Buda jak buda lepsza niż zwykła blacha prosto ze sklepu!

Ale pracy w to jeszcze trzeba włożyć dużo!

Wystarczyłoby wymyśleć coś czego jeszcze nie było a żadna odpowiedź nie zaczynała by się od negatywnego spojrzenia!

Pracuj dalej!

 

I tak do wszystkich!

Jak wy tak będziecie oceniać początkujących to im odbierzecie chęci do dalszej przebudowy!

Każdy od czegoś zaczynał, nie urodziliśmy się dorośli!

LUDZIE TOLERANCJI!

Edytowane przez J.O.H.N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieiwem czemu ale jakiś klimat to ma ... Skojarzyło mi się to z jakąś restauracja we wrocławiu, która została wystrojona w stylu niskobudżetowym... wszystko co mieli powiesili na ścianach.. Jakieś zarówki dali i coś im wyszło... napewnoe nie luksus.. ale nawał tandety wiszącej na ścianach sprawia poniekąd wrażenie dopracowanego i przemyślanego wystroju.

 

U Ciebie jest podobnie... Można by rzec.. kicha... ale widzę w tym modzie włąśnie taki wystrój tej restauracji... taki spokojny.. monotonny... grunt że wieczorami coś się świeci lekkim czerwonym światłem... :)

 

oczywiście na kolana to nie powala... nawet nie wpraia w zachwyt.. aczkolwiek .. hmm jakiś taki sentymentalny się robie jak to widzę :) .. to pewnie to światło... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Znakomity

A mi sie podoba, taki w sam raz, nic mu nie brakuje. Wszystko zalezy od gustu, pomysl z naklejkami fajny, ciekawe wyciecia na wiatraki.

Nie kapuje czemu ludzie sie czepiaja co do "moda", wezcie zajzyjdzie do slownika, przeczytajcie definicje, potem komentujcie. Komp wyglada inaczej niz oryginalny, wiec zostal zmodowany z def.. A czy mniej lub bardziej to mnie to h.. obchodzi.

 

Wezcie jeszcze pojedzicie po kims. Kazdy od czegos zaczyna. Autor nawet podkreslil "maly modzik".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na jednodniową nudę to mod nie jest zły, najważniejsze w tym wszystkim jest chyba wyniesione doświadczenie

przynajmniej się chłopak nie chwali jaki to zajebisty mod zrobił ;]

 

jak będziesz miał więcej czasu i chęci to proponuję zabrać się za coś konkretnego (może coś fajnego wyjdzie)

 

co dyskwalifikuje tego moda to:

- bokoszyba

- naklejki

- ogólno widoczna prowizorka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I te wentylatory na bocznej ścianie ustaw tak aby dmuchały do środka!

A z tyłu wytnij te blachy i wsta tam ażurowe grile + jakieś wentylki!

Wtedy buda będzie miała dobrą wentylacje!

 

te wentylatorki z tyłu nawiewają powietrze chłodzac karte i pozostałe podzespoły a ten z przodu wyciąga ciepłe poweitrze.

 

 

a co do tej restauracji to moim zamiarem było jakoś delikatnie poprawić szary wygląd budy... NIC WIĘCEJ!!! i ciesze sie ze wyszła z tego restauracja a nie jakaś tandeta ze 100-ma światełkami!!! Wole zeby to była nudna tandeta z (różowymi) diodami przynajmniej jest moja :)

no i diody miały być niebieskie ale niestety byłem chory i miałem tylko czerwoe to je wykorzystałem....

 

i mam nadzieje ze jesli ktoś ma jakiś pomysł do poprawy tego co zrobiłem to niech napisze co i jak.....

z góry dziekuje :)

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu 2 diodek i neonków nie ma sensu zakąłdac nowego topicu, a ci co maja burdel w kabalch to niemają z regułu plexi lub tego na widoku a ty masz nie to ze okno ko cała ściane z plexi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu 2 diodek i neonków nie ma sensu zakąłdac nowego topicu, a ci co maja burdel w kabalch to niemają z regułu plexi lub tego na widoku a ty masz nie to ze okno ko cała ściane z plexi !

 

Właśnie pracuje nad uprzątnieciem i uporządkowaniem mojego burdelu no a co do sćiany z plexi to mi sie bardziej podoba cała ściana niż tylko malutkie okieno ale każdy ma swój gust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, cóż estetyczniejszego niż odsłonięte, nie pomalowane mocowania ściany bocznej... :]

 

jest taka zasada... dopóki zachowujesz coś dla siebie, ważne jest żeby Tobie się podobało. Zapewne tak jest, ale skoro pokazałeś nam no to masz czego chciałeś =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kapuje czemu ludzie sie czepiaja co do "moda", wezcie zajzyjdzie do slownika, przeczytajcie definicje, potem komentujcie. Komp wyglada inaczej niz oryginalny, wiec zostal zmodowany z def.. A czy mniej lub bardziej to mnie to h.. obchodzi.

proponuję nie wchodzić na grząski grunt jakim jest spór o znaczenie słowa mod.. Wg Twojej teorii to zrobienie kreski markerem na obudowie też jest pewną modyfikacją.. bo Komp wyglada inaczej niz oryginalny.. Za bardzo encyklopedycznie podchodzisz do tłumaczenia wyrazów...

 

Podobnież jak niektórzy mówią iż maluch to nie samochód... (urządzenie do jeżdzenia) tak i w tym przypadku całkowicie legalnie kazdy może powiedzieć że to nie jest mod... (abstrahując od encykopedycznej definicji).

 

Właściwym kryterium oceny powinno być włąśnie czy został zmodowany MNIEJ CZY BARDZIEJ... a jeśli Ciebie to ch... obchodzi no to sory.. ale nie wiem o czym Ty do nas rozmawiasz...

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji to sa czerwone i niebieskie diody a ze po cyknieciu foty wyszly rozowe to trudno....

 

Co do bałaganu w kablach to zobaczcie własne budy co w nich macie bo napewno nie gorszy pie****nik niż u mnie zreszta mądrele jesteście to powiedzcie niby co mam z tymi kablami zrobić??

 

I nic nie stwożyłem po prostu dołożyłem kilka diód i boczek z plexi z 3 wiatraczkami i tyle....

 

A co do 5 groszy to zobacz sobie jakie ludzie pokazuja budy na tym forum całe wybebeszone albo i lepiej a potem doklejaja kolejne foty wiec nie wiem w czym widzisz problem....

Musisz wziac pod uwage ze modow z serii 'katoda + okno' bylo tyle ze jak czlowiek wchodzi i nie widzi nic kreatywnego to pisze taka a nie inna opinie - poprostu panuje przesycenie rynku takimi pracami.

 

Co do wyrazu 'mod' kazdy ma jakies inne podejscie tak jak napisal PelzaK pare postow wyzej.

 

Daj komus 1000pln i kupi ci takie akcesoria ze z podziwu nie bedziesz umial wyjsc - tutaj nie o to chodzi zeby napchac swiecidelek zabawek za jak najwieksza ilosc kasy (bo to kazdy potrafi) - chodzi o to zeby wlozyc cos od siebie w przedmiot modyfikacji co bedzie go czynilo wyjatkowym, jedynym i niepowtarzalnym.

 

Co do samej pracy nie najgorzej sie to prezentuje ale dla mnie nadal to jest okno + katoda

 

I jeszcze jedno na koniec ;p jak wystawiasz prace do oceny to postaraj sie wykonac lepsze fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wziac pod uwage ze modow z serii 'katoda + okno' bylo tyle ze jak czlowiek wchodzi i nie widzi nic kreatywnego to pisze taka a nie inna opinie - poprostu panuje przesycenie rynku takimi pracami.

 

Co do wyrazu 'mod' kazdy ma jakies inne podejscie tak jak napisal PelzaK pare postow wyzej.

 

Daj komus 1000pln i kupi ci takie akcesoria ze z podziwu nie bedziesz umial wyjsc - tutaj nie o to chodzi zeby napchac swiecidelek zabawek za jak najwieksza ilosc kasy (bo to kazdy potrafi) - chodzi o to zeby wlozyc cos od siebie w przedmiot modyfikacji co bedzie go czynilo wyjatkowym, jedynym i niepowtarzalnym.

 

Co do samej pracy nie najgorzej sie to prezentuje ale dla mnie nadal to jest okno + katoda

 

I jeszcze jedno na koniec ;p jak wystawiasz prace do oceny to postaraj sie wykonac lepsze fotki

 

To nie jest katoda :) tylko dwa kawalki niebiesko zabarwionych rurek w ktore wlozylem cztery diody dwie niebieskie a dwie czerwone :) to tak dla sprostowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest katoda :) tylko dwa kawalki niebiesko zabarwionych rurek w ktore wlozylem cztery diody dwie niebieskie a dwie czerwone :) to tak dla sprostowania :)

Nie chcialo mi sie napisac rurkowate cos z 4 punktami swietlnymi w dwoch kolorach - wiec podciagnalem to pod katode. Ale jezeli cie urazilem to przepraszam :F to sie wiecej nie powtorzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wentylatorki z tyłu nawiewają powietrze chłodzac karte i pozostałe podzespoły a ten z przodu wyciąga ciepłe poweitrze.

przy takim układzie jak masz teraz to wszystko co masz na plksi powinno wiać do środka inaczej to nie ma najmniejszego sensu z przodu nie ma żadnego ciepłego powietrza :lol2: za to z tyłu jest teraz ten wentyl w plexi z przodu "siłuje sie" z tym w zasilaczu tak miało być ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...