Skocz do zawartości
prezesrm

Logitech MX700 - do posiadaczy!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam zamiar kupić sobie taką myszke i mam pare pytanek:

1. Opłaca sie? :)

2. NAJWAZNIEJSZE - czy tą myszke mogą uzywac leworeczni? bo ja jestem i nie wiem czy to sie sprawdzi, tzn. nie mam poprzekładane w windowsie jakis zmian dla leworecznych, ale tylko myszke mam po lewej stronie i operuje lewą ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam zamiar kupić sobie taką myszke i mam pare pytanek:

1. Opłaca sie? :)

2. NAJWAZNIEJSZE - czy tą myszke mogą uzywac leworeczni? bo ja jestem i nie wiem czy to sie sprawdzi, tzn. nie mam poprzekładane w windowsie jakis zmian dla leworecznych, ale tylko myszke mam po lewej stronie i operuje lewą ręką.

1) W sumie jest to bezapelacyjnie najlepsza rynku, wiec ma swoje prawa [cena] wiec ja bym na razie poczekal az stanieje, choc jak masz na zbyciu 320zł a stara mycha sie rozwala to sie nie zastanawiaj tylko bierz, bedze ci słuzyla przez długie lata.

2)głupie pytanie.. popatrz na fotki i sobie odp

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja przedwczoraj wlasnie gralem w q3 mx 500 (to samo co 700 tylo z kablem :P) i moje odczucie nie byle za najlepsze. myszka jest troche za lekka do swojej wielkosci i przy okazji posowania jej po blacie oddawala taski dziwny gluchy odglos (nie podobal mi sie). reszta jest spox, ale zal wydac tyle kasy za nia tera. ogolnie mycha dobra ale jestem lekko rozczarowany. spodziewalem sie ze ona jest lepsza (moze zaduzo sie nasluchalem pochwal dla niej :?: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że ta mysz jest dla praworęcznych, to polecam model MX300. Posiada ten sam układ optyczny. Jej wadą jest mniejsza liczba przycisków(4+kółko), ale za to jest zarówno dla prawo, jak i dla lewo ręcznych. Poza tym jest wykonana z bardzo dobrego materiału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem po co wydawać na myszkę ciężką kasę?!

Ja mam 7 lat jakiegoś Microsofta, który pięknie działa, super leży w dłoni - a kosztował grosze (najzwyklejszy jaki był).

Jedyny produkt MS, który im się udał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszka jest troche za lekka do swojej wielkosci i przy okazji posowania jej po blacie oddawala taski dziwny gluchy odglos (nie podobal mi sie).

Dobre! :lol: :lol: :lol:

1.Kazdy optyk jest lekki - w myszy najwiecej wazy kulka...

2.Odglos - owszem, moj optyk tez daje taki odglos, od tego sa podkladki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec.... Zacznijmy od tego, że posiadam MX500

 

Mysz MX500 jak i MX700 jest TYLKO dla praworecznych.... choc na upartego.... ale odradzam... :wink:

 

Co do tego, że jest przechwalona to sie NIE ZGODZE !!! Naprawde ten sensor z techniką MX jest nie do pobicia ! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

1.Kazdy optyk jest lekki - w myszy najwiecej wazy kulka...

2.Odglos - owszem, moj optyk tez daje taki odglos, od tego sa podkladki  :wink:

Ad.1 Chyba, ze jest to optyk radiowy - wtedy waza baterie (wiem, bo mam :D ). Widzialem mychy (np stare Compaq, albo jakies psy Dexxa) z bardzo lekka kulka.

 

Ad.2 Odglos :?: :?: :?: 8O

 

[...]

Ja mam 7 lat jakiegoś Microsofta, który pięknie działa, super leży w dłoni - a kosztował grosze (najzwyklejszy jaki był). 

Jedyny produkt MS, który im się udał

Jak mi bylo szkoda jak moj oryginalny MS sie posypal - to byl super sprzet - kupiony w 1996 roku. :D Jeszcze bez rolki. Smieszne, bo na SN od niej (byl certyfikat :!: ) dawalo sie zainstalowac W95 :lol:

 

Tez mysle nad MX700. Ale nie mam sumienia (na razie :lol: ) wydac ponad 300zl na myche - poczekam na jakas promocje w Komputroniku, albo moze allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Tez mysle nad MX700. Ale nie mam sumienia (na razie :lol: ) wydac ponad 300zl na myche - poczekam na jakas promocje w Komputroniku, albo moze allegro?

Heh, mam to samo.... meczy mnie to ze to ponad 300 zl... jak bedzie po 299 to sie moze skusze... moja dexxa optical juz sie powoli sypie...

Wysylajcie maile do komputronika z sugestiami umieszczenia MX700 w promocji za okolo 290 zl to moze pojda na to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie rozumiem po co wydawać na myszkę ciężką kasę?!

dla konfortu

Ja mam 7 lat jakiegoś Microsofta, który pięknie działa, super leży w dłoni - a kosztował grosze (najzwyklejszy jaki był). 

Jedyny produkt MS, który im się udał :D

Ja ma do dzis nazwyklejszego logitecha z rollka i działa mi juz 5 lat,

ale gdybym sie popsuła bez wachanie brałbym mx700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,

dostałem już MX700. Myszka zaj*****a. O niebo lepiej sie gra w UT2k3 i RTCW. Mam tylko problem z bindowaniem 2 bocznych przycisków w grach, jednak myślę że kolejny Mouseware rozwiąże ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Supe cacucho - macałem taką w MediaM (Łódź) od paru dni leży sampe bez ceny i opisu. Kupić można ino tą "500" z kablem. Moim zdaniem leży w dłoni lepiej niż te starsze modele logitecha, a ten wygląd - istny KOSMOS

:oops:

No bajka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje ja kupic ale nigdzie jej niemoge dostac jak toś zna sklep online w której ta mysz jest dostepna niech poda adres www nawet w Komputroniku wszystkie modele zarezerwowane :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 320 zł za mysze ;). Chyba że ktos nie ma z pieniędzmi zrobić to tak.

320!! cena prawie ze z kosmosu :) Jak stanieje do 250 :/ to moze i węzmę ją już na raty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

nie chce zakladac nowego tematu poniewaz moj problem dotyczy bezposrednio myszki Logitech MX700. Kupilem ta myszke wczoraj (w Media Markcie w Warszawie - 370 zl). Myszka jest swietna i nie zaluje kasy na nia wydanej. niestety pojawil sie problem w q3. gra nie reaguje na rolke, mimo ze jest do niej przybindowana zmiana broni. wszystko jest dobrze ustawione w setupie, pogrzebalem w configu i nic to nie daje. kolejna sprawa jest przypisanie innych przyciskow myszki. wlaczylem UT2k3 i tu rowniez wystepuje problem z rolka. czy ktos sie juz z czyms takim spotkal i czy ewentualnie zna rozwiazanie tego problemu. dodam, ze sterowniki ktore mam akutualnie zainstalowane to MouseWare 9.73.

pozdrawiam i licze na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

nie chce zakladac nowego tematu poniewaz moj problem dotyczy bezposrednio myszki Logitech MX700. Kupilem ta myszke wczoraj (w Media Markcie w Warszawie - 370 zl). Myszka jest swietna i nie zaluje kasy na nia wydanej. niestety pojawil sie problem w q3. gra nie reaguje na rolke, mimo ze jest do niej przybindowana zmiana broni. wszystko jest dobrze ustawione w setupie, pogrzebalem w configu i nic to nie daje. kolejna sprawa jest przypisanie innych przyciskow myszki. wlaczylem UT2k3 i tu rowniez wystepuje problem z rolka. czy ktos sie juz z czyms takim spotkal i czy ewentualnie zna rozwiazanie tego problemu. dodam, ze sterowniki ktore mam akutualnie zainstalowane to MouseWare 9.73.

pozdrawiam i licze na pomoc.

jezeli masz xpka lub 2k to najprawdopodobniej problem jest w pliku em_exec.exe .../logitech/mouseware/system/em_exec.exe

najpierw wyrzuc go z dzialajacych procesow i sprawdz w grze jesli bedzie dzialac to usun z autostartu a potem sam plik. Zadnych problemow z dzialaniem sterownikow nie zauwazylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobre myszy kulkowe wcale nie ustepuja w grach najnowszym optykom - posiadalem kulkowego Logitecha WheelMouse USB i dzialal super dokladnie, plynnie ale sprobowalem i kupilem MX300 w promocji (160zl), ma ten sam ksztalt ale jest faktycznie bardziej komfortowa, troche dokladniejsza i nie trzeba martwic sie o kulke.

 

A cena 350zl za MX700 mnie przeraza...

 

Co do problemu Dune to wiem ze najnowszy MouseWare ma kilka bugow... moze lepiej zainstalowac wczesniejsza wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz xpka lub 2k to najprawdopodobniej problem jest w pliku em_exec.exe .../logitech/mouseware/system/em_exec.exe

najpierw wyrzuc go z dzialajacych procesow i sprawdz w grze jesli bedzie dzialac to usun z autostartu a potem sam plik. Zadnych problemow z dzialaniem sterownikow nie zauwazylem.

nic to nie dalo.

 

co do sterownikow sprobuje zainstalowac te ktore mialem na plytce (9.70), moze pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche pokombinowalem:

zdeinstalowalem 9.73. na windowsowych driverach wszystko dzialalo, zainstalowalem 9.70 z plytki i wraz to samo, rolka nie reaguje. sciagam jeszcze MouseWare 9.75 jesli na nic nie bedzie dzialac to juz nie wiem. wywalanie em_exec.exe tez nic nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...