Skocz do zawartości
::snoopy::

High Grow

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi się nudziło i znalazłem fajny programik-grę: High Grow - wirtualny symulator hodowli trawki. Chciałem się z wami nim podzielić :). Co ciekawe hodowla jest w czasie rzeczywistym, czyli wirtualne roślinki rosną jak prawdziwe (Nawet gdy wyłączymy komputer!). Musimy też kontrolować wilgoć, światło i zasobność gleby w minerały. Ciekawą opcją jest Vacation Mode - ustawiamy wartości parametrów a program "sam hoduje" nasze roślinki gdy np. wyjedziemy na dłużej :) Taka hodowla jest całkowicie legalna :) :twisted2:

Tutaj macie link do gierki w najnowszej wersji 4.20:

 

link 1

link 2

http://www.highgrow.us/down.php?d=downloads/highgrow420.exe

 

Jak wam coś ciekawego wyrośnie to dawajcie linki do screenów :)

Edytowane przez ::snoopy::

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w to grałem nałogowo... (dosłownie :wink: )

 

Pierwszy raz widziałem to jaieś 7-8 lat temu może więcej, nie pamiętam dokładnie.

 

Siostra to przyniosła :D

 

Pare miesięcy temu znalazłem tą gre i tak się ucieszyłem, że wstyd mówić :oops:

 

Poprostu super gierka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś też nałogowo, była to rybka w akwarium. Niestety nie było "vacation mode" i po dwóch tygodniach mojej nieobcności rybka pływała po powierzchni :( Kilka tygodni ją karmiłem, "dokupiłem" roślinki i inne takie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, tylko że po co to chodować, męczyć się, jak plonów z tego nie będzie żadnych:P Całkiem tak, jakby myć samochód, którym nie można nigdzie pojechać.

Gdy chodujesz rybki, mozesz tylko na nie patrzec, nie mozesz jej pograskac, ani sie do niej przytulic, wiec jest podobnie. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...