Skocz do zawartości
lfanek

S3 Wraca Do Gry !

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli bym potrzebował właśnie taniej a wydajnej karty coś w rodzaju radka 9550 to tym razem miał bym dylemat na co się zdecydować, największa obawa to sterowniki. Dopracowane czy nie!? Jak widać karta na allegro rozchodzi się jak ciepłe bułeczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zetrix666

A s3 nadal robi takie niedopracowane sterowniki ? nigdy nie miałem takiej karty przeważnie miałem Nvidie lub Ati. Ta karta to wydaje mi się jakiś wynalazek co tylko szumu narobi i nic pozatym, pewnie to jest szajs.Co do tego mam mieszane uczucia. Niechciałbym wyrzucać pieniędzy w błoto. A mam jedno pytanie ile teraz warty jest Prolink Pixelview GF 4 Mx440 64 mb ddr 128 bit ?

Edytowane przez zetrix666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zetrix666

A nie uważacie że to troche podejrzane, że ta karta tak schodzi raz że ma dobra cene i jeżeli to wszystko prawda to ładnie wymiata, a z drugiej strony może to być bubel którego pozbywają sie wszystkie hurtownie komputerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie uważacie że to troche podejrzane, że ta karta tak schodzi raz że ma dobra cene i jeżeli to wszystko prawda to ładnie wymiata, a z drugiej strony może to być bubel którego pozbywają sie wszystkie hurtownie komputerowe.

No chyba testy i recenzje mowia same za siebie..

Czy zagraniczne serwisy zrobily te testy za opłata polskich hurtowni zeby te mogly wyprzedac owe karty?! <_<

Spisek mowie Wam.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spisek jak talala :]

choć szczerze powiem ze wydajność w tych testach jest jak by to określic "lepsza" niz określił ją gościu z tego sklepu co je na allegro sprzedają, ale i tak karta jest warta swojej ceny, no i najważniejsze nie ma puki co kłopotó ze sterami bo z tego co mi wiadomo to wszystko piknie chula ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zetrix666

Ciekaw jestem czy ona jest mocniejsza od radka 9550. Czytałem troche testów ale nic konkretnego się nie dowiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie chce zakładać nowego tematu więc napisze w tym.Miałem zamiar kupić radeona 9550 ale kiedy zobaczyłem tą karte za taką kase wstrzymałem się z zakupem radka.Przejżałem dużo komentarzy na jej temat i większość jest pozytywna.Chciałbym się upewnić na tym forum czy nie zmarnuje pieniędzy kiedy zamiast radeona(200zł) kupie S3 Delta Chrome S8(139zł).Prosze o pomoc(przedewszystkim osoby, które mają już tą karte).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z testow widac, ze karta moze konkurowac z 9550... niepodkreconym. ;]

Ogolnie jak na 8 potokow to strasznie puste mhz na tej karcie, cos jak puste mhz intele za czasow p4 s. 423.

Jak za 139zl sa na allegro, ja na Twoim miejscu bym szukal okazji w postaci 9550, mozna juz cos upolowac ~150zl.

Ja bym sie trzymal z daleka ok S8. W tym przypadku cena odzwierciedla mierna wydajnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ;]

 

mam tą karte od dwóch dni wczesniej miałem radeona 9250 128/128 i jestem jak najbardziej zadowolony z nowego nabytku ;] do tej pory przetestowałem takie tytuły jak Crashday (1024x768 High detail i płynnie) splinter cell (1024x768 High detail i płynnie, w 1280x1024 medium detail- płynnie) splinter cell 2 (1024x768 High detail i płynnie) , colin mcrae 4 (1024x768 High detail i płynnie) Chronicles of riddic (1024x768 High detail i płynnie) i Toca race driver 3 (1024x768 High detail i płynnie) i władca pierscieni bitwa o sródziemie 2 (1024x768 High detail i płynnie) az sam sie zdziwiłem bo reszta sprzetu to sempron 2500+ i tylko 256 ramu ( gry sie troszku długo wczytywały przez ram ale jak juz poszło było git ;] a za cene 129 zł to nic tylko brac i sie cieszyc z super karty ;]

 

btw grałem na standardowych sterach dołącznych do karty ale czytałem ze te z neta są lepsze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa urzekła mnie twoja historia. Pewnie jeszcze je sprzedajesz na allegro ;)

 

Ragaman ale herezje opowiadasz :lol:. Jak dla ciebie 10 fps to płynnie, to pogratulować :mur:

 

Jest temat o owych kartach, echh myślałem, że szukajka nie boli - http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=57647

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z testow widac, ze karta moze konkurowac z 9550... niepodkreconym. ;]

Ogolnie jak na 8 potokow to strasznie puste mhz na tej karcie, cos jak puste mhz intele za czasow p4 s. 423.

Jak za 139zl sa na allegro, ja na Twoim miejscu bym szukal okazji w postaci 9550, mozna juz cos upolowac ~150zl.

Ja bym sie trzymal z daleka ok S8. W tym przypadku cena odzwierciedla mierna wydajnosc.

O to mi chodziło.Bo nie byłem pewny czy kupować S8 chrome czy radka 9550.Teraz już kupie tego radka.THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...