Skocz do zawartości
midi

? Głupie ? Pytanie Odnośnie Instalacji Windowsa Xp

Rekomendowane odpowiedzi

WItam wszystkich.

 

Mam następujący problemik. Posiadam laptopa Fujitsu - Siemens V2065. Lap ma dysk SATA i nie ma stacji dyskietek (opcja USB - za którą trzeba troche zapłacić). I tu się rodzi moje pytanie. Jak tu zainstalować system, skoro instalator windy chce sterowniki do SATA z dyskietki (SIC!!). Czy da sie jakoś spreparować płytę z windą żeby mu dorzucić ten sterownik do jego katalogu i żeby sam go łykną przy starcie. Bo stacji dyskietek to ja za bardzo nie mam z kąd załatwić. Co o tym myślicie, bo ja wymiękłem

 

Pozdrawiam

 

Midi

Edytowane przez midi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy płyta instalacyjna ze zintegrowanym SP2 i pójdzie na SATA.

Poza tym co za problem dograć do płyty z systemem stery do SATA?

No właśnie widzisz ja mam z tym problem, bo nigdy wcześniej tego nie robiłem. Możesz powiedzieć jak to zrobić. Czy wystarczy wrzucić zawartość dyskietki ze sterami sata to katalogu instalatora WIN XP czy trzeba to jeszcze gdzieś dopisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy podczas instalacji XP wcisnąć klawisz bodaj F2 i wybrać dodawanie zewnętrznych sterów. Ja sobie przegrałem zawartość płyty XP na CDRW i dodałem do niej folder SATA a w nim te stery. Potem tylko wskazałem ten folder i poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...