Jump to content

Lock@

Stały użytkownik
 • Posts

  117
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • GG
  1406057

Profile Information

 • Skąd
  Częstochowa

Lock@'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Mnie tam współdzilenie działa bez problemu. Nie używam softu który był dołączony do karty, tylko w ustawieniach sieciowych. I zarówno laptop jak pocket mają sieć właśnie poprzez udostępnienie w asusie.
 2. Było kiedyś tak że AMD nie rekomendował tej płyty pod Semprony. BIOS poniżej 1010 nie widział ich wcale. Ale ludzie śmigają i jak im to chodzi. Moim zdaniem powinien iść nawet na FSB 200. A ten proc to napewno Sempron 2400? Ale skoro kiedyś chodził dobrze ... Nic nie grzebałeś, nie wymieniałeś sprzętu? Może byś sobie porzyczył od kogoś procka i pamięci i popróbował
 3. @przemo78 - a nie możesz tego zmienić poprostu w ustawieniach karty? Ja tego softu ASUS'a nawet nie zainstalowałem @Edzik29 - upgrade BIOS'u robiłeś?
 4. A nie masz gdzieś w ustawieniach karty opcji jej automatycznego wyłączania w celu oszczedzania energii?
 5. http://ezshare.de/ http://www.megaupload.com/
 6. Tak myślałem, że padnie GF 7800 :D Ale Bartka to już wiele nie ukręcę :P Nie chciałbym się poprostu obudzić z ręką w nocniku, kiedy już nic się nie da kupić
 7. Mam takie pytanie - jaki najsilniejszy procek i jaką kartę G ta płyta obsłuży? Bo powoli się przymierzam to jakichś manewrów. Najpierw oczywiście Kingstony na Patriot muszę wymienić. Czy te Patriot'y to też wyberać jakieś konkretne?
 8. Jaka wersja eMule, jaka wersja nod32? netlimiter nie blokuje, jeśli już to systemowy FW. Ściągnij XpAntiSpy, wyłącz centrum zabezpieczeń i znieś limit połączeń w opcjach specjalnych. Co do NOD32 AMON -> Setup -> Exclusion -> Add -> zaznaczamy "Excluded Object: Directory" -> klik na "Directory" -> dodajemy katalog w którym jest eMule Zaznaczone mają być opcje: - Add to list: Permanently - Exclude Subdirectories: Yes OK IMON -> Setup -> Miscellaneous -> Edit -> dodajemy emule.exe i klikamy OK Zainstaluj jakiś konfigurowalny Firewall
 9. Najpierw pobierz (jeśli nie masz na dyskietce) stery do SATA i podczas instalacji instalator pyta o dodatkowe stery (klawisz F2 chyba), wskazujesz je i potem już normalka. XPSP2 ma już chyba obsługę SATA ale nie mam pewności.
 10. Lock@

  Czyszczenie Lcd

  Owszem robię tak od zawsze. Zarówno monitor jak i matrycę w laptopie czyszczę właśnie w taki sposób. I NIC się złego nie dzieje.
 11. Tja, jasne ... www.osiolek.com/forum
 12. Lock@

  Czyszczenie Lcd

  E tam duperele :D Ludwik z wodą i jest czysto.
 13. Przy windows 98 sprzęt nie ma znaczenia. Możesz instalować na ilu kompach chcesz.
×
×
 • Create New...