Jump to content

Lock@

Stały użytkownik
 • Posts

  117
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lock@

 1. Mnie tam współdzilenie działa bez problemu. Nie używam softu który był dołączony do karty, tylko w ustawieniach sieciowych. I zarówno laptop jak pocket mają sieć właśnie poprzez udostępnienie w asusie.
 2. Było kiedyś tak że AMD nie rekomendował tej płyty pod Semprony. BIOS poniżej 1010 nie widział ich wcale. Ale ludzie śmigają i jak im to chodzi. Moim zdaniem powinien iść nawet na FSB 200. A ten proc to napewno Sempron 2400? Ale skoro kiedyś chodził dobrze ... Nic nie grzebałeś, nie wymieniałeś sprzętu? Może byś sobie porzyczył od kogoś procka i pamięci i popróbował
 3. @przemo78 - a nie możesz tego zmienić poprostu w ustawieniach karty? Ja tego softu ASUS'a nawet nie zainstalowałem @Edzik29 - upgrade BIOS'u robiłeś?
 4. A nie masz gdzieś w ustawieniach karty opcji jej automatycznego wyłączania w celu oszczedzania energii?
 5. http://ezshare.de/ http://www.megaupload.com/
 6. Tak myślałem, że padnie GF 7800 :D Ale Bartka to już wiele nie ukręcę :P Nie chciałbym się poprostu obudzić z ręką w nocniku, kiedy już nic się nie da kupić
 7. Mam takie pytanie - jaki najsilniejszy procek i jaką kartę G ta płyta obsłuży? Bo powoli się przymierzam to jakichś manewrów. Najpierw oczywiście Kingstony na Patriot muszę wymienić. Czy te Patriot'y to też wyberać jakieś konkretne?
 8. Jaka wersja eMule, jaka wersja nod32? netlimiter nie blokuje, jeśli już to systemowy FW. Ściągnij XpAntiSpy, wyłącz centrum zabezpieczeń i znieś limit połączeń w opcjach specjalnych. Co do NOD32 AMON -> Setup -> Exclusion -> Add -> zaznaczamy "Excluded Object: Directory" -> klik na "Directory" -> dodajemy katalog w którym jest eMule Zaznaczone mają być opcje: - Add to list: Permanently - Exclude Subdirectories: Yes OK IMON -> Setup -> Miscellaneous -> Edit -> dodajemy emule.exe i klikamy OK Zainstaluj jakiś konfigurowalny Firewall
 9. Najpierw pobierz (jeśli nie masz na dyskietce) stery do SATA i podczas instalacji instalator pyta o dodatkowe stery (klawisz F2 chyba), wskazujesz je i potem już normalka. XPSP2 ma już chyba obsługę SATA ale nie mam pewności.
 10. Lock@

  Czyszczenie Lcd

  Owszem robię tak od zawsze. Zarówno monitor jak i matrycę w laptopie czyszczę właśnie w taki sposób. I NIC się złego nie dzieje.
 11. Tja, jasne ... www.osiolek.com/forum
 12. Lock@

  Czyszczenie Lcd

  E tam duperele :D Ludwik z wodą i jest czysto.
 13. Przy windows 98 sprzęt nie ma znaczenia. Możesz instalować na ilu kompach chcesz.
 14. @DominM pewnie masz licencję ma wersję eng a chcesz zainstalować pl - to nie przejdzie. @esgaroth - instalacja jest tak samo prosta o ile dysponujesz wszystkimi sterownikami, bo w przypadku lapków występują nietypowe sterowniki np. do touchpada i kart wifi. Trzeba też instalować różne dodatki np. do zarządzania energią, obsługi klawiszy funkcyjnych itp. Ale system jako system instaluje się bez problemu. Potem tylko go dostroić :D
 15. Jednak na drugim kompie dodałbym bramę i DNS czyli 192.168.1.1. A jeśli chcesz mieć dostęp do plików to najlepiej udostępnij sobie na obu kompach jakieś foldey i porób do nich skróty np. \\192.168.1.1/FolderNaPC i \\192.168.1.2/FolderNaLap. Czasem jak pinguje a nie chce otwierać folderu to we właściwościach sieci na chwilę wyłącz karte sieciową i włącz.
 16. Może zaktualizuj firmware. Zawsze możesz też dokonać modyfikacji Da się chyba 1213S@1653S lub 1213S@1633S http://codeguys.rpc1.org/firmwares.html
 17. Rozgałężniki to sobie zdecydowanie odpuść. Co do wzmacniacza - przecież nie musi być mini-jack - są przejściówki z chinch na jack. W sumie nawet wyjścia głośnikowe mogą posłużyć jako wyjście, wystarczy przykręcić dźwięk.
 18. Starczy to jest uwiąd :D mobo = motherboard = płyta główna = mainboard ;) Myślę że bez problemu możesz brać tą zasiłkę. Pewnie że można lepszy, ale to można i lepszą grafę i więcej pamięci i tak bez końca.
 19. Każdy program do wypalania sobie z nimi poradz. Dziwne że Nero tego cue nie widzi bo to jeden z najczęściej spotykanych formatów. Może masz złą nazwę pliku ape? Możesz to sprawdzić otwierając plik cue notatnikiem. Polecam Alkohol120% do wypalania obrazów.
 20. Najlepsze stery są zgromadzone na tej stronie http://www.guru3d.com/ Nie prościej i szybciej poczytać posty na forum niż zakładać kolejny temat i czekać na zbawienie?
 21. No to Hiren Boot CD. A czy ten dysk nie jest fizycznie zamęczony?
 22. Również chętnie się dowiem jak powiódł ci się ten manewr. Właśnie się przymierzam do zwiększenie ilości RAM'ek i szczerze mówiąc miałem nadzieję że póki co dokupię jeszcze jedną kość taką jaką mam. Okazuje się że znowu muszę ciułać na 2x512 albo więcej bo dokupenie pozbawi mnie procka 3200 :D
×
×
 • Create New...