Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio malo gram i forma spadla niestety. ;[ Ta Bramka jest w sumie slaba, wrzucilem ja dlatego, ze spodobalo mi sie jak Giggs przeklada sobie pilke na lewa noge. :P

Nastepnym razem sie poprawie. ;)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych, podaję do informacji, że uaktualnienie do Evolution Patch (w wersji 1.2) będzie wydane prawdopodobnie w środku przyszłego tygodnia. Będzie zawierać, oczywiście poza odświeżonymi składami nową ścieżkę dźwiękową, nowe twarze i bootserver, plus kosmetyczne poprawki.

 

I jeszcze chciałbym nawiązać do wątki sprzed paru tygodni, gdzie pisałem o przesiadce z klawiatury na pada. Wczoraj nabyłem Logitecha i muszę przyznać, że różnica jest naprawdę ogromna - przede wszystkim w płynności ruchów zawodników. Chociaż czasem mi się pogmatwa jeszcze kółko z krzyżykiem, no i na razie ciężko mi robić zwody czy wykonywać celniejsze dłuższe podania, no ale to przecież parę godzin gry dopiero. I mogę w końcu zrobić ruletkę gałką :mrgreen:, chociaż niezbyt to na razie efektywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych, podaję do informacji, że uaktualnienie do Evolution Patch (w wersji 1.2) będzie wydane prawdopodobnie w środku przyszłego tygodnia. Będzie zawierać, oczywiście poza odświeżonymi składami nową ścieżkę dźwiękową, nowe twarze i bootserver, plus kosmetyczne poprawki.

 

I jeszcze chciałbym nawiązać do wątki sprzed paru tygodni, gdzie pisałem o przesiadce z klawiatury na pada. Wczoraj nabyłem Logitecha i muszę przyznać, że różnica jest naprawdę ogromna - przede wszystkim w płynności ruchów zawodników. Chociaż czasem mi się pogmatwa jeszcze kółko z krzyżykiem, no i na razie ciężko mi robić zwody czy wykonywać celniejsze dłuższe podania, no ale to przecież parę godzin gry dopiero. I mogę w końcu zrobić ruletkę gałką :mrgreen:, chociaż niezbyt to na razie efektywne.

mi tam się osobiście drugi raz 0_sound z rapidshare ściągać niebędzie chciało :P

Jeśli by dali do zaimportowania np przez DKZ nową muzykę w menu to pierwszy stawiam się w kolejce do downloadu :) Bob'a Sinclair'a w menu ML mam już dość... zdecydowanie :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem update ma być w plikach importowanych przez DKZ Studio.

 

A muzykę zawsze samemu można dodać - swoją, wedle uznania. Tutorial jest na pol-evo.

 

Do grających na padzie: czy przyciski macie ustawione tak, jak w default?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shit shit shit!!!!!! właśnie przegrałem finał LM z ManU 4:2, specjalne podziękowania dla mojego bramkarza - Srnicka - za udział we wszystkich 4 trafieniach rywala (sic!) :mur: Swoją drogą to PES jest pod tym względem niesamowity - cały sezon czeski bramkarz bronił przyzwoicie - nie popełniał większych błędów - a tu w finale LM - najważniejszym meczu w sezonie takie babole - OMG.... nie pamiętam już kiedy mi komp 4 bramy zaaplikował....

Okno transferowe na szczęście niedługo otwierają i trzeba będzie przewietrzyć skład :twisted:

Może jakieś propozycje co do przyszłych zakupów? :)

 

Ze swojej strony po raz kolejny polecam Park Chu Young.. i Adriano - no ale tego drugiego to chyba każdy zna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polece: Rafinha (prawy obrońca), Kompany (stoper), Vandenborre (def. pomocnik, stoper, prawy obrońca), Nuri Sahin (of. pom.), a z takich bardziej znanych - Robben (świetny jest), Joe Cole, Berbatov.

Nie polecam: Klose, N.Valdez, Raul, Babel...

I jeszcze dodam że po 4 sezonach Essien ssie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polece: Rafinha (prawy obrońca), Kompany (stoper), Vandenborre (def. pomocnik, stoper, prawy obrońca), Nuri Sahin (of. pom.), a z takich bardziej znanych - Robben (świetny jest), Joe Cole, Berbatov.

Nie polecam: Klose, N.Valdez, Raul, Babel...

I jeszcze dodam że po 4 sezonach Essien ssie :)

ten Essien to jakiś pi**rzony materialista chyba jest :P bo za żadne pieniądze nie chciał do mnie przejść :D

W gruncie rzeczy to będę potrzebował bramkarza, obrońcę, def. pomocnika, rozgrywającego i szybkiego, zwinnego acz nie b. małego napastnika - czyt. maszynke do zdobywania bramek - uzupełnienie dużego i silnego Adriano. Czyli po trochu do każdej formacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maszynka do zdobywania goli to tylko i wyłącznie C.Ronaldo :D:D:D:D w lidze zdobywał 2 razy więcej bramek niż drugi na liście :D tylko że kupiłem go jak miał 26 lat a Ty zapewne już trochę grasz i teraz to on się chyba nie na da :P BTW. To że twój bramkarz zagrał słabo to nie jest jego wina :P jak grasz z kompem na czampionie to on będzie Ci ładował brameczki skąd będzie chciał i jak będzie chciał ;( ile razy grałem jakiś ważny mecz, pierwszy mecz na wyjeździe wygrałem 2-0, drugi w domu po pierwszej połowie 1-0, formacja ustawiona na bunkier, tylko 1 zawodnik na polu przeciwnika, 75 min mój bramkarz fauluje w polu karnym #!%!@!@#@!*..... oczywiście gol. No nic będę się bronił do karnych. 90 min rzut rożny dla przeciwnika.... wycofałem nawet tego jedynego napastnika, wszyscy w polu karnym... i .... i [gluteus maximus] i tak trafił ;( więc komputer w tych ważnych meczach jak będzie miał wygrać to wygra ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maszynka do zdobywania goli to tylko i wyłącznie C.Ronaldo :D:D:D:D w lidze zdobywał 2 razy więcej bramek niż drugi na liście :D tylko że kupiłem go jak miał 26 lat a Ty zapewne już trochę grasz i teraz to on się chyba nie na da :P BTW. To że twój bramkarz zagrał słabo to nie jest jego wina :P jak grasz z kompem na czampionie to on będzie Ci ładował brameczki skąd będzie chciał i jak będzie chciał ;( ile razy grałem jakiś ważny mecz, pierwszy mecz na wyjeździe wygrałem 2-0, drugi w domu po pierwszej połowie 1-0, formacja ustawiona na bunkier, tylko 1 zawodnik na polu przeciwnika, 75 min mój bramkarz fauluje w polu karnym #!%!@!@#@!*..... oczywiście gol. No nic będę się bronił do karnych. 90 min rzut rożny dla przeciwnika.... wycofałem nawet tego jedynego napastnika, wszyscy w polu karnym... i .... i [gluteus maximus] i tak trafił ;( więc komputer w tych ważnych meczach jak będzie miał wygrać to wygra ;]

C.Ronaldo jeszcze młody jest o ile dobrze pamiętam :)

 

Co do tych wygranych - coś w tym jest - pierwszy strzał bramka, drugi strzał bramka, do przerwy strzeliłem na 1:2, w 60tej min na 2:2 - 68 minuta 3:2 po kuriozalnym błędzie bramkarza...

Wczoraj też miałem niezlą akcję - w lidze wygrywam mecz za meczem, czasem zdarzy się jakiś remis - grałem z ostatnią drużyną w lidze - Fc Sevilla - niemal pewną spadku i co? 1:0 :D oczywiście dla nich.... Daaawno już się tak nie namęczyłem w lidze jak w meczu z tą właśnie drużyną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pierwszy sezonik za mną :D A otóż i jego wyniki Dołączona grafika

config: Poziom trudności: Top Player, Czas: 10 min, opcja przeciw oszustom: włączone :) Króla strzelców nie było, zabrakło 1 bramki, za to jest król asyst. W pucharze 2L komputer już w pierwszym meczu mnie wych....jał, pierwszy mecz 3:1 w plecy drugi 1:1. Sprowadziłem jednego gracza -> Alvarez, potrzebowałem szybkiego skrzydłowego i on się na takiego nadawał ;) ładnie się rozwinął po sezonie.

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozegralem z 10 sezonow w ML na najwyzszym poziomie trudnosci(chempion bodajze)

no i moje odczucia w porowniu do poprzednich czesci(i nie tylko):

-zachowanie bramkarzy jest nadal kiepskie, wrecz fatalne(przyklad: gdy pilka toczy sie po ziemi rownolegle z linia bramkowa jakeis pare metrow pzerd bramka to bramkarz zamaist na nia sie rzucac to czesto odprowadza wzrokiem, to jest tym bardziej zalosne widoczne jak pilka toczy sie w ultra slamazarnym tepie...lol

-bledy typu ze ja strzelam gola z rzutu wolnego i jeden z moich napastkow byl na spalonym no i gol niuzany chcoaiz moj zawodnik byl z 20metrow od bramki i rzecz jasna nie dotknal pilki(no chyba ze sie jakies zasady w futbolu zmeinily ze ja nie wiem..)

-przenikajaca pilka przez cialo bramkarza(raz mi sie zdarzylo, mam to na powtorce, pilka leci, obrocna tuz przy bramkarzu ja lekko musnal glowa , bramkarz ja lapie w wyskoku ale oni pzrez neigo przenika..lol

-raz mi bramkarz pzreciwnkow wybiegl poza boisko(poza trubuny, bylo go widac zna radarze ze odszedl na odleglosc jednej szerokosci boiska)niewiadomo czemu poczym szybko wrocil...zal..

-niraz bramkarz w czasie sporego zamieszania na polu karnym(strzaly w slupek itp) wychodzi niemalze z bramki na bok w kierunku pzreciwnika ktory ma pilke..

-strzaly: dla mnie od dziecka bylo jasne w grach pilkarskich ze paseczek na dole ekranu w momencie oddawania strzalu wskazuje na sile. No w tej grze po raz pierwszy musialem zmienic poglady bo tutaj z paseczkiem na 1mm mozna oddac syper-soniczny strzal w kierunku kosmosu...

 

Plusy?:

gra sie przyjemniej, jest mniej fauli, jesli robisz wslizg to czesto pilka mocno nie odskakuje i mozesz szybko do kogos zagrac, no iwreszcie dodali kibicow widocznych nie tylko przy wykopie pilki..

 

Kolejne oddcinanie kuponow, od 3th czesci niewiele sie zmienilo ale ludzie na calym swiecie znowu sie rzuca za pol roku zeby wydac gruba kase(na ps2 to chyba prawie 200zl), jednym slowem ZAL, ale sytuacja gorsza wyglada z fifa ktora etz ejdzie dlugo na tym samym enginie (z tymi mdlymi kolorami odrazu mozna rozpoznac na screenie) tylko ze IMO ejst gorsza gra

 

zastanawiam sie ile osob pracuje nad czesciami PESa? 1? 2? bo tyle by bylo potrzebnych IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem liczba zmian nie powala ostatnimi czasy, aczkolwiek gra się diametralnie inaczej w 3ke niż w 6tke... Pod tym względem konami daleko jeszcze do EA Sports (na szczęście :P)

Wydaje mi się że poprostu większość osób (w tym i ja) jest nieco znudzona już samą oprawą gry (a-v) przydałby się wyraźny powiew świeżości w tym aspekcie... Co jak co ale grafika potrafili umilić rozgrywkę... a graficznie PES'a nie wykorzystuje ćwiartki mocy współczesnych kompów... Czy tak trudno zrobić 22 realistycznie wyglądających hipków biegających po zielonym ściernisku? :P Pod względem graficznym PES wyraźnie utkwił w miejscu - kiedyś widziałem filmik z X360 i tam też oprócz dodania bocznych sędziów rewelacji nie stwierdziłem.... a pamięta ktoś może screen z Adriano podany kiedyś w tym temacie? Dlaczego Konami nie zrobi chociażby grafiki porównywalnej do tej z NBA 2k7? :P

ehhh ponarzekać zawsze można... a później znów odpalić niedobrego PES'a i zaginąć na pare godzin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:20 miazga :blink:

no nieźle się złożył

IMO częśc tych bramek to jakaś pomyłka, niektóre ładne, owszem, np brama nr 7, ale bramka po rabona shot z linii pola karnego :? takie cuda to powinni dawać w Top 10 bugów PES'a, tak samo jak super strzały "z miejsca" tzn. bez żadnego rozbiegu ani nic... śmiesznie to wygląda....

ps.

w przyszłym tygodni zmieniam kompa, więc nareszcie będę mógł pokazać "conieco" ze swoich bramek :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Na tą chwilę bardziej warto instalować superpatcha, czy evolution patcha? Bo już sam nie wiem, a żadnego nie próbowałem...

Ew. gdzie można znaleźć samego, standalone, OFa poprawiającego gameplay, do czystego PESa? Bo ile samo tempo nie jest najgorsze, o tyle drażni mnie strasznie dziwnie zrobione wyczucie siły strzału. A może daruje sobie ściąganie tych całych patchy, głównie o ten gameplay mi chodzi...

Edytowane przez Cruel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOLNY ŚLĄSK ZAPRASZA

 

KŁODZKO->POLANICA ZDR. -> SZCZYTNA ->DUSZNIKI ZDR. ->KUDOWA ZDR.

 

Szczytna

Sala MOKu ul. Sienkiewicza

 

http://img296.imageshack.us/img296/1188/mapkajp6.png ------------ mapka

 

31 marca 2007(sobota)

 

Wstep : 10zł.

Osoby, które przywiozą ze sobą sprzęt ( PS2 lub TV ) nie płacą wpisowego.

Im więcej sprzetu tym sprawniejsza i szybsza impreza.

Puchary i kaska czekają.

 

Turniej planowany na ok 100 osób.

-----------------------------------------Start: 10:00----------------------------------------

 

Podstawowe zasady gry.

 

-Własne pady

-10 lub 5 minut zależy od ilości szprzetu.

- zielone strzałki

- turniej zaczyna sie oczywiście w grupach nastepnie ..... i finał ( wiec nikt na pewno nie przjedzie po to aby tylko jeden mecz rozegrać)

- 3 zmiany w meczu

- pora dnia –noc

- pora roku – lato

- pogoda - fine

- stadion - losowo

- sędzia - losowo

- piłka – puma

- Kontuzje: ON

- można wczytywać z memory card’ów swoją formację (tylko)

- czas na ustawienie taktyki - nieograniczony (w granicach rozsądku)

- taktykę można zmienić tylko podczas przerwy lub, gdy dostanie się czerwoną kartkę

- w przypadku kontuzji lub czerwonej kartki można dokonać zmiany pozycji zawodnika

- gramy reprezentacjami oraz klubami (tylko standardowo dostępne zespoły)

- nie ma możliwości zmiany wybranej drużyny w trakcie turnieju

--------------kamera: Wide (bez rotacji)-----------------------

 

 

Szybkie info: gg. 6382768 (niewidoczny)

tel. 880445597

Edytowane przez chicken_rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej nie wiecie jak mozna podkrecic OF'a zeby gra była trudniejsza? Bo odziwo do ostatniego czasu wygrywam na Chempionie tak po 4:1 np. z Barca lub Chelsea,fakt mam juz naprawde konkretny zespoł a gram Tottenhamem ale gra sie zrobila znacznie prostsza i mniej ciekawa...A tak nawiasem czy moze wystąpic jakis bład z winy lodmixera i dlatego gra mi sie łatwiej? Wątpie,ale od pewnego czasu naprawde zbyt łatwo mi sie gra a tego nie lubie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah wywaliłem wszystkie stadiony z evo patcha :] ufff jak miło :] BTW ludzie od kitserwera mogli by dać opcję "random" dla piłek i stadionów :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...