Skocz do zawartości
ppawlo

NIe działa nowo kupiony procesor - co teraz!!

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupiłem procesor Duron 1200 BOX. Po przyjściu do domu i rozpakowaniu pudełka okazało się, że procesor nie działa!!

 

Czy w związku z tym, mogę domagać się od serwisu aby mi wymienili na nowy w trybie natychmiastowym, czy muszę czekać 14 dni na rozszczygnięcie gwarancji!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni Ci wymienić procesor od ręki. Jeśli nie ma na nim widocznych

śladów "mikro pęknięć". Nie mogą się do niczego przyczepić.

Z resztą w ciągu paru pierwszych dni jeśli przysługuje Ci prawo zwrotu rzeczy uszkodzonej lub nie spełniającej zadeklarowanych parametrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze: na stronie serwis prawny Rzeczpospolitej jest dostępna obowiązująca od 1.01.2003 ustawa dot.gwarancji-warto poczytać;

po drugie: musisz mieć 100% pewności ,że procesor nie działa bowiem w innym przypadku możesz być obciążony kosztami paru dziesięciu zetów.

(Box uszkodzony??????????)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem procesor Duron 1200 BOX. Po przyjściu do domu i rozpakowaniu pudełka okazało się, że procesor nie działa!!

Brzmi to tak, jakby miał działać po rozpakowaniu :)

Czy w związku z tym, mogę domagać się od serwisu aby mi wymienili na nowy w trybie natychmiastowym, czy muszę czekać 14 dni na rozszczygnięcie gwarancji!!

Możesz domagać się natychmiastowej wymiany jeśli jest on niesprawny, ale...

- Twoja płyta to Abit KT7A a tu z obsługą Morganów jest różnie

- Jak już dziś wiemy procesor ma ukruszone jądro :(

 

Pierwsze sugeruje, że procesor mógł być sprawny, ale płyta go nie obsługuje więc kombinowałeś zakładając raz starego Durona, raz nowego i ni jak ten nowy nie chciał iść. W tej nerwowej sytuacji mogło spokojnie dojść do tego drugiego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...