Skocz do zawartości
nuq

Klienci Poczty E-mail

Rekomendowane odpowiedzi

a ja uczciwie na co dzien uzywam mozilli, kiedys Opery (co fakt to fakt najbezpieczniejsza z dostepnych) i przy tym pozostane, ale po co ten wstep? (po to zeby wykazac ze nie jestem stronniczy). odbierajac co dzien ok setki maili musze oddac outlookowi jego wyzszosc nad thunderbirdem, the bat'em i pomniejszymi. fakt faktem sa bezpiecznijesze od outlooka, ale infantylnie mowiac 'to nie to'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u siebie w mozilli zaważyłem coś dziwnego, otóż ostatnio nazbierało mi się trochę maili (grubo ponad 1,5 K) i zajmowały na dysku jakieś 500mb (dużo maili z załącznikami) więc postanowiłem zrobić porządek jednak bardzo się zdziwiłem kiedy po usunięciu maili folder mozilli nadal zajmował 500mb :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbierajac co dzien ok setki maili musze oddac outlookowi jego wyzszosc nad thunderbirdem, the bat'em i pomniejszymi. fakt faktem sa bezpiecznijesze od outlooka, ale infantylnie mowiac 'to nie to'

a mogę wiedzieć czemu? Jeśli chodzi o segregowanie to można to robić na wiele sposobów podobnych do outlukowych...

 

Thunderbird user....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę klimat TB :)... każdy program ma swój jakiś klimat, ale szczerze mówiac nie widzę sporo różnic między outlookiem i TB. Do tego doB jest sporo rozszerzeń... więc można go dostsowować do swoich potrzeb...

 

Jest np sprawdzanie pisowni co może się przydać szerokiemu gronu użyszkodników tweaka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam Microsoft Outlook i szczerze mówiąc jestem zadowolony z niego, ma naprawdę sporo opcji, może czasem sie nie sprawdza ale ten program ma "swój klimat" a to jest napewno dużym plusem B)

No ja tez do tej pory używałem Outlook 2003 i mi sie on nadal bardzo podoba, ale ma jedną baardo wielką wade, jak ustawię sprawdzanie poczty np. co 20min to czesto wyskakuje okienko z zapytaniem o hasło, a dzieje sie tak chyba dlatego ze jak np. serwer poczty coś ma problem czy nie wiem co, to on pyta o to hasło bo nie moze sie zalogować. A Tunderbird ma ten + ze on to pominie i sprawdzi za następne 20min i nie będzie wyskakiwało okno o hasło, i tu ma wielkiego +

Jak by Outlook tez tak robił to bym dalej siedział na nim, ale to mnie denerwuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...