Skocz do zawartości
sold305

Jaka Płyta Głowna Do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

. W sklepie okazało sie jednak że "nie produkują już tego modelu"

Nie ma to jak sklepy :lol: Trzeba było poszukać w necie, są napewno, a na 939 nie ma innej co ma agp i pci-e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pobierznie przeglądałem ten temat, ale widząc kłótnie o to czy lepszy jest Asrock, czy GB musiałem się odezwać.

Ja osobiście w życiu nie kupiłbym Asrocka! Swojego czasu pracowałem w serwisie komputerowym i muszę powiedzieć, że koło 70% ludzi przychodzących do mnie z zepsutym kompem miało płyty Asrocka i najczęściej okazywało się, że to właśnie płyta padła. To o czymś świadczy. Nie ma się co rozwodzić nad tym co dana płyta potrafi jak najlepiej to ona potrafi sie psuć! Jest tyle producentów: Abit, GB, ECS, MSI czy EPoX a masa ludzi pakuje się w Asrocka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na 939 nie ma innej co ma agp i pci-e.

znalazłem takie coś z tego co widziałem to jest tam pare modeli które mają porty XGP czyli jakiś odpowiednik AGP. Nadaje się to na coś. Czy lepiej w momencie gdy nie dostane tego Asrocka <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> inna ze zintegrowaną grafą np. jakiegoś Asusa albo MSI i za jakiś czas kupić na pcie jakaś karte? Jak tak to mógł by ktoś podać jakiś konkretny model do okolo 300zł.Proszę o pomoc bo w tym momencie nie wiem co zrobić <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pakuj sie w żadne odpowiedniki tylko pełne agp inaczej to sesnu nie ma ;) jak by nie bylo asrocka to nie wiem ciężka sytuacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem takie coś z tego co widziałem to jest tam pare modeli które mają porty XGP czyli jakiś odpowiednik AGP. Nadaje się to na coś. Czy lepiej w momencie gdy nie dostane tego Asrocka <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> inna ze zintegrowaną grafą np. jakiegoś Asusa albo MSI i za jakiś czas kupić na pcie jakaś karte? Jak tak to mógł by ktoś podać jakiś konkretny model do okolo 300zł.Proszę o pomoc bo w tym momencie nie wiem co zrobić <_<

wydajność jest sporo niższa niż na pełnym AGP. Można to zastować chwilo, żeby miekko przyjsc na pci-e.

Jedyne płyty które mają pełne pci-e i agp to na chipsecie ULI!

Edytowane przez Pageup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pobierznie przeglądałem ten temat, ale widząc kłótnie o to czy lepszy jest Asrock, czy GB musiałem się odezwać.

Ja osobiście w życiu nie kupiłbym Asrocka! Swojego czasu pracowałem w serwisie komputerowym i muszę powiedzieć, że koło 70% ludzi przychodzących do mnie z zepsutym kompem miało płyty Asrocka i najczęściej okazywało się, że to właśnie płyta padła. To o czymś świadczy. Nie ma się co rozwodzić nad tym co dana płyta potrafi jak najlepiej to ona potrafi sie psuć! Jest tyle producentów: Abit, GB, ECS, MSI czy EPoX a masa ludzi pakuje się w Asrocka...

jezeli tyle osob ją poleca to cos w tym musi byc... a jak juz padnie(odpukac) to od czego jest gwarancja?!

 

a jeszcze jedno... jak mi znajdziesz płyte ktora obsługuje AGP jak i PCI-E, zobacze tyle pozytywnych opinii i dla mnie najwarzniejsze bedzie kosztowac nie wiecej niz 350zł to bardzo chetnie sprzedam tego Asrock'a. To tyle :P

Edytowane przez sold305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Tylko pobierznie przeglądałem ten temat, ale widząc kłótnie o to czy lepszy jest Asrock, czy GB musiałem się odezwać.

Ja osobiście w życiu nie kupiłbym Asrocka! Swojego czasu pracowałem w serwisie komputerowym i muszę powiedzieć, że koło 70% ludzi przychodzących do mnie z zepsutym kompem miało płyty Asrocka i najczęściej okazywało się, że to właśnie płyta padła. To o czymś świadczy. Nie ma się co rozwodzić nad tym co dana płyta potrafi jak najlepiej to ona potrafi sie psuć! Jest tyle producentów: Abit, GB, ECS, MSI czy EPoX a masa ludzi pakuje się w Asrocka...

:lol: Odczuwam wrażenie że jesteś urażonym użytkownikiem asrocka :razz: Zobacz ile osób poleca asrocka dual sataII, płyta jest wyśmienita jeśli chodzi o cene i możliwości tej płyty. Ludzie kręcili na niej opterony do 3000mhz. Coś musi w niej być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Odczuwam wrażenie że jesteś urażonym użytkownikiem asrocka :razz:

Nigdy nie miałem i nie będę miał Asrocka! Nie czytałeś mojego postu w całości? Płyta może i ma możliwości, ale co z tego. Możliwości też mają odtwarzacze dvd Mediona, ale to wcale nie znaczy, że są dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Asrock wśród płyt głównych to jak Yugo wśród samochodów. Jak niezawodność tych płyt dorówna Abitowi to może się zdecyduję. Tak chwalisz tą płytę? Mercedesa A-klase też chwalili, a jak wypadł w teście łosia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie wojny co lepsze :) Asrock, Gibabyte... kazda mobo bedzie dzialac :D

Do pracy kupilem dwa GB z zintegr. grafa i chodza dziarsko :) Kumpel ma dwa Asrocki i zlego slowa nie powie.. Kwestia gustu i potrzeb.. no i kasy..

Co do ich wad? GB z zintegr. grafa nie do OC, wersje na s939 czasami padaja-potwierdzam, Wspominany model Asrocka na ULI godny polecenia w tej cenie.. ale czasem sprawia różne problemy.. to tez fakt.

 

Ja obecnie mam w domu plyte Abita NF7-SL (SocketA).. z tym ze w zwiazku z przesiadka na s939 bede kupowal Asusa A8N-E :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia kasy... hmm byćmoże, ale już dawno to mówię: na mobo nie ma co oszczędzać. Lepiej kupić mniejszy dysk, wolniejszy procesor, ale mieć dobrą mobo. Jak to mówi mój znajomy właściciel serwisu komputerowego: dobra płyta główna to połowa sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić mniejszy dysk, wolniejszy procesor, ale mieć dobrą mobo. Jak to mówi mój znajomy właściciel serwisu komputerowego: dobra płyta główna to połowa sukcesu.

Hmm, wiesz zastanawia mnie jeszcze jedna żecz, jaki masz powod ze oceniasz tego Asrocka tak surowo?! miałes ją, jakies przykre doswiadczenia? czy tylko oceniasz na podstawie "poprzednie były do bani to ta też jest" a pozatym nie wszystko co drogie jest dobre!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że wszystko co drogie jest dobre. Nie oceniam tak surowo tego konkretnego podanego tu modelu płyty, tylko markę Asrock jako taką. Tak jak napisałem: jak Asrock dorówna niezawodnością Abitowi wtedy może się zdecyduję.

Edytowane przez pLi5k3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...