Skocz do zawartości
Geekos

Komputronik Cenzuruje Wypowiedzi Jak W Prl

Rekomendowane odpowiedzi

No po prostu szok :) Jak w PRL :) - kupiłem w Komputroniku kartę Nvidia 7900GT w komentarzu napisałem m.in "w zestawie tylko jedna słaba gra - Serious Sam II" i zostało to wycięte z mojej opinii.

 

Sklepowi Komputronik.pl gratuluję cenzorów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się wypowiem jeżeli nic nie wnosi.

 

Tak było jest i prawdopodobnie będzie, zła opinia= utrata klijeta(ich tryb myslenia), awiec lepiej nie doprowadzać do możliwości straty

Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po prostu szok :) Jak w PRL :) - kupiłem w Komputroniku kartę Nvidia 7900GT w komentarzu napisałem m.in "w zestawie tylko jedna słaba gra - Serious Sam II" i zostało to wycięte z mojej opinii.

 

Sklepowi Komputronik.pl gratuluję cenzorów :)

negatywny komentarz zniechęca potencjalnego klienta do zakupu danego towaru i sklep na tym traci, więc aby uniknąć tego typu sytuacji usuwają takie komentarze...

 

co ma ten post wnieść??

a ten?? Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej przedstawiamy podstawowe zasady, którymi kierujemy się przy zatwierdzaniu komentarzy produktów:

 

akceptowane są wyłącznie komentarze dotyczące cech danego produktu - obiektywna ocena zarówno zalet jak i wad.

 

 

preferujemy komentarze zwięzłe, czytelne, nie przekraczające 500 znaków

 

 

pamiętaj, że do każdego produktu możesz zamieścić tylko jeden komentarz, zatem nie zamieszczaj wpisu informującego, że właśnie oczekujesz na zamówioną paczkę. Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, nie będziesz mógł ani zmienić, ani dodać kolejnego komentarza.

 

 

nie są akceptowane komentarze wskazujące, iż ich autor nie był użytkownikiem/właścicielem opisywanego urządzenia

 

 

nie są akceptowane komentarze dotyczące doświadczeń osób trzecich (np.: mój kolega ma ten monitor i jest bardzo zadowolony).

 

 

nie są akceptowane wpisy oceniające jedynie walory cenowe danego produktu (np.: za tą cenę nie opłaca się kupować tego Athlona 3000+). Cena produktu jest czynnikiem zmiennym i w przyszłości komentarz taki może wprowadzając czytających w błąd.

 

 

nie są akceptowane komentarze zawierające w treści adresy e-mail, adresy do stron www, numery GG itp.

 

 

nie są akceptowane wpisy komentujące inny komentarz, (np.: ... ten gość który to napisał na niczym się nie zna ... itp.)

 

 

nie są akceptowane komentarze z pytaniami dotyczącymi produktów (np.: kupiłem ten monitor, fajny, ale widzę dwie poziomie nitki na kineskopie. Mógłby mi ktoś powiedzieć czy to wada?) Do zamieszczania takich pytań zapraszamy do naszego działu PROBLEMY lub wysyłania ich do obsługi technicznej sklepu internetowego.

 

 

oczywiście nie są akceptowane komentarze zawierające wulgaryzmy itp.

 

 

komentarze dotyczące błędów w specyfikacji lub opisach produktów, prosimy kierować bezpośrednio na adres e-mail obsługi technicznej sklepu. Ewentualne komentarze - po dokonaniu poprawek - są usuwane, aby nie dezorientować klientów.

 

Dziękujemy

obsługa techniczna sklepu internetowego benchmark.pl

Tak z ciekawosci :arrow: Zapoznales sie z zasadami komentarzy? I czy cecha tego produktu jest zalaczone dodatkowe oprogramowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akceptowane są wyłącznie komentarze dotyczące cech danego produktu - obiektywna ocena zarówno zalet jak i wad.

kiedyś napisałem o jakieś karcie chyba 5200, że ogólnie to nie polecam, mała wydajność itp. i jej zaletą jest tylko i wyłącznie cena (dokładnej treści nie pamiętam) to i tak komatrzarz został usunięty więc to powinno wbrzmieć tak

 

akceptowane są wyłącznie komentarze dotyczące cech danego produktu - obiektywna ocena tylko i wyłącznie zalet.

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputronik to strasznie drogi sklep, sam się dziwię jak on jest w stanie się utrzymać :?

 

ja teraz przed zakupem najpierw zwiedzam google potem fora internetowe następnie udaję się na np. www.skapiec.pl

 

w komputroniku nie kupiłem niczego od 3 lat, bo zawsze znajdzie się tańszy sklep :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś (hmm... nie cały rok temu) przed kupnem zasilacza, przegladałem wiele komentazy na komputroniku i nie okłamując nikogo, znalazłem baaardzo wiele niegatywnych opisów Chieftec'ów, Modecomów... itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputronik to strasznie drogi sklep, sam się dziwię jak on jest w stanie się utrzymać :?

 

ja teraz przed zakupem najpierw zwiedzam google potem fora internetowe następnie udaję się na np. www.skapiec.pl

 

w komputroniku nie kupiłem niczego od 3 lat, bo zawsze znajdzie się tańszy sklep :)

jak to mówią oszczędny dwa razy traci ;) już wole zaopatrzyć sie w komputroniku niż w jakimś sklepie brawkoppodobnym...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci :arrow: Zapoznales sie z zasadami komentarzy? I czy cecha tego produktu jest zalaczone dodatkowe oprogramowanie?

 

 

Kupiłem kartę Gigabyte 2065947[/snapback]

Ja kiedyś (hmm... nie cały rok temu) przed kupnem zasilacza, przegladałem wiele komentazy na komputroniku i nie okłamując nikogo, znalazłem baaardzo wiele niegatywnych opisów Chieftec'ów, Modecomów... itp.

 

A ja mam taką spiskową teorię :) że przepuszczają komentarze na produkty na których mają małą marże albo są tanie wtedy klient myśli "hmmm...chyba kupię jednak ten droższy zasilacz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz lepiej niedopuszczac do publikacji komentaza, niz zmieniac w nim treść, faktycznie trochę przegieli pałe :lol:.

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13843

Ciekawe czy np. ten komentaz tez modyfikowali?

 

@Geekos powiem szczerze, ze te komentaze tez mnie "lekko" skłoniły do zakupu drozszego zasilacza :D

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią oszczędny dwa razy traci ;) już wole zaopatrzyć sie w komputroniku niż w jakimś sklepie brawkoppodobnym...:P

:lol: chyba juz wiem jak taki sklep może się utrzymywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...