Skocz do zawartości
grzesiu

GeForce 6600 / GT cz. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko dla posiadaczy asusa 6600.

Jakis czas temu wgralem bios z 1.4v i teraz zainstalowalem smart doctora i nadal pokazuje 1.3v w opcjach. Mod na 1.4v na 100% dzial, bo o/c wzroslo do 530mhz, ale zastanawia mnie ten odczyt v. Jak jest u Was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś coś wyjaśnić na temat tego SmartDoctora... mam wersję 484.... a mam tylko takie okienko

Dołączona grafika

 

 

Nie mam żadych ustawień takich jakie są napisane w "Help" ani nic...

Mam ten sam problem co ty. Aha ile wyciagaz punktowa w smarku na standardowych zegarach na tej karcie, bo niewiem czy u mnie te wyniki sa ok?

 

3dm06- 1356pkt

3dm05- 3109pkt

3dm03- 7672pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co ty. Aha ile wyciagaz punktowa w smarku na standardowych zegarach na tej karcie, bo niewiem czy u mnie te wyniki sa ok?

 

3dm06- 1356pkt

3dm05- 3109pkt

3dm03- 7672pkt

 

STRASZNIE SŁABO CI POLECIAŁA ja na zegarach 500/1000 leci mi 8600 a ja nie mam wiersji GT :P a przy zegarach 531/1020 leci mi na 8940 i to jest maksymalne ustawienie grafiki ale postaram sie jak najszybciej zmineic na coś lepszego bo na tym boxie strasznie sie grzeje pozdrawiam

Edytowane przez patryk1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: wiesz nie jestem taki głupi... zrobiłem to odrazu ściągając nowe ASUSEnhancedDriver

Chłopie po co się unosisz staram się Tobie pomóc, a nie pokazać że jesteś głupi.

Fakt jest taki że para ASUSEnhancedDriver i SmartDoctor z płytki nie działa poprawnie. Kiedy ja pobierałem najnowsze wersje z netu to były to SmartDoctor 4.80 i ASUSEnhancedDriver 1.30 (ta para działa na moim kompie), a Ty jak ściągałeś najnowsze to były SmartDoctor 4.84 i ASUSEnhancedDriver 1.33 (jak sądzę). Właśnie zainstalowałem najnowsze wersje i SmartDoctor nie działa. Po odinstalowaniu SmartDoctor 4.84 i powtórnym zainstalowaniu ASUSEnhancedDriver 1.30 i SmartDoctor 4.80 jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko :) Sorcia :)

Nowy Smart Doctor 486

http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/vga/nVidi...SmartDoc486.zip

EDIT

Zapomiałem dodać że ten SmartDoctor działa u mnie dobrze :)

Dobrze tzn. zakładka z napięciami jest aktywna? Właściwie czy 6600GT ma możliwość monitorowania napięć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virtuomaniak, czy mierzyłeś napięcia na karcie w 2D i 3D miernikiem, jeśli tak to jakie miałeś w 3D? Teoretycznie powinno być 1.4 i tak u mnie wynika w biosie, ale miernik pokazuje 1.5. Masz identyczną kartę więc jestem ciekaw czy wszystkie ASUSY tak mają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miernikiem nie sprawdzałem.... a w BIOSIe później sprawdzę i powiem :)

EDIT

Niestety w biosie nie mam napisane

Chodzi mi o bios karty graficznej, trzeba go wpierw wyedytować NiBiTor - em. W biosie są podane wszystkie parametry z jakimi działa karta, więc i napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem czas sie pobawic Galaxy 6600gt w wersji z zalmanem i pamieciami 1.6. Taktowanie domyslne to 531/1112 wg riva tunera. Karta wykrecila sie bez problemu na 570/1190, powyzej tego juz artefaktami sypalo w 3dmarku 03. Karta jest bardzo cicha w trybie 2D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką proźbe ma ktoś bios(oryginalny) do karty graf sparkle AG43DH 256MB(gf 6600 agp) HDTV DVI TV-OUT Straciłem przypadkiem swojego oryginalnego biosa do tej karty i mi tv out niedziała :\ na oficjalnej oczywiście niema a buraki od suporta nieodpisują :\ Prubowałem tych biosów z tej strony "www.mvktech.net" ale też niedziałają(TV OUT oczywiście) i ewidentnie są inne niż oryginał :\ Jak ktoś ma to bardzo prosze wysłać mi na emaila "kisiumisiu@wp.pl" Sprawdzałem inne możliwe przyczyny tego problemu nieznalazłem takowych :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mialem czas sie pobawic Galaxy 6600gt w wersji z zalmanem i pamieciami 1.6. Taktowanie domyslne to 531/1112 wg riva tunera. Karta wykrecila sie bez problemu na 570/1190, powyzej tego juz artefaktami sypalo w 3dmarku 03. Karta jest bardzo cicha w trybie 2D.

 

Pamieci na 1,2Ghz na swom ustawilem, ani krzaczka na ekranie, dal bym wiecej ale wtedy Riva Tunera nie mialem, test w sterownku trzeba by wylaczyc :-P Rdzen mialem dzies podobnie do ciebie.

Nie bawilem sie duzo w oc, bo na Megabajecie 350Watt :lol2: to troche niebezpieczne jest(niedlugo kupie noramlny zasilacz :-P )

 

Powiedz jaki milaes wynik w 03?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swiom Leadteku A6600GT TDH jade non stop na 560/1200 na boxowym chlodzeniu :D

Jak dam wyzej gpu 570 to sypie mi artefaktami ale tylko w most wanted (Dziwne :blink: )

Wynik smarka 03 ORB

Edytowane przez Proofit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@proofit

 

 

to moja MSI 6610 XL leci z 400/800 na 551/1025 i chyba to jeszcze nie jest koniec jej możliwości (w fazie testów) w 3d marku 03 mam 9172 p. i jak myślicie to dobry wynik jak na taką grafikę?? (bo dla mnie ta grafika to jest zastępstwo za 7900 GT które się sypie na okrągło:P) a chłodzonko mam pentagrama XC - 70 AL i temp oscyluje od 48 do 64 stC pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitac. Mam pytanko ma ktos namiar na BIOS 1,4V do Gainwarda 6600 Ultra 1760/PCX PCI-E na Hynixach 5,0ns bo orginalny wyciaglem i nie da sie go zmodowac nVidia bios tweakerem ani NiBitorem. Tylko mi nie mowcie uzyj szukajki albo to juz bylo bo ogarnac ponad 200stron tematu to troche duuuuzo. Google tez nic ciekawego nie wypluly. Jak ktos ma bios lub link na ktorej stronce tematu jest o nim mowa to z gory dzieks :D

Edytowane przez Mery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...