Skocz do zawartości
Fresh

Liteon Vs. Sony

Rekomendowane odpowiedzi

Która bedzie "lepsza"? chodzi oczywiscie główie o niezawodność, jakość zapisu i odczytu i powiem ze lubie równiez cisze :-P ? wszystkie opinie i komentarze na ich temat mile widziane.

 

LiteON

 

SONY

 

Sony ma przewage DVD-RAM. Poza tym chyba wszystko mają identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ? Nie opłaca się kupować Lite-On 'ów ??

Chce za 2 tygodnie nabyć ten model:

 

Lightscribe LiteON SHW-16H5S

 

Ale teraz czytając to co piszecie zaczynam mieć wątpliwości czy warto pakować pieniądze w Lite_on 'y.. W takim razie jaką nagrywarkę DVD polecili byście do 200zł, w co warto zainwestować.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy Ci na LightScribe to bierz BenQ DW 1650. Obecnie chyba najlepsza wypalara. Jeśli chodzi o DVD-RAM, to jest to mało rozpowszechniony format i żadko się przydaje.

Może już lepiej zaopatrzyć się w ?:

 

BenQ DW 1655

 

która również ma LightScribe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie polecam pionera, kupilem ostatnio tego benq co wszyscy polecają i musze powiedziec ze pioneer o wiele lepszy, glosna praca benq strasznie mnie denerwuje a pioneera prawie w ogole nie slychac i ma o wiele lepszą korekcję błędów. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polece LG 4163B, czyta wszystkie moje plyty, bez problemow nagrywa. Juz ciezko go dostac, ale warto. No i jest cichy.

Ostatnio troche czytalem o nagrywarkach i najczesciej polecane to Pioneer, Benq, mniej NEC.

 

Trafnego wyboru:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co ci z wtyczką SATA? Napędy optyczne nie potrzebują takiej przepustowości, a tylko stracisz możliwość podłączenia kolejnego dysku twradego ;)

 

Ja w tej chwili bym kupował Benqa 1655, LG GSA-4167B lub NECa ND-4551.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widziałem też gdzieś test tej nagrywarki i najgorsza nie jest. Ciekawe tylko jak z jej żywotnością. Ale też jak inni pisali to zastanów się czy potrzebna Ci będzie nagrywarka na SATA. Jeżeli kupujesz na ATA to ja polecam Nec-ka lub Benq-a.

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...