Skocz do zawartości
J_A_N

Pomoc Przy Wyborze Zasilacza.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuje zmienic zasilacz, obecnie mam Mustanga KY-350W (lol), ktory tak glosno chodzi, ze przy wlaczony kompie nie da sie usnac :mur:

Zalezy mi zeby byl baardzo cichy! A najlepiej to bezglosny ^^

 

Moj zestaw:

A64 3000+ winchester s939

Gigabyte GA-K8N Ultra 9 (Nforce 4ultra)

2x512 DDR TwinMos

IBM/Hitachi Deskstar (HDS728080PLA380) 80gb SATA II

Asus 6200@6600 GE - niebawem zmieniam na 7600GT

DVD Lite-ON SOHD-167T

DVD-RW NEC ND 3520A

Flop NEC

 

Cena to 350zl MAX.

Poleccie cos bo w temacie zasilaczy jestem ciemny :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie do około 250zł: Neotec maximus 380W, huntkey 350W, Tagan u01 380w. wszystkie wyzej wymienione bez problemów paradza sobie z twoim sprzetem

a jak chcesz wydac wiecej (do 350zł) to seasonic s12 430W, tagan u22 430w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie dolacze do tematu na gebe ;] bo nie bede zakladal drugiego. Mam Szefa 420W HPC i moje pytanko brzmi czy do takiego zestawu ta 420 wystaczy? same 7600Gt nie sa zbyt pradozerne. Ewentualnie co byscie polecili?

 

A64 3000@2600 1.5v

2x1GB DDR550

Epoxa 9NAPJ SLI

2x7600GT 600/1600

2xHDD 80GB 7200

CD ROM

CD RW

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten Tagan 2077862[/snapback]

A ja sie dolacze do tematu na gebe ;] bo nie bede zakladal drugiego. Mam Szefa 420W HPC i moje pytanko brzmi czy do takiego zestawu ta 420 wystaczy? same 7600Gt nie sa zbyt pradozerne. Ewentualnie co byscie polecili?
Jak już masz szefa i komp działa stabilnie i napięcia są w normie (jeżeli są), to przecież znaczy, że wystarcza. Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli mozesz wydac te 350zł to najlepszy chyba bedzie seasonic 430, ktory dzieki dosc duzej sprawnosci nie wydziela zbyt duzo ciepła a co za tym idzie nie potrzbuje szybkiego i glosnego chłodzenia, rowniez moze sie pochwalic doskaonała stabilnoscia oraz duza moca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz szefa i komp działa stabilnie i napięcia są w normie (jeżeli są), to przecież znaczy, że wystarcza.

Nie sprecyzowalem dokladnie, narazie mam jedno 7600Gt i 1gb ramu reszta jest jak w opisie. Za jakis czas mam zamiar dorzucic drugie 7600GT i drugie giga ramu - i wlasnie teraz pytanie czy Szef da rade ;]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakis czas mam zamiar dorzucic drugie 7600GT i drugie giga ramu - i wlasnie teraz pytanie czy Szef da rade ;]

A to co innego, nie zauważyłem cyferki 2. Jak włożysz drugie 7600GT, to się przekonasz, najpierw na odkręconym procesorze, wtedy da radę, a na podkręconym to już nie ma 100% pewności. Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...