Skocz do zawartości
Shakell

Bukmacherzy

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu posatwilem na francje w meczu z grecja i co? ostani mecz nie wszedl 5zl poszlo sie jeb..

Wow, cale 5zl...ja w ubieglym tygodniu na pewniakach stracilem 15ziko i co z tego? :razz: No risk no fun :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Włochy graja... ja nie moge, pieknie pieknie, a pirlo powinien zostac ozlocony za to co robi. Ghana nie pozostaje niestety dluzna.

 

Jak narazie 1:0, oby włosi utrzymali prowadzenie do konca...

 

Wrazenia sa nieziemskie ogladajac mecz, nie tylko dla przyjemnosci ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg stawiałeś dziś na Włochy :> ?

Takjest! Wpierw był kuponik japonce,czechy,wlochy ktory jak wiadomo niewypalil wiec postawilem teraz na czechy,wlochy:> Całe 2ziko ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekalem na te MS juz dluuugi czas, mam nadzieje sie wkoncu odegrac :D ja przewaznie gram po 20-30zl na kuponie

jak jutro brazylia wygra a francja chociazby zremisuje to bede 92zl na plusie :D

 

Jakbym mial konto w jakims internetowym zakladzei bukmacherskim to tez pewnie gralbym po 2zl :D Do sts mam kawalek drogi wiec nie chce mi sie tam isc z 2zl :D ew daje taki kupon jako bonus :)

 

No i jest oczywiscie minus tego ;/ jestem duuuuuzooooo na minusie ;/

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jutro jak Panowie?

 

Brazylia, Korea, Francja - 1,1,1 ??:>

 

Co myslicie o dokladaniu dodatkowego przelicznikia w postaci "czy sedzia pokaze czerwona kartke" ??

uwazaj bo przekombinujesz

 

co do korei to nie jestem przekonany chyba ze znow chcesz scenariusz jak japonia-australia

reszta moim zdaniem wchodzi bez bicia Francja na fali zwyzkowej a Brazyli nie ma prawa zatrzymac srednio grajaca ostatnio chorwacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jutro jak Panowie?

 

Brazylia, Korea, Francja - 1,1,1 ??:>

 

Co myslicie o dokladaniu dodatkowego przelicznikia w postaci "czy sedzia pokaze czerwona kartke" ??

ja postawilem na togo bo korea w eliminacjach slabo grala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja przeznaczyłęm na Buka w tyhc mistrzostwach 500 zł , na razie jedna wtopa tylko i na koncie z 500 zrobiło się 900 dzisiaj jak siądzie brazyli to przekrocze 1000 :]

 

Zastanawiam sięczy wszystkiego nie postawić na Niemców z Polską 1,55 stawka !!!! Chyba warto

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wielkim zwycięzcą, są WŁOCHY i pentliczek :D

 

A dziś stawiam napewno 20 zł na Brazylie, 2 zł chyba postawie na Francje, ale Szwajcaria też potrafi grać w piłke i może być niespodzianka ale, no risk no fun :D

 

Co do Koreii, to może być różnie i chyba się wstrzymam.

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide chyba do stsu obstawic prawdziwe pieniazki na bazylie i francje....i patriotyczną złotówke na zwyciestwo polakow z dojczami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Francje postawiłem 5 zł w bet-at-home, jak wygrają to cała sume z beta postawie na Brazylie. (czyli ok. 30 zł po wygranej Francji) A w sts rano dałem 10 zł na Brazylie. Kurs niski, ale zawsze coś :P

 

leborg, a w bet-at-home nie grasz o prawdziwe pieniazki?:] zawsze mozesz zrobic przelew, ja tam gram do konca mistrzostw i jak bedzie cos wiekszego to najwyzej się poprosi o przelew :)

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide chyba do stsu obstawic prawdziwe pieniazki na bazylie i francje....i patriotyczną złotówke na zwyciestwo polakow z dojczami :mrgreen:

 

hahaha ja nawet postawilem patriotyczne 2zl na to ze Polska zostanie mistrzem swiata :D ale to na dlugo przed mistrzostwami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Francje postawiłem 5 zł w bet-at-home, jak wygrają to cała sume z beta postawie na Brazylie. (czyli ok. 30 zł po wygranej Francji) A w sts rano dałem 10 zł na Brazylie. Kurs niski, ale zawsze coś :P

 

leborg, a w bet-at-home nie grasz o prawdziwe pieniazki?:] zawsze mozesz zrobic przelew, ja tam gram do konca mistrzostw i jak bedzie cos wiekszego to najwyzej się poprosi o przelew :)

Teraz op. kuponu za 5 zł zaryzykowałem znowu jak wczoraj z Włochami, postawiłem vabank na Francje :D Jak wygrają będzie prawie 40 zł, i to wtedy stawiam na CANARINIOS!

 

Do boju Henry! Francja gola :D

 

P.S: Mam też postawione 2 zl na Dallas ;)

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg, a w bet-at-home nie grasz o prawdziwe pieniazki?:]

Nei, to sa wirtualne monety :P Zawsze z taką łatwiej sie rozstac niz tą z portfela ;]]

Wtopilem na Togo, na szczescie tylko 1ziko polski. Teraz postawie prawie wszystko na francow i bazylie i zobaczymy:>

W toto postawilem na brazylie, francje i jutrzejszą hiszpanie i dojczów. Mam nadzieje ze siądzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francja jak narazie jest w trakcie wywijania. Ciagle 0:0... bede zly, jedno konto mi przez to padnie ;P

 

Maja jeszcze 25 minetek, oby sie im udalo. Cos mi podpowiadalo, zeby na nich nie stawiac, choc jeszcze nie przesadzajmy sprawy. Za to Korea sie spisala! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze 1.54 na koncie ale watpie zebym jakos to ciekawie rozmnozyl;> Padaczka, mam nadzieje ze francja cos wykombinuje przez te ostatnie minutki ;]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mnie skłoniło na postawienie na ... :mur: i to jeszcze takiej kwoty ;]

 

Ale już trudno.

 

2 zł postawiłem na Dallas, to jak wygrają to będe mieć 5taka to może jeszcze coś sie pogra.

 

EDIT:

 

NO i przegrały j**** staruchy ;((((( beeee

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i chyba strace tą kaske :/ i pożegnam się z bet-at-home, mogłem poczekać i postawić wszystko od razu na Brazylie, myślałem, że ta Francja coś chociarz zagra :mur:

 

Jestem w prawie tej samej sytuacji, tyle ze ja mialem jeszcze 4.50 w zapasie... Wracamy do punktu wyjscia :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francja doprowadziła do strat finansowych :mur:

 

Niemcy - Polska

Typ - Typ: 1 1,55

Argentyna - Serbia i Montenegro

Typ - Typ: 1 1,70

Czechy - Gana

Typ - Typ: 1 1,65

Włochy - Stany Zjednoczone

Typ - Typ: 1 1,55

Brazylia - Australia

Typ - Typ: 1 1,30

Niemcy - Ekwador

Typ - Typ: 1 1,35

Brazylia - Japonia

Typ - Typ: 1

 

I nie ma bata żeby były remisy ;P 34 stawiam, do wygrania pińcet ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francja doprowadziła do strat finansowych :mur:

 

Niemcy - Polska

Typ - Typ: 1 1,55

Argentyna - Serbia i Montenegro

Typ - Typ: 1 1,70

Czechy - Gana

Typ - Typ: 1 1,65

Włochy - Stany Zjednoczone

Typ - Typ: 1 1,55

Brazylia - Australia

Typ - Typ: 1 1,30

Niemcy - Ekwador

Typ - Typ: 1 1,35

Brazylia - Japonia

Typ - Typ: 1

 

I nie ma bata żeby były remisy ;P 34 stawiam, do wygrania pińcet ;>

 

Prawie jak samobujstwo :wisielec: ...Prawie robi wielka roznice :mrgreen:

 

A na powaznie typ 1,3,5,7 prawdopodobne a reszta ... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...