Skocz do zawartości
neomagnet

Która Płyta Główna?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm!

Niedawno pisałem że poczekam na am2 jednak juz po krótkim czasie mnie to nudzi a stary sprzęt sobie nie radzi. Myślałem o przesiadce na a46 lub p4 d 805 (ale to tylko pomysł). Znalazłem 2 ciekawe płyty: msi Neo4-FI (która ciekawi mnie od dawna) oraz asus A8N-E (takze ciekawa).

 

PORÓWNANIE

 

Która z płyt będzie lepsza?? Dodam że zamierzam wsadzić do niej athlona64 3000+ i galaxy 6600ge. A za pare miesięcy x2 3800+. Płyta będzie służyła bardziej do o/c grafy niz proca chodziaz postaram się tez cpu podkręcić. Ramy juz mam załatwione prosto z niemiec patrioty 2x1gb cl2. Która z podanych płyt będzie lepsza?? Jeżeli żadna z tych to podajcie jakies inne propozycje. (tylko nie epoxy, których juz nie mozna dostac, chyba ze są dostępne).

 

PS. Czy w tym asusie zmieści się freezer 64 pro?? Bo widze że jest tam troche mało miejsca.

 

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tego dfi nie mam kasy a epox jest niedostępny i z tego co się orientuję to moge miec tylko 9NPA3 ultra za 380 zeta w miejscowym sklepie (a i tak to nie jest do konca pewne).

Poszukaj w innych internetowych sklepach tego epoxa:)Jest to naprawde fajna płytka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze jest fajna to wiem. a sklepy to juz chyba wszystkie pod słańcem sprawdziłem. ostatnio pół dnia na google straciłem i owszem znalazłem tylko się okazało potem ze kolesie zapomnieli zmienic na brak towaru lub ze jest w dostawie której termin jest nie znany. lol. jest tez jedna za 450 (a za taką kase to bym wolał tego dfi)

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...