Skocz do zawartości
nrl

Command & Conquer 3

Rekomendowane odpowiedzi

Racja , kontynuacja , ale spodziewalem sie czegos bardziej odswiezonego , rownie dobrze mogli by to wydac jako mission pack do generalsa ;] , wrocily dobre i stare czasy z ra ? no coz.. ja gram w ra caly czas ;] do dzis wiec dla mnie nie ma co wracac spodziewalem sie czegos bardziej nowszego jak juz wspominalem , gra jest niczym nowym wzasadzie po prostu przejdzie sie i pogra pare razy na multi i tyle , nic nadzwyczajnego , a tego sie wlasnie spodziewalem , wiec sie zawiodlem

Pewnie wyjdzie masa dodatków tak jak do Red Alerta 2. Ja sie nie zawiodłem, podoba mi sie oprawa (jedynie cienie przemilczam) graficzna, fajnie to działa, filmiki super, ogolnie to taka prosta gra, ktora ma bawić w najprostrzy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo tych cieni to i u mnie taki buraki wyskoczyly, wczesniej na to nie zwrocilem uwagi. IMO lepiej ustawic je na low lub w ogole, wtedy jakos to wyglada, jak mam je na medium czy high to caly obraz "faluje" dziwnie, nie wiem jak to opisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gierka wypas... stary dobry C&C w odświeżonej grafice.

Niskie wymagania, scenki filmowe , klimat tiberian sun .... czego chcieć więcej :) Po strasznych wymaganiach sprzętowych Supreme commnader-a jestem mile zaskoczony nowym C&C... teraz tylko czekać na Full-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super,grafika i wymagania na bardzo przyzwoitym poziomie. Klimat tiberian sun i to mi wystarczy. W całej serii podobała mi się prostota rozgrywki co nadal zostało zachowane. Jeśli miałbym porównywa do sc to zdecydowanie wolę nowego cnc. Żeby nie było to bezpodstawne to powiem że tym co mniej najbardziej drażni w tym drugim to czas budowy jednostek,budynków itd. o wymaganiach już nie wspomne. W cnc gra się bardzo przyjemnie i jak dotąd nie znalazłem niczego co by mnie w jakiś sposób irytowało :). A i jeszcze jedno, efekt strzału z ion cannon miażdży :) Mówię to jako fan całej serii ;)

 

pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super,grafika i wymagania na bardzo przyzwoitym poziomie. Klimat tiberian sun i to mi wystarczy. W całej serii podobała mi się prostota rozgrywki co nadal zostało zachowane. Jeśli miałbym porównywa do sc to zdecydowanie wolę nowego cnc. Żeby nie było to bezpodstawne to powiem że tym co mniej najbardziej drażni w tym drugim to czas budowy jednostek,budynków itd. o wymaganiach już nie wspomne. W cnc gra się bardzo przyjemnie i jak dotąd nie znalazłem niczego co by mnie w jakiś sposób irytowało :). A i jeszcze jedno, efekt strzału z ion cannon miażdży :) Mówię to jako fan całej serii ;)

 

pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy ;)

W SC plusem na numerycznej przyspieszasz grę a minusem - zwalniasz .

Poza tym można do budowy i produkcji zaangażować wiele jednostek inżynieryjnych :D

Edytowane przez piaskoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądać polonizajca gry:/ Jako wierny fan sagi C&C wolałbym grac w wersje angielska:] Spolszczenie zapewne zespuje smak gry...no chyba ze chociaz pozostawia odgłosy oryginalnie tj. w Generals

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SC plusem na numerycznej przyspieszasz grę a minusem - zwalniasz .

Poza tym można do budowy i produkcji zaangażować wiele jednostek inżynieryjnych

Wiem ;) w rts'y gram nie od wczoraj i po prostu nie podoba mi sie sposób rozgrywki w sc i tyle. O wiele przyjemniej gra mi sie w cnc ;)

Edytowane przez Mac102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie wyglądać polonizajca gry:/ Jako wierny fan sagi C&C wolałbym grac w wersje angielska:] Spolszczenie zapewne zespuje smak gry...no chyba ze chociaz pozostawia odgłosy oryginalnie tj. w Generals

polonizacji mowimy stanowcze NIE. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem, całkiem, chociaż można było się spodziewać troszkę szerszych modyfikacji, gra, poza oprawą, pozostała w zasadzie bez zmian (ze wszystkimi tego konsekwencjami, także negatywnymi - np. jak zwykle niezbalansowane jednostki czy nadal dość kiepskie AI); przy takim Company of Heroes mechanika gry jest poprostu archaiczna. Ogólnie jednak nienajgorzej (poza tym to tylko demko przecież :wink: ...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czasem to rzucacie rozkładające chasła. Jakim cudem polskie napisy mogą zespuć klimat. Niektórym to widze wyprało mózgi. Zaślepieni :"cudownym" Językiem angielskim.

:]

 

Najlepiej jakby do wyboru bylo wlaczenie pl i eng, ja tam na polska wersje nie czekam. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na oryginał bo mam wszystkie części oryginalne w pierwszych wydaniach, wiec i ta musze miec:) Polskie napisy teoretycznie nie zepsuja klimatu, ale jesli wstawia polskich lektorow do gry badz filmikow to wg. mnie bedzie kapota:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czasem to rzucacie rozkładające chasła. Jakim cudem polskie napisy mogą zespuć klimat. Niektórym to widze wyprało mózgi. Zaślepieni :"cudownym" Językiem angielskim.

tia.. mi tu raczej chodzilo o zapierajace dech w piersiach dubbingi i lokoalizacje. Podpisy moga byc.. byleby dalo je sie wylaczyć.

To jest moje osobiste zdanie... ale dla mnie ingerownie dubbingiem psuje wszystko [gry, filmy, seriale itp prócz filmow animowanych, chcoc te zawsze ogladam w dwóch wersjach jezykowaych jak sa]

 

edit:

da rade zeby sama rozgrywa toczyla sie szybciej??

Edytowane przez k2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tia.. mi tu raczej chodzilo o zapierajace dech w piersiach dubbingi i lokoalizacje. Podpisy moga byc.. byleby dalo je sie wylaczyć.

To jest moje osobiste zdanie... ale dla mnie ingerownie dubbingiem psuje wszystko [gry, filmy, seriale itp prócz filmow animowanych, chcoc te zawsze ogladam w dwóch wersjach jezykowaych jak sa]

 

edit:

da rade zeby sama rozgrywa toczyla sie szybciej??

Wystarczy potrafic czytac. Pisalem wczesnie juz jak ta gra bedzie spolonizowana, beda tylko napisy EA juz to zapowiedzialo , z reszta tak jest w wiekszosci gier ktora w pl teraz wychodzi. Widac nikomu nie chce sie juz podkladac glosow a szkoda bo niektore gry tego by wymagaly.. faktem jest ze na pewno niewymaga tego rts ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemnie gra się NODem,

 

Grafika świetna i doskonale zoptymalizowany silnik.

Zaskoczony byłem jednak, gdy włączyłem AA. Przez pierwsze 5 minut czułem jakbym potrzebował okularów - wszystko było lekko rozmyte przy oddalonym widoku.

 

Gra zapowiada się pięknie i wiem co mówię. Zaczynałem od pierwszego DUNE-a i później pierwszego C&C.

 

Może nie przebije popularnością Starcrafta, ale hitem będzie - z pewnością większym niż Supreme Commander.

Co do polonizacji to błagam NIGDY więcej podkładów tych okropnych polskich dubingowców.

Flaki mi się obracały jak słyszałem mowę w EARTH2160, a najgorsze, że Ci sami ludzie są wynajmowani do innych polonizacji.

 

post-110226-1172818023_thumb.jpgpost-110226-1172818034_thumb.jpg

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo robi wrazenie, gra zyska duza popularnosc z tego wzgledu ze bardzo dobrze chodzi, silnik dopracowany i do tego wszystko ladnie wyglada, 3 rasy podobnie jak w starcrafcie wiec na multi w sam raz, pytanie czy sa wywazone proporcje miedzy nimi. ale to sie okaze w praniu... boje sie ze ta gra jest jednak za szybka jesli chodzi o budowe, rozwoj, potyczki beda konczyc sie pewnie na rushach... obym sie mylil i zle prorokuje

 

liczylem bardziej na Supreme Commander ale jego wymagania zniechecaja do gry, szkoda bo TA bylo wspaniale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było pisane w tym wątku co zrobic aby uzyskac wiecej miejsca na c :P

 

Opróżnij katalog temp :P

 

Mi brakuje jednego ale to taki szczegół. Jak puszczam bombę atomowa to jest ładny wybuch, nawet jest grzyb, ale w pobliżu drzewa nadal stoją :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z dźwiękiem. Mianowicie jest jakieś dziwne echo vel skakanie dzwięku czy ktos zaobserwował coś takiego u siebie?? Dodam ,że obraz nic nie tnie wszystko chodzi płynnie . Z dzwiekiem dzieją się dziwne rzeczy obojetnie zy to w grze czy w intro podczas filmików. WTF???? Dodam ,że mam integrata na płycie jakis SoundMax ( zassałem najnowsze stery i nie pomogło).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Second feeling, tym razem ciutkę bardziej obiektywnie. Mimo całego sentymentu do serii nie da się nie zauważyć, że nowy C&C, poza nienajgorzej napisanym silnikiem i paroma kosmetycznymi drobiazgami, to regres na całej linii, w szczeghólności ten prymityw pseudo-taktyczny... Sztampa i odtwórczość panują niepodzielnie w kolenej wojnie o tiberium...narobić ciężkich jednostek i rozwalić bazę wroga - schemat, który nie drgnął o milimetr od n lat :-| .

 

Chociaż być może w pełnej wersji będzie troszkę lepiej - jak sądzicie? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

Chociaż być może w pełnej wersji będzie troszkę lepiej - jak sądzicie? :wink:

Nie sądzę, choć zapewne zmiany w statystykach poszczególnych jednostek by pomogły. Coś w stylu kolejnych łatek do Diablo 2, gdzie Blizzard wyrównywał szanse różnych klas w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalal juz ktos ta gre na kartach typu GF 4, GF3 ew R8500 , 9100 ? ??

bo jesli na tych grafikach sie odpali

to ja to uruchomie na mojej bercie :lol:

na gf 4 działa :] nie iwem jak na innych ale pewnie tez

 

co do gry, to udało mi sie ja odpalic na moim blaszaku :damage_wall: i ku mojemu zaskoczeniu nawet dło sie grac, oczywiscie all na low, animacja płynna nei była, ale jakos sie dało rozegrac partie :] co swiadczy ze gra ma (moim zdaniem) bardzo dobry silnik. ogolnie bardzo spodobala mi sie ta gra i chcialbym w nia jeszcze pograc :] niekoniecznie na moim zlomie :angry: xD

 

p.s.

super weapon GDI wymiata xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...