Skocz do zawartości
nrl

Command & Conquer 3

Rekomendowane odpowiedzi

hm u mnie config w podpisie i 1280/1024 wszystkie max detale, textury itp. 4xAA i 8xAnizo i nie ma najmniejszych cięć, chyba, że ilość jednostek na polu bitwy zacznie przekraczać pewną ilość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie meczylem z Chorwacja. Mialem 2 podejscia :D ale dalem rade. Jesli chcesz sam przejsc, to TUTAJ masz w miare porzadne podpowiedzi co i jak :D Jestem teraz w Niemczech i czuje, ze bedzie ciekawie. Teraz to jest juz naprawde coraz trudniej, bo z poczatku byla bajka - wszystko takie proste. Powodzenia wiec zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2568294[/snapback]

Radze ci Chorwację przejść bo potem dopiero się zaczyna prawdziwa gra ...

Mecze sie z nia juz cale swieta. Pare pomyslow strategicznych poszlo z dymem :)

 

Tez sie meczylem z Chorwacja. Mialem 2 podejscia :D ale dalem rade. Jesli chcesz sam przejsc, to TUTAJ masz w miare porzadne podpowiedzi co i jak :D Jestem teraz w Niemczech i czuje, ze bedzie ciekawie. Teraz to jest juz naprawde coraz trudniej, bo z poczatku byla bajka - wszystko takie proste. Powodzenia wiec zycze.

Dzieki :) Nie poddam sie tak latwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

img

 

panowie rozwaliłem już wszystkie budynki/jednostki wroga, a ta zbugowana gra pokazuje mi jeszcze jeden cel :), ale tam nic niema

 

może robie coś źle ?? ;)

edit

wczytałem misję od nowa i załapało :)

mam to samo wczytywanie sejów nic nie daje :( ma ktoś na to sposób bo od nowa przechodzić mi się za bardzo nie widzi za dużo czasu spędziłem nad tą misją. Zresztą idiotyczne to jest by nie móc rozwalać celów w dowolnej kolejności. Ja jak gram to rozwalam po drodze do celu all co nie moje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktos miał taki sam problem jak ja to pomogło zainstalowanie cracka. no cóż, czasem tak bywa, ze aby pograc w oryginal to trzeba bawic się w pirata,,

Ja sciagnalem rip'a - tego samego co 'ath' i nasz qmpel ... u nich dziala, u mnie nie :)

 

Nie odpala wogole - jest tylko splash screen czy jak to nazwac i nic sie nie dzieje (pozatym ze obciaza jedno jajo na 100%)

... patch 1.3 nie pomogl, wgranie no-cd nie pomoglo, system swiezy (2 tyg), FW wylaczony, nie mam wirtualnych napedow - slowem: wyczerpaly mi sie juz pomysly :D

 

Wiem ze to tylko rip, wiec powinienem sprawdzic chociaz demko, ale ciekawi mnie tylko jak panowie z EA postarali sie ze nawet co niektorzy do orginalow musza wgrywac 'no-cd' zeby sobie pograc :D

(czytalem na zagranicznych forach ... @war3 -> twoj przypadek nie jest odosobniony :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna i co teraz :mur:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

nie mam zamiaru przechodzić od nowa, na planszy nie ma nic czerwonego. Jak by ktoś miał sejva zaraz po tej misji to prosiłbym o umieszczenie.

Edytowane przez piotrjancy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakim poziome grasz ??

trudny :D

na powyzszym obrazku masz jeden element u gory w prawej przy "wysypisku" ktorego nie rozwaliles

ile jest misji w gdi? mam teraz taka w rzymie, gram na normalnym poziomie

wprawdzie tą misję już przeszedłem, ale pokaż mi który element został jeszcze do rozwalenia bo szukałem, szukałem i nic :D

 

next mission done :)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no no.

Wiem, że szybki jestem,

ale odrabiam straty, bo na jakiś czas komp i wszystko z nim związane zeszło na daaleki plan,

ale C&C 3 na prawdę imponuje,

jak wielu tutaj, pamiętam czasy Red Alerta, potem Tiberian Sun, które kupiłem nie mając jeszcze komputera :lol:

Generals nie przypadl mi do gustu, ale klimaty 3jki bardzo mi odpowiadają,

niestety sprzęt leciwy, zmienię grafikę i może pograł w jakichś przyzwoitych detalach,

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... nie ma bata żebym przeszedł misje w kolonii... (grałem na poz. normalnym). ta rasa jest za silna, te ich statki latające niszczą obronę przeciwlotniczą bo ta nie ma do nich zasięgu, a działa jonowe niestety nie strzelają w powietrze :/ samolotami nie zniszczę ich bazy bo te iglice z prądem w ułamku sek. niszczą 8 maszyn... Macie jakieś rady jak to przejść?

 

@cavarr co ty masz na tym screenie 5 jakiś dziwnych jednostek??

Edytowane przez pawelekmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... nie ma bata żebym przeszedł misje w kolonii... (grałem na poz. normalnym). ta rasa jest za silna, te ich statki latające niszczą obronę przeciwlotniczą bo ta nie ma do nich zasięgu, a działa jonowe niestety nie strzelają w powietrze :/ samolotami nie zniszczę ich bazy bo te iglice z prądem w ułamku sek. niszczą 8 maszyn... Macie jakieś rady jak to przejść?

 

@cavarr co ty masz na tym screenie 5 jakiś dziwnych jednostek??

a są to drogi kolego :) trójnogi obcych, które rozwaliłem, a następnie przechwyciłem za pomocą inżynierów :)

 

ps

walcz, walcz, walcz B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo problemów z misjami , a ja odnsze wrażenie sa łatwiejsze niż

Generalsie a niewile trudniejsze od 1 ...Ja robie wszystko na hard i nie mam żadnych problemów ...

*********************

Przeszedł ktoś skirmisha na 3 na brutal (Balanced ) oczywście oni w sujuszu na gracza ...Na 2 daje sobie rade ale na 3 mnie miażdzą...

Edytowane przez CyraxFX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedł ktoś skirmisha na 3 na brutal (Balanced ) oczywście oni w sujuszu na gracza ...Na 2 daje sobie rade ale na 3 mnie miażdzą...

Podeślij jakiegoś replaya bo nie chce mi się wierzyć :razz: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko wrzuce screena i seva ...

1) Moje przemyślenia na temat gry (v.1.2)

Buduje w zaleznosci od mapy jesli jest xl i jest duzo budynkow do przejecia to standardowo elek. /baraki/tyberium/dzwig/......

Jesli jest mała mapa to zaczynam od tyberium ...( buddujemy min 1 kolonizator , ale ja zawsze stawiam 2 , zeby wygrac musimy miec min 2 bazy z jedna nie ma szans , nalezy budowac duzo tyberium min 7-8 zeby dopływ gotówki był nieprzerwany)

Obnizam tempo gry na 3/4 bo nie jestem wstanie obsłużyc wszystkiego na maksymalnym ...myśle ze to jest klucz do sukcesu

w zależnosci od konfigu przy 2 na brutal komp potrafi nieźle zwolnić wiec z wolniejszym moze byc nieciekawie ....

zawsze gram tak zeby pierwszy postawic superbroń ...

Jeżeli sa mosty na mapie to najlepiej zniszczyc te najbardziej strategiczne /tam gdzie moga nas zajsc od tyłu ...

Nie nalezy niszczyc wszystkich , bo komp nie jest głupi i zaraz je naprawi ..

najlepiej wybrac planesze gdzie sa jakies naturalne ufortyfikowania typu skały itp ...zrobić maksymalnie 1- 2 możliwe wejscia do bazy ..

Na 1 brutal wiekszosc sobie poradzi , to nie jest filozofia , schody zaczynaja sie przy 2 ..nalezy ich ustawiac jak najdalej od nas ...

ale tak zeby przychodzili w miare osobno ...jesli jest jedno wejscie do bazy to moga byc kolo siebie ..

Taktyki kompa Rusher /Balanced /Streammoller/turtle ( zółw) w tej ostatniej komp atakuje z opóźnieniem wiec jest czas sie rozbudowac ..polecam na poczatek wygrac na brutal nie jest ciezko .....(seleckcja według najtrudniejszej)

Trzeba znac plansze tzn wcześniej ja rozegrać zeby w miare wiedziec co i gdzie się znajduje że nie szukać podczas rozgrywki ...

Najtrudniejsze jest pierwsze 30-40 min ..

Taktyka dla Nod ...moim zdaniem najbardziej defensywna nacja , nalezy budowac działa tak zeby stawiac duze lasery za mniejszymi ..

Najlepsze jednostaka Venom/Jad - po ulepszeniu i zbudowaniu przynajmniej 20 mozna sie nieźle bronić .

Beam cannon - zbubdowac 7-10 i rozsatwic w bazie obok laserow ustawic taktyke czuwania ..

Budowac zołnierzy tych za 200 robia za mieso ...

Bombowce Vertigo zbudowac 3 lotniska min i niszczyc nimi atomówki .

Działac na wszystkich frontach tzn jeżeli nie ma mozliwosci przejac jakiegos budunku to najlepiej go zniszczyc ..(bud.specjalne)

 

Scrin - atak ( moim zdaniem najlepszy atak ) budowac statki powietrzne te za 2400 i 3000 ...

Nalezy dosyc wczesnie rozpoczac atak , albo ustawic 10 -15 w bazie i nimi sie bronic ..

Budowac trzmiele na pichote sa swietne ..Generalnie obrona w moim wykonaniu raczej blado wypada wiec najlepiej atakowac 2-3 statkami maja bardzo długi zasieg jeżeli sa jakies skaly lub wzniesienia ustawic tam okrety i one juz zrobia porządek ...

Warto sie bawić jednaostka która przejmuje kontrole ...Nie radze grac na przeczekanie bo z moich dosw. wynika ze predzej czy później przebija sie przez obrone ..wiec jesli gramy obcymi to tylko atak ...

 

GDI - razcej uniwersalni , budowac Mamuty i szturmowców ....Mozna juurgenauty/molochy ale komb sobie z nimi bardzo dobzre radzi ...Na tyłach wroga wpasc ekipą szturmowców( 4-5 , dobrze tez miec komandosa z nimi zeby czyscil teren z piechoty) ...

Jesli dojdziemy do 40-50 mamutow to praktycznie poza ( guerila rozwalimy wroga) ....

Obrone rozbic z plazm i zwykłych działek ( przeciw piechocie ) ....

W gdi troche trudniej niszczyc atomówki ale przy 4 lotniskach mozna sobie poradzic ..

 

Co warto wiedzieć !!!!!

9 Vertigo niszczy atomówke

Do niszcenia Molochów/Tank Laserow uzywać lotnictwa ...

Tank Lasery nie przejezdzaja piechoty wiec trzeba duzo budować miesa

ctrl +A emp z łazika ,,,wbrew pozorom to jest niezła broń

Nie budowac jednostek niepotrzebnych i puszczac lotnictwa na afere , jak niszczymy atomowke to lecimy po kursie z najmniejszymi stratami , strujemy manualnie to samo z powrotem ....

Przecim statkom Scrin uzywac lotnictwa , ( gdy grami przeciwko nim na brutal budujemy mase działek przeciw lotniczych, 5 i wiecej lotnisk )

Strzelamy z superbroni tam gdzie przyniesie nam to korzysc a nie na afere ....( tzn warto strzelic gdzies na poczatku bazy wroga a reszte tuz po strzale niszczymy lotnictwem ., albo gdy robi sie nieciekawie to walimy tam gdzie nas atakuja , nie raz mi to baze uratowalo , komp stawia budynki z duzymi odleglosciami wiec wiele mu krzywdy nie zrobimy )

Każda taktyka inaczej atakuje ( Balanced używa kazdego rodzaju wojska( po 15-20 min / zazwyczaj jada jedostki z najwikszym zasiegiem , zazwyczaj maja bardzo marna obrone jezli dotrzemy do ich bazy to pozostaja tylko jednostki i nieliczna dzialka)

typu moloch/beam cannon i najsilniejsza jednostaka mamut/awatar/to z mackami ze scrinu.??

Jezli stawiaj super bron w poblizu naszej bazy to najlepiej zniszczyc ja w ostatniej minucie )

Zapoznaj sie z plasza zeby wysyłąc inzynierow bez szukania budynkow.

Gdy juz sie rozbudujesz masz 3-4 złoz tyberium moca obrone ...zainwestuj w lotnictwo i spróbuj zniszczyc im baze .

 

Tyle odemnie .Jak ktos ma jakies uwagi albo ciekawe taktyki to chetnie poznam ..Aktualnie gram na 3 brutal ( Guerilla) jak ich rozwale to wrzuce screena .Zepwne troche błedow styl.sie znajdzie wiec prosze o wyrozumiałosc

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Edytowane przez CyraxFX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...