Skocz do zawartości
nrl

Command & Conquer 3

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie się zapowiada, grałem w Red Alert 2 (jaki rozmach produkcji na tamte czasu) a potem w Tiberian Sun (może i grywalna była, ale garfika była tak słaba, że mnie oczy bolały :mur: ).

 

Mam nadzieję że będzie lepszy od C&C Generals. Nie mówię że ta gra była słaba, ale jednak to nie to co produkcje z Westwood, pozatym trochę nudna była.

 

Wracając do Tiberium Wars to ma świetną grafikę, jednak nie chciałbym żeby to był zwykły RTS. Trochę pomyslów by się przydało.

 

Bardziej czekam na Supreme Commander.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda za serią C&C nigdy jakoś specjalnie nie przepadałem, ale filmik wygląda masakrycznie. Spore wrażenie robią sunące po ziemi cienie chmur, animacje poszczególnych budynków, rafinerii jak i samych złóż tyberium są świetne. Do tego wybuchy jak w mało której strzelance. Generalnie nic nowego, ale szykuje się solidna pozycja.

 

Aha, elektrownie NOD wyglądają jak wielkie czerwone ślimaki :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMFG!!!! Filmik mnie wdeptal w glebe!! Po prostu stary dobry C&C w nowej oprawie!! Mysle ze to bedzie gra podobna do Heroesow 5 - po prostu wszystko co najlepsze w 3 zrobione jak przystalo na dzisiejsze standardy. A Flametank miotajacy napalmem to cud, miod i orzeszki. Ktos wie cokolwiek o wymaganiach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no co racja to racja filmik niezly =] co do tych super chmur - byly juz takie w BFME 2 =]

Wymagania sadze ze nie beda wysokie, w koncu az takich wodotryskow tam niema. Widze ze teraz przyszla moda na odzialy piechoty skladajace sie z kilku wojakow (znow mi na mysl przychodzi BFME 2=] ) no tak czy siak czekam na ta gre i mam nadzieje ze wyjdzie przed 7 listopada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina Ci się BFME 2 dlatego, że ta gra jest robiona na engine BFME 2.

A konkretniej to chyba na Siege Engine. Był on wykorzystany przy C&C: Generals (te chmurki już tam były ;) ) i później nieco poprawiony wykorzystany w BFME oraz (w jeszcze lepszej formie) w BFME2. Teraz wraca do C&C 3. Tak to przynajmniej wygląda ale postaram się znaleźć jakieś konkretniejsze info co by to potwierdzić.

 

EDIT:

Mam ;):

Klik!

 

(...) Command & Conquer 3: Tiberium Wars wykorzystuje w pełni trójwymiarowy silnik Sage, który został już wykorzystany przy okazji poprzedniej odsłony cyklu Command & Conquer: Generals. Autorzy wprowadzili do niego szereg usprawnień, zwłaszcza tych dotyczących oprawy wizualnej. (...)

Hmm, mowa jest o silniku Sage a nie Siege? Może się mylę? :unsure:

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konkretniej to chyba na Siege Engine. Był on wykorzystany przy C&C: Generals (te chmurki już tam były ;) ) i później nieco poprawiony wykorzystany w BFME oraz (w jeszcze lepszej formie) w BFME2. Teraz wraca do C&C 3. Tak to przynajmniej wygląda ale postaram się znaleźć jakieś konkretniejsze info co by to potwierdzić.

No nazwy engine nie znałem, ale jest tak jak napisałeś można by było wkleić to info bo też je gdzieś czytałem i nie pamiętam gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem jedno gierka zapowiada sie fantastycznie - stare ale jare - przewaznie w wszystkich sagach przeroznych gier ida tylko na grafika itd a zanika to cudo co sie nazywa gameplay !! Tutaj to jest i dlatego MNIAM ! :) Nic tylko czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanika to cudo co sie nazywa gameplay !! Tutaj to jest i dlatego MNIAM ! :)

Grales juz w to? Smiem twierdzic, ze nie. Takze na razie proponuje wstrzymac sie z takimi wypowiedziami, sam mam ogromna nadzieje, ze 3 czesc bedzie powrotem do starej, dobrej jedyneczki (mowie oczywiscie o klimacie), bo nie ma sie co oszukiwac ze 2 czesc nie dorastala 1 do piet. Ale to tylko moje zdanie. Tak czy siak, trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...