Skocz do zawartości
Santi

Jak Usunac Powloke Opticlear ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio czyscilem monitor i niechcacy reka mi sie osunela i zerwalem paznokciem czesc powloki OptiClear na swoim monitorze ;[. Coz wypadki sie zdarzaja nawet podczas takiej prostej czynnosci ;]. Miejscem zerwania powloki byl gorny prawy rog co zaczelo mnie bardzo irytowac i przeszkadzac, wiec postanowilem ja zerwac w calosci. Niestety idzie to strasznie mozolnie, a od pewnego czasu nie widze zadnego postepu. Do tego celu uzywalem sciereczki od czyszczenia monitora i roznych plynow, ktore znalazlem w kuchni (plyny do czyszczenia okien i takie tam ;]). Ma ktos jakies pomysly jak ja zerwac do konca? Moj monitor teraz wyglada tragicznie i chyba go wyrzuce jak sie nie da tego usunac do konca :lol2:

Czekam na jakies propozycje. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kretem ? :P ( tak pół żartem pół serio bo nie wiem co zostanie Ci z monitora po kontakcie z tym środkiem )

Usunalem juz to "dziadostwo" ;]

Uzylem do tego takiej szorstkiej sciereczki i jakiegos plynu do mycia naczyn :D. Dzieki temu zabiegowi obraz nawet sie troche polepszyl, teraz jakby wszystko wyrazniejsze bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie czasami nec? Teraz bedzie lustereczko na monitorze ladunki beda sie zbieraly ... to jest poprostu zalosne zeby nan takim markowym monitorze sie powloka zewnetrzna sie wycierala... swiadczy to o producencie kineskopu...

Edytowane przez ste3an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie czasami nec? Teraz bedzie lusterczko na monitorze ladunki beda sie zbieraly ... to jest poprostu zalosne zeby nan takim markowym monitorze sie powloka zentrzna sie obrywala... swaidczy to o producencie kineskopu...

To jest Mitsubishi (750SB) czyli ten sam kineskop co w Nec'u.

 

A jakie jeszcze uboczne skutki sa po usunieciu tej powloki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...