Skocz do zawartości
kamilo23

Ułożenie I Wybór Wiatraków

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

Nie wiem jak ułożyć wiatrak żeby chłodził dysk. Chce kupić dwa wiatraki jeden 80 żeby wyciągał powietrze myśle o AC Fan8 i drugi na dysk 92 AC FAN 9 . Chodzi mi głównie o jakość i cisze no i wydajność.

 

Jakieś propozycje <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatrak z przodu ( 80mm ) dajesz na wdmuchiwanie do obudowy, 92mm na wydmuch.

tylko ze on z przodu nie ma chyba miejsc na wiatrak .Mi wiatrak wieje od dołu na dysk wkoncu ciepło unosi sie do góry hehe :lol2: to dostaje kopa :) a co do AC8 to mam takie cos i ci powiem ze jest głośniejszy od TC ale jak dalem do regulatora i na 5V to luzik pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Temat "Jak ulozyc fyraki" nigdy nie przestanie sie mnożyc

To napewno :wink:

 

Jeżeli niemasz miejsca na wiatrak z przodu albo z boku to za wiele nie zdziałasz, napewno dyskowi było by lżej gdyby bym dobry przepływ w budzie a więc najlepiej gdybys dał wiatrak z przodu obudowy który wdmuciach!e powietrze a z tyłu wydmuciach!e wtedy będzie dobry przepływ powietrza, albo możesz połorzyć wiatrak na spodzie budy, tak żeby wiał na sam dysk :D

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARCTIC COOLING Fan Pro 2 TC

 

ARCTIC COOLING FAN PRO TC

 

ARCTIC COOLING ARCTIC FAN 8

 

ARCTIC COOLING AF8025

 

Chce kupić 2 wiatraki wybór tylko z tych. Jeden wciągający a drugi wyciągający. :wink:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Też polecam na wywiew AC Fan 3 TC, fajny wiatraczek, nawet jak sie ładnie rozkręci to pozostaje cichy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Może takiego po 9 zeta AC Fan pro TC, sprawdzone i dobre wiatraczki :wink: ewentualnie coś bardziej wydajnego a równie cichego to Revoltec Dark Red/Blue albo jakas Akasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...