Skocz do zawartości
.Melon

Co Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wpadło mi w kieszeń trochę kasy i chciałem sobie zakupić jakąś grę.Nie wiem tylko jaką-poradźcie mi,czy warto kupywać teraz Battlefielda 2 czy może lepiej poczekać z miesiąc na Operation Flashpoint 2?

A może ktoś planuje wydać BF 2 po jakiejś niższej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,OF 2 ma wyjść jeszcze przed wakacjami tego roku.Konto Steama odpada,mam ;]

Kumpel też mi podpowiada żebym zakupił BF2,ale jak gra ma już prawie rok to pewnie za jakiś czas wydadzą po cenie dwa razy mniejszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,ET jest świetne,gram już prawie 3 lata.

Ale szukam teraz czegoś nowszego,a w BF2 jest coś,co w ET było świetną nowością-pomijam podział na klasy,który też jest wspaniały,chodzi mi głównie o awanse,xp i te pierdółki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Ja pare dni temu dostalem Star Wars Empire at War i ja przeszedlem, moze i ktos mnie wysmieje ale jak dla mnie gra jest naprawde extra tylko trzeba lubic star wars rzecz jasna :)

Racja , ta gra jest po prostu świetna....Najbardziej przypadło mi do gustu strzelanie z mp40 do rycerzy jedi i walenie z panzerfausta do AT-AT :D

 

 

 

 

nie ma to jak wpasowac sie w temat nei?

pzdro 9550 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym czekał na OF2, kocham tą serię... :)

Tak,też bym poczekał ale w poprzednich postach trochę namieszałem-za miesiąc ma wyjść Armed Assault robione przez BIS (czechów).Natomiast Codemasters poszło wpizdu i samo próbuje robić Operation Flashpoint 2,po którym ani widu ani słychu.Mimo że nazwy inne,gry cholernie podobne.A i zamieszania z tym ile...Ja mimo wszystko stawiam na czechów,czyli ArmA.Oni to potrafią robić gry-chociaż,po Vietcong 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja , ta gra jest po prostu świetna....Najbardziej przypadło mi do gustu strzelanie z mp40 do rycerzy jedi i walenie z panzerfausta do AT-AT :D

Taaa, ja grałem tylko narazie imperium i przeszedlem w 2-3 dni, gra warta polecenia i KUPNA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ja grałem tylko narazie imperium i przeszedlem w 2-3 dni, gra warta polecenia i KUPNA !

Czy ty naprawde nie potrafisz czytac ze zrozumieniem?Nie widzisz o czym jest temat to moze sie nie wypowiadaj i wszystkim na tym swiecie bedzie lepiej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UT2004 + download MODa Tactical Ops Crossfire ...

 

http://www.to-crossfire.net/

 

ew. jak nie odstraszy Cie grafika: Assault On Terror. Imho best game ever. Zadnych klas, expienia, czysty skill i tak ma być ^^

 

Ta 2 pozycją to pierwowzór na którym sie opierano robiąc moda do UT2004. Jest to jeszcze beta tak więc troche bugów jest. Nic jednak nie dorówna AoT ;'- ]... no ale lepsze to niż nic :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UT odpada-nie lubie takich rozwałek,w których możemy biegać z bazuką.Chcę realizmu,jak w Operation Flashpoint.

Główne moje pytanie i zarazem cel tego tematu-czy bardziej się opłaca poczekać na Armed Assault (czyli praktycznie OF2),czy też kupić teraz BF2 albo poczekac parę miechów jak będzie 2 razy tańszy.

Więc raczej nie wciskajcie mi tu innych tytułów,chyba że są bardzo podobne do ww. gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bralem też pod uwagę Il 2 sturmovik:Forgotten Battles i jakiegoś joysticka kupić,ale za 50 zl to porządnego chyba nie dostanę,co?Bo się nie orientuje w cenach i sprzęcie.

A ty wogóle cfaniaczek palantunio posty se nabijasz lejąc wodę ;]

Edytowane przez melonino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@melonino

Co do BF2 to poczekaj do czerwca, bo ma wyjść wersja Deluxe - zapewne wszystko w jednym, no i na kasie będzie można troszke przyciąć.

 

Jeśli natomiast chodzi o BARDZO dobrego i taniego joya to szukaj na aukcjach Microsoft SideWinder Precision 2, można go wyrwać za ~70zł, a sprzęt jest totalnie wypasiony i precyzyjny. Zresztą sami promaniacy od simów Ci to powiedzą. Joy na długie i burzliwe lata!

 

P.S.

Joy też jest mile widzany w BF2 do obsługi wiatraków i innych odkurzaczy.

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@melonino

Co do BF2 to poczekaj do czerwca, bo ma wyjść wersja Deluxe - zapewne wszystko w jednym, no i na kasie będzie można troszke przyciąć.

Masz rację,do tego to czerwiec więc i szkoła będzie z bani :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś w AA,ale miałem pierwszą zacofaną wersję w której mogłem strzelać tylko z jednego guna.

Ale znajomy bardzo to zachwala,że teraz nowe wersje,dużo ganów,itp.więc pewnie zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam BF2 - jedna z najbardziej zbugowanych gier jakie widziałem...

 

Jeżeli myslisz o tej serii to polecam 1942 albo Vietnama. 2'kę ratują tylko mody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam BF2 - jedna z najbardziej zbugowanych gier jakie widziałem...

to Ty chyba w street legala nie grales ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...