Skocz do zawartości
psz3mo

Primecooler Pc-vgahg1

Rekomendowane odpowiedzi

To tak jak skoda i volkswagen, tylko nie tak bardzo.

Różnią się tylko ceną.

Był dzieś link na forum do producenta.

I jak widać pośrednikiem jest nie tylko pentagram.

Edytowane przez J.O.H.N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, model -Al jest tańszy od Pentagrama (inne zresztą też), a dodatkowo w komplecie ma radiatorki na pamięci, które Pent dodaje tylko do modelu -Cu.

 

EDIT: Pentagram XC-70 Cu+ ma niby podwójne łożyska kulkowe, ten PC-VGAHG1-Cu z allegro według opisu ma łożysko ślizgowe. Ciekawe...

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentagram to juz jest podróbka :lol2: Zalmana. Więc co jak co, ale podróbce podróbki za dobrze nie wróze, szczególnie wersji AL która bedzie pewnie miala lozyska slizgowe ktore po około +/- 3miesiacach bedą wydawac takie ciekawe dzwieki jakby ktos srubokretem po zebrach jezdził. Dziekuje, ale postoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

No tak ale ciekawe jak z wydajnością, bo nie wiadomo czy różnią sie tylko naklejkami, jeżeli okaże sie że nie widac różnicy to poco przepłacać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ciekawe jak z wydajnością, bo nie wiadomo czy różnią sie tylko naklejkami, jeżeli okaże sie że nie widac różnicy to poco przepłacać :wink:

No dobrze, ale dla mnie nie liczy się tylko sama wydajność lecz również czas pracy bez awarii :P (MTB? ;]) 5 miesięcy jak z poprzednim pentagramem to jednak stanowczo za mało , a szkoda bo jak za tą cene wydajnośc była ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie chodziłem po stronce i doszedłem do wniosku, że fima primecooler może być.. podwykonawcą zalmana ? nie chodzi mi o coolery na grafe ani na proce. np cooler na cipset to przeca zalman niebieski :P.

 

BTW.. juz do mnie jadą pierdółki z primecoolera. niedługo sie na aukcjach pojawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

A niedługo właśnie miałem kupować pentagrama CU... teraz dylemat mam ale chyba zaryzykuję primecoolera...

No fajnie jakbys kupił bo wtedy było by jakies porównanie z produktami Pentagrama i Zalmana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że wyszła tańsza alternatywa dla pentagrama/zalmana także na CPU

do tego dają 2 lata, a nie rok gwarancji S.o.S. w systemie D-t-D

 

http://allegro.pl/search.php?string=PRIMEC...=4707&country=1

Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Jakie porównanie do Pentagrama, przecież to TEN SAM cooler, tylko z inną naklejką na wentylatorze

To sie jeszcze okaże :wink: w każdym razie czekam na testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poki co twardziel skutecznie wszystko zaglusza, ale to juz niedlugo. I irytuje tez niekompatybilnosc mojego All-in-Wonder. I tak dobze ze udalo sie tego xc-80 skolowac i pasuje.

A jaki wentyl byscie proponowali na zamianke w takim primecoolerze?

 

PS. Ciekawe kiedy Scythe cos pusci na grafe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

PS. Ciekawe kiedy Scythe cos pusci na grafe.

No właśnie, niby mają wypuścic zestaw pasive który poza obudowe wychodzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze klepiesz sobie posty bez czytania? Tak, na tamtym zdjęciu jest chłodzenie grafiki Scythe. Prawdopodobnie prototyp.

a no to sorry bo w sumie nie zauważyłem do czego dochodzą te żeberka :oops: , zwracam honor Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...