Skocz do zawartości
psz3mo

Primecooler Pc-vgahg1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fredus

przemek przecierz to oczywiste że to że wychodzi poza obudowe to nie poto żeby go podpierać, to poprostu taka innowacja :rolleyes:

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Ehh.. tak myślałem że w tym jest jakiś haczyk <_< odeślij im to jak najszybciej bo szkoda nerwów i kup sobie jakiegoś Pentaka albo Zalmana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sadzicie bo w d..pie mam sie klocic za 40 zl + koszty wysylki i nerwy sobie psuc ale czy koles ma w 100% racje :?: :?: :?:

spal wentylator :) dostałes gwarancje - jak bedzie uszkodzony to wymieni ci na nowy :)

nowy mu zwrócisz :P

 

hehe tak kombinuje :P ale to bezsensu :)

 

koleś ma racje wg mnie - mogłeś nie naklejać radiatorków :) albo kupić taśme i mu je zalepić od nowa bez przyznawania sie :)

 

brak śladów użytkowania - całego zestawu nie tylko coolera - a na ramach ślady są widoczne :) - a na co mu sam cooler ?? to tak jakbys do sklepu oddał loda na patyku bez patyka :) hehe

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Zwarzywszy na to że masz X800GTO i ta karta według mnie jest nie warta tego coolera więc za twoim miejscu pokombinowałbym sprytnie z tym wentylkiem np. tak jak muwił chemik spalić go :twisted: to chyba jednyne wyjście bo uszkodzony wentyl jest w ramach gwarancji pozatym ten AAB troche nie jest wyrozumiały powinien odliczyc koszt radiatorków i po sprawie, a jak nie to sprzedaj go na allegro i spkój bedzie

Pozdro

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

remek a czegos ty się spodziewał po aluminiowym radiatorze, jak chcesz ciszę to kupujesz miedziaka puszczasz na 5v i masz ciszę, fredus jak byś był sprzedawcą to też byś każdemu oddawał pieniadze za używany towar z widocznymi śladami użytkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

fryzjer

fryzjer to na procka :wink: pozatym wystarczy jakby Pentagrama kupił bo tam wszystko pasuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...