Skocz do zawartości
Graham_Hayes

Sekwencja filmowa ktora naprawde potrafila wyryc sie na ...

Rekomendowane odpowiedzi

-Scena z "Tożsamości Bourne`a" gdy ten zlatuje z zwlokach agenta klatka schodowa, w locie pakuje kulke typowi a po upadku wijac sie z bolu przeladowywuje pistolet

Mozna po polsku? :wink:

 

Kaeres, apropo ciszy pamiętasz tę scenę z "2001: Odyseja kosmiczna" spacer w przestrzeni i rozpaczliwa próba powrotu. Można powiedzieć że tam naprawdę "słychać" ciszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, było tych scen.

 

Mi w pamięć zapadły szczególnie 2:

 

* Snatch - scena pod koniec jak Bricktop puka w okienko samochodu i ciąg dalszy :)

* Trainspotting (właściwie cały) a szczególnie sceny: z prześcieradłem; z czerwonym dywanem; przed "wejściem na górę" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy a ja raz jeden w życiu rozpłakałem się na filmie, w wieku jakichś 6 lat jak jacieś żule rozwalały bardzo miłego robota o którym był film :lol: Oczywiście później ktoś ich złapał, jego naprawił i wszystko było z happy endem :P

"Krtókie Spięcie 2" ten film sie nazywał i to był jeden z moich ulubionych filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator 2- cały film łącznie z dialogami- wszystko mi zostało w pamięci- początkowe 10 minut oglądałem z 1000 razy, jak ta woja z robotami arghhhhhh!!! I te intro z muzyczką- ciary!!!!!

 

Rozmowa Arnolda z Satanem w "I stanie się koniec" w domu :)

Arnold to Satana-"Myślisz, że jesteś taki zły?! Przy mnie jesteś zwykłą ciotą!!! " :D

 

Był taki film na HBO o kobiecie- nauczycielce umierającej na raka- masakra- ten film gnębi strasznie- popłakałem się aż, jak przez ostatnie minuty kobieta się wykańczała :(

 

Streets od Phidadephia - Tom Hanks umiera :(

 

Robocop walczy z ED 210 :)

 

Powrót Żywych Trupów 1- zarażony grabaż zdejmuje pierścionek, wchodzi do pieca i sie spala w krematorium :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Predator- tekst Arnolda do Predatorka- ,,You are ungly Mother Fucker" :D

 

I znowu Arnold :) -Commando- początek, jak Arnie idzie z tym wielki balem do domku 8O No i motyw- trzyma gościa nad przepaścią :

-No, teraz zginiesz

-Czekaj, mówiłeś, że zabijesz mnie jako ostatniego?!

-Kłamałem.

-AAAaaaaa ...jep!

.........

Dziewczyna mówi z samochodu

-Co z nim zrobiłeś?

-Puściłem go.

 

:P :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucam:

1. Lock stock and two smoking barrels - dziewczyna z karabinem :)

2. Enemy at the gate - jak płyną na łódkach do Stalingradu

3. Lost Highway - ostatnia scena i wiele przed nią :)

4. Requiem for the dream - końcóweczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZEREGOWIEC RYAN - pierwsze sceny na plazy Omaha w Normandii - normalnie ta scena wymiata

 

BLADE 2 - DISCO BANJO - szczegolnie moment gdy kamerka wyjezdza ponad glowe tego lysego wampira (w koalicji z Blade'em) i ten w rytm muzyki rusza glowa - muza wymiata - Vodoo and Serano - Blood is pumpin !!!

 

HELIKOPTER W OGNIU - moment jak opada smiglowiec

 

GWIEZDNE WOJNY - ATAK KLONOW - jak na arenie wyskakuje jakies 100 Jedi i sie naparzaja z robotami (az sie serce krajalo jak umierali :()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żywot Briana piosenka finałowa

zabójzy królik i czarny rycerz z Grala

Gość z siekierą i Pin Floyd w tle czas apokalipsy

Sceny ze starego testamentu i alex tańczący deszczową piosenkę w Mechanicznej Momarańczy

Klimat odysei 2001, oglądałem gdy byłem gó_wniarz), potem zasnąć nie mogłem

zdjęcie na kominku w Lśnieniu tym Cubricka a nie remake`u

sporo scen z gwiezdnych wojen szczególnie muzyka Johna Williamsa zwaliła mnie z nóg.

yellow submaine w całości

Rozbawił mnie Chicken run szczególnie postasć Ginger

teleturniej z Rejsu

w zasadzie to cały Rejs i Wniebowzięci

biurokracja w 12 prac Asterixa

i wiele wiele innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. film "siedem" widzieliście? Nigdy nie zapomnę miny tego mordercy jak detektyw (brad pitt) wyjmował głowę własnej żony z pudełka :D

2. Końcowa walka w filmie "Jackie Chan - Legend of drunken master" :)

3. Cały film "głupi i głupszy" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Scena z "Tożsamości Bourne`a" gdy ten zlatuje z

Mozna po polsku? :wink:

:lol:

Nie pouczaj bo gdybys mial do tego prawo (i ogladal ten film) - to bys zrozumial ze chodzi o "na" a nie "z".

 

UPDATE

Do ulubionych scen musze dodac jeszcze scene w lesie bambusowym (gdzie ukazuje widok w gore a pozniej przechodzi w poziom) w "Cienka czerwona linia" -> efekt w kinie mnie po prostu zmiarzdzyl. Zreszta tam bylo b.duzo dobrych scen. Motylek przelatujacy przez caly kadr w scenie bitwy, bodaj przy jakims wybuchu - to tezbylo dobre chodz pewnie przypadkowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aliens - sceny z sentry guns i końcowa walka

Matrix - scana w holu

Predator - jak Arnold z qmplami koszą dżungle

Star Wars - jak Vader mówi do Luke'a że jest jego ojcem

Ice Age PL :D - text "Dobra burak jesteś" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje typy to:

- Alien 1, moment gdy alien wychodzi z gostka gdy ten je :)

- Powrot zywych trupow (niepamietam ktora czesc) gdy jeden z zombie mowi do dyspozytora pogotowia "przyslijcie wiecej karetek"

- Eksperyment, jako calosc

narazie tyle jak mi sie przypomni to dopisze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 SEKUND - te dynamiczne sceny jak po kolei kroili te autka , scena jak Cage rozmawia z tym GT500 (jak widzieliscie film to wiecie o co chodzi) z ta fajna muza w tle - ogolnie caly film wypas

 

PITCHBLACK - jak ten wiezien (ten co mial wypolerowane oczy) staje naprzeciwko obcego i robi uniki zeby go nie zobaczyl

 

SZYBCY I WSCIEKLI - serce mi sie krajalo jak ostatnie sceny jak sie scigali tym Camaro '67 i Supra , i jak camaro sie przewrocilo

 

 

 

 

hehe jak najdzie mnie wena to jeszczae cos dopisze ..... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIGHT CLUB(Podziemny Krąg) - pierwsza bójka na zapleczu sklepu czy tam stacji benzynowej jak Pitt oberwał po uchu :lol: i jeszcze parę scenek - meble z IKEA i opis wybuchu w mieszkaniu...

Human Traffic - koleś z wiadomości,który nawija o dyskotekach i po chwili sam wkręca się w muzę lecącą w tle...,rozmowa przy stoliku podczas dzielenia ścieżek amfy...

Ghost in the shell - scena walki z tym takim robotem opancerzonym, w której wcześniej śmigłowiec przestrzeliwuje szklany dach...muzyczka niesamowita...

Pi-scena w której są pokazywane te wszystkie spirale - na kawie,dym papierosowy,galaktyka-muza wymiata w tym filmie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranowski

requiem for a dream

Pi

STALNEY KUBRICK - najlepszy reżyser w historii kina

Odyseja kosmiczna 2001 - ostatnie sceny

mechniczna momarańcza( film masakra, brutalny, ale z pzreslaniem.) - caly film

pełen magazynek - trufny, ale pozostawia ślady w psychice - ostatnia scena w kinlu obozu

lśnienie- niby nie straszny, ale.... no wlasnie - sceny z dziewczynkami

Dr. Strangelove - śmieszny, bo prawdziwy, przez co i straszny - ostatnia scena

oczy szerokio zamknięte( niestety niedokończone przez niego) ale itak dobre - oczywiście przed lustrem:-)

 

TRzskalski

Edi - scena jak wiezie ediego do szpitala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą sceną moim zdaniem jest kiedy pies(nie pamiętam jak on miał na imie) w men in black 2 śpiewa piosenke "I will survay" z głową wystawioną przez okno samochodu :D

 

niesamowite są sceny w filmie xXx(triple X)a najlepsza jest wtedy jak głowny bohater skacze corvetą burmistrza z mostu :twisted: a potem jak gdyby nic rozkłada spadochron i bespiecznie ląduje na ziemi :D(corveci nie udało się bezpiecznie wylądować :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, cięzko sobie przypomnieć:

- "Władca pierścieni" cz.1 fragment w morii - scenerie

- "Par Jurajski" cz.1 niezapomnane wrażenia z kina - cały film

- "Obcy" - wszystkie częsci - trudno mi przytoczyć konkretne sceny

 

Pewnie wiele innych, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...