Skocz do zawartości
ath

Titan Quest

Rekomendowane odpowiedzi

LOL, przeciez ta gra sama prowadzi jak po sznurku.. Teraz Ci nie powiem jak sie idzie do Aten, bo nie pamietam /skonczylem gre, a nie zaczynalem drugi raz na wyzszym poziomie/

 

Zajrzyj do Quest Loga moze?

 

Quest log nie zawiera zadnych info ktoredy do Aten. Nie gram w rpg od wczoraj (ukonczylem wszystko co mozliwe w AD&D oba diablo sacred FF itp itd poprostu jestem fanem cRPG) i wiem jak sie w nie gra najpierw quest log, dziennik itp itd potem mapa dookola i w kazdym zakatku ale na ta gre mi to nie pomoglo.

 

Co sie tyczy artefaktow smieci i znikajacych textur to naprawde macie problem u mnie gra (v.1.08) idzie wrecz przepieknie. Sprobujcie ze sterami do grafy i plyty ja mam 84.21 do GF i najnowsze do nForce4X. Gram ja i moja dziewczyna i zadne z nas nie mialo zadnej wysypki, braku tekstrur, artow wogole bez zarzutu. Gram w 1024x768 wszystko max AA tylko shadows na medium ze wzgledu na 128MB na karcie.

 

 

Dobra po klopocie wreszcie dotarlem do Aten musialem troche pobladzic w jaskini Gorgon`s Queen.

Edytowane przez Mery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie. Chodzi mi o miejsca gdzie można się teleportować jest 8 miejsc chyba. Tylko tyle? Czy to już wszystko? Czy może jest coś takiego jak drugi,trzeci akt itp. ?

Pozdrawiam

Masz Greece, Egypt i Orient, więc chyba w każdym będzie te kilka teleportów.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a oritneuje sie ktoś jak wygląda ta gra w mp? Czy gra się tą samą postacią co w SP czy jest coś w rodzaju battle.net?

Grasz ta sama co w SP tylko w coop i poziom trudnosci wzrasta w zaleznosci od ilosci graczy (max 6)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz dobrze pobladzic w jaskini Gorgon`s Queen w niej jest wyjscie na droge do Aten

no juz sobie poradzilem .problem byl w tym ze ono bylo nie widoczne dopopki sie do niego dosc blisko nie podejdzie dlatego byl klopot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarlem dzis do Egiptu i powoli zaczyna w tej gierce wiac nuda. Nawet dla mnie zagorzalego fana wszelkiej masci cRPG ten jest poprostu smetny. Spodziewalem sie jakichs nowinek w nowym akcie a okazuje sie ze sprzet ktory mam ze soba od Grecji jest lepszy od tego ktory mozna tu znalezc, przeciwnicy to w zasadzie te same okazy tylko w innym kolorze i inaczej nazwane :/. Boss na koniec pierwszego aktu (najpierw minotaur, potem czarodziej Telkine) byl cienki jak zadko w rpg (spodziewalem sie walki na miare starcia ze smokiem w NWN ale marne moje nadzieje) czarodziej pekl w moment kosztowalo mnie to 3 health potion i jedno przywolanie Core Dwellera. Slabo. Pobiegam jeszcze troche po Egipcie jesli sie to jakos nie rozkreci to UnInstall Shield Wizard wystartuje i po zabawie. Podrawiam.

 

(Amplissa 17lvl Conjurer=> Summoning Core Dweller(lvl5)wzmocniony siła ognia(2lvl) i umiejętnoscia podpalania kawalka ladu(4lvl), miota Fragmented(3lvl)Volcanic Orb(9lvl) i zadajaca obszarowe obrazenia od ognia(4lvl) granie taka postacia jest wrecz banalne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. zwała że MP to ta sama postać co w SP - nie kupuje

2. gra mi się podoba i to bardzo, praktycznie taka sama jak Diablo 2 - więc nie wiem dlaczego niektórzy piszą że nie podoba im się TQ a D2 tak ...

3. narazie nieoceniam całości gry bo jej nie przeszedłem - chce dojść do Chin tam się okaże

4. ciągle gadacie o minusach a najfajniejszym plusem jest scenariusz :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mery to jest poziom normal, jak w diablo 2 jakbys nierozwijal postaci to i tak wygrasz, ja ukończyłem Epica, i jest o wieeele trudniej, trzeba miec dobrze dobrane skille i przedmioty, a legendary to istne piekło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mery to jest poziom normal, jak w diablo 2 jakbys nierozwijal postaci to i tak wygrasz, ja ukończyłem Epica, i jest o wieeele trudniej, trzeba miec dobrze dobrane skille i przedmioty, a legendary to istne piekło.

Mowisz jak w D2?? ok to w D2 przejscie Mefista lub Diabla Czarodziejką lub Barbarzynca (na normal ukonczylem tymi klasami) to niezla jatka a jeszcze wieksze wyzwanie zatluc Listera Oprawce (przed samym Bhaalem) przy uzyciu dwoch toporkow (Bhaal padl jak dziecko w przeciwienstwie do Listera). Wiec pytam czy nie powinno byc troszke trudniej?? Moze i latwa gra sie sprawdza dla poczatkujacych ale dla starych maniakow rpg to zakladaja zawsze poziomy w stylu Epic i Legendary tylko zanim tam dotre to z nudow umre. Jestem bardzo zadowolony z TQ oprawa audio-video scenariusz stabilnosc itp itd wszystko cacy tylko to wszystko zaczyna blednac jesli ktos przechodzi juz entego rpga brak polotu i fantazji na dluzsza mete.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba odkryłem po co jest save - po to że jak Cie wywali z gry czy coś to ci zapamiętuje mape. Nie wiem tak mi się wydaje że to jedyne logiczne rozwiązanie...

Pozdro

Wogole nie uzywam opcji save i mapa jest wiec to napewno nie po to. Jakis zbedny babol przeciez load robi sie z wczytaniem postaci wiec po co save jak przy kazdej rebirth fountain i wejsciu na nowy obszar jest auto save. (jeszcze przy awansie na wyzszy poziom, zabiciu bossa i skorzystaniu z teleport stone i kilku mniej waznych sytuacjach, ogolnie mnostwo auto save sie robi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi całkiem nieźle chodzi gra na 1.08. Wywaliła się tylko raz, ale się zasavowała więc bez tragedii. Czasem, po kilku godzinach gry, rozwalają się tekstury (np. tło mapy i ekwipunku robi sie przezroczyste, wywalają się jakieś krzaki na ekranie), ale moge spokojnie wyjśc z gry i włączyć ponownie.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Niezła akcja z tym Silk Road w 3 akcie. 12tys. km w pół godziny :D Trochę ją skrócili, ale nie będę narzekać, zawsze odmiana lokalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo gra jest wypas ale mam problem kiedy dochodze do 4 poziomu i daje save wychodzi z gry i na dodatek trace postac nie weim o co chodzi u mojego ziomka zainstalowalem TQ i chodzi jak ta lala ale lagusy sa maxymalne ale przynajmniej chodzi a u mnie nie da rady nie mam ani lagow ani nic gra chodzi plynnie ale jak saveuje?? :P to gra wychodzi moze cza jakiegos patcha sciagnac alboco plax help

Edytowane przez hamtaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ratujcie! Zdobylem gierkę instaluje, daje nowe patche ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m a już po krotkiej chwili grania wszystkie litery zamieniają się w bezkształtne białe plamy a ekwipunek staje się przeźroczysty :-| ściągnąłem nowe stery ale nie pomogło . help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogralem z godzine. Zadnych zwisow czy wyjsc do windy, wersja 1.08.

Duzo gralem w d2, na multi, battlenet, nawet w mody juz pozniej. Troche brakuje jakichs buildow, bo samemu ciezko wymyslec postac bez wielokrotnych prob ect.

Zadowalajaca ilosc fps i plynnosc uzyskuje przy 1024x768 wszystko i na high, wylaczone aa.

Gra ktos wojownikiem (warfare / defense, albo warfare / earth ) i jakies fajne skille masowego razenia? :wink: Chodzi mi glownie o podstawe postaci, bo pozniej na wyzszych poziomach (jesli mi sie nie znudzi) bedzie kombinowanie, ale zeby poprostu nie trzeba bylo grac od 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem warfare + storm, z ciekawości bo nawet na E3 polecał gość, który prezentował TQ :P i... naprawdę fajna kombinacja. Jestem w pracy, jak wrócę to wrzucę może skrina ze skill'ami które doładowałem i w które warto ładować.... Jest fajny skill w storm, który działa na zasadzie 'active' zabiera 1 mana per hit. Dodaje on obrazenia od burz, ale to nie wszystko... Do niego dochdzą 4 inne, które dodatkowo dodają od cold'a itd :) Także można mieć naprawdę ogormny dmg z dobrą bronią i oczywiście szybkim atakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ratujcie! Zdobylem gierkę instaluje, daje nowe patche ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m a już po krotkiej chwili grania wszystkie litery zamieniają się w bezkształtne białe plamy a ekwipunek staje się przeźroczysty :-| ściągnąłem nowe stery ale nie pomogło . help!

Zdaje mi sie, że ten problem był na forum poruszany ale to może nie jest to:

 

You have to go to your My Documents Folder, My Games, Titan Quest Demo (C:\Documents and Settings\Yournamesaccount\My Documents\My Games\Titan Quest Demo)

 

in folder settings you will find options.txt

open it and rewrite this line:

language = your country name

to this

language = english

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest to. Też tak mam co jakiś czas i wystarczy wyjśc do menu i włączyć ponownie, nie przeszkadza to tak bardzo (patch 1.08).

 

PS. Jakieś sposoby na okropne lagi, które występują przy grze przez LAN po hamachi?

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...