Skocz do zawartości
Graham_Hayes

BMW [BARDZO :PPP duzo grafiki]

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt, ulubione autko dresiarzy i tym podobnych cfaniaczków, ale najeździłęm się zwego czasu beemkami na tyle, żeby wiedzieć, że wole 10-tetnie BMW niż nowego fiata czy inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>o. Więc mam to w tyle i będę taim jeździł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez lubie sobie popatrzec na samochodziki jakimi sa bmw :D ale czy nie lepiej bylo wstawic linki do tej strony?? wyobrazasz sobie co powiedza o Tobie modemowcy?? ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to fajna bryka nazywa sie nazca c2 silnik 6 litrow od bmw jak widac jest to prototyp zrobiony na zamiowienie przez mistrza stylizacji giugaro .Z tego co pamietam to wyprodukowano tylko 1 prototyp . Jak chcecie pojezdzic to jest ta bryka w nfs 2 se :P A tak nawiasem to bmw odrzcilo projekt bo nie wchodzil za bardzo w ich plan marketingowy . Ja osobiscie czekam na reanimacje serii 6 . Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NASCA C2, M12 zwana to mial byc nastepca M1,szkoda ze jej nie produkowali. Ciekawe kiedy w koncu wypuszcza nowa serie 6 ,bo juz trzy lata temu slyszalem zapowiedzi, zeby jej tylko nie zbabrali tak jak nowe 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylem w salonie BMW i w samoochodzie za 120 tys pln ( BMW 320 td limuzyna) w tylnich dzwiach byly korbki do otwierania okien (grrrr) i radio z odtwarzaczem kaset ( zmieniarki CD tez nie bylo). To juz skandal, w tak drogim aucie takie rzeczy?

Co do spasowania elementow i uzytych materialow to BMW jest super. Jak zapytalem sie sprzedawcy czemu sa korbki to powiedzial za na polski rynek korbki w tylnych dzwiach to standard bo wiekszosc kupujacych oszczedzan na tym elemacie ( na inne rynki europejskie nie) i elektyka na zyczenie. Jak ktos kupuje auto za 120 tys to chyba 500pln na elektryke go nie wzrusza chyba! A potem slychac ze wazne jest co masz na masce ( chodzi o znaczek). Jezdzi taki dres 3 litrowym bmw, a jak na stacje wjezdza to tankuje po 10 litrow ( dobrze ze nie gaz) i niema na ubezpieczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole AUDI

Moj braciszek mial A4 Quattro 3.0 V6 Tiptronic z bajerami i powiem ci ze duzo bardziej i ja i on wolelismy sie bujac jego stara, dobra Mazda 626 Cronos V6 2.5 (US)... to jest na prawde za....ste autko, szyberdach, biale wykonczenie wnetrza, po prostu luxusowa limo, a w AUDI sie siedzi nie wiele wygodniej niz w golfie... surowe to takie jakies..smierdzi szwabem (bez obrazy) ;]

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Nie powiecie ze brzydkie :)

UPDATE

Linki do fot bo cos nie dziala nie wiem czemu..

http://www.mazdacars.host.sk/cronos/626_95_w10.jpg

http://www.mazdacars.host.sk/cronos/96/626_96_b10.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do a4 to sie zgodze ale RS6 RS4(nowe) S8 i TT są zaj......te

No tak ale ty mowisz o samochodach nie realnych jesli chodzi o dobrobyt polskiego spoleczenstwa :) (no pomijajac TT) a ja mowie o w miare realnych modelach. Szczegolnie Cronos... tani jak barszcz (used).

 

RS6 i 4 nie wiem nie siedzialem i nie jechalem. TT mi sie kompletnie nie podoba, w srodku sie czujesz jak w czolgu a nie w aucie. I jezdzi sie tez tak sredniawo w/g mnie (jako pasazer, znajomy nie dal sie przejechac bo nie mam prawka :( ).

 

Poza tym rzecz gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graham, dodaj do nazwy topicu "piekło modemowca", albo coś w tym stylu, bo ja, choć nie na modemie, od 5 minut otwieram tą jedną stronę...

 

PS. Są szanse na stare logo, bo ja strasznie tą panią lubiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do a4 to sie zgodze ale RS6 RS4(nowe) S8 i TT są zaj......te

No tak ale ty mowisz o samochodach nie realnych jesli chodzi o dobrobyt polskiego spoleczenstwa :) (no pomijajac TT) a ja mowie o w miare realnych modelach. Szczegolnie Cronos... tani jak barszcz (used).

 

RS6 i 4 nie wiem nie siedzialem i nie jechalem. TT mi sie kompletnie nie podoba, w srodku sie czujesz jak w czolgu a nie w aucie. I jezdzi sie tez tak sredniawo w/g mnie (jako pasazer, znajomy nie dal sie przejechac bo nie mam prawka :( ).

 

Poza tym rzecz gustu.

TT może fajnie wyglada ale jezeli chodzi o siedzenie to mozna dostac klaustrofobii juz prosiak(911)ma wiecej miejsca. Wiem bo siedzialem w obu autach. Sam kiedys chcialem sobie kupic m3 (e36) smg :twisted: (rozcznik1995-1998).Ale jak zobaczyłem ile wieśniactwa sie wozi pod marka bmw to zwatpilem i wpadłem na genialny pomysł zeby sie wybrac do Belgi po jakies normalnie wygladajace auto ale za to z wypalem . I tak mam astre 3d ktora juz przytarłem nosa nie jednej beemce .Silnik od calibry turbo i 220 KM mowia za siebie przy wadze 1100 kg :twisted: . Włożyłem kase w tuning i wyglada o wiele orginalniej od golfow po przerobkach i innych aut jezdzacych po moim miescie . I powiem wam ze o wiele mnie bardziej cieszy to auto z tego wzgledu ze jest unikatowe.

 

P.S. Z tyłu na zderzaku mam napisane golf killer :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...