Skocz do zawartości
pwlj

Nowe Od Logitech-a

Rekomendowane odpowiedzi

Logitech na E3 poinformował, że rodzina urządzeń peryferyjnych z serii G zostanie rozszerzona o dwa nowe produkty Link TUTAJ [benchmark.pl]

 

Nareszcie jakaś mniejsza mysz od logi. Jestem pozytywnie zaskoczony wyglądem, rozmiarem i przewidywaną ceną. Miejmy nadzieję, że będzie bardziej dopracowana, aniżeli dzisiejsze laserówki....

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim najbardziej ulubionym kształtem Loga jest MX310, UltraX. Z myszki korzystam lewą ręką dlatego wszystkie inne konstrukcje są niewygodne albo wogóle nie da się z nich korzystać.

 

G3 ma kształt bardzo uproszczony i z pewnością jest skierowana do użytkowników o skromnym portfelu, leworęcznych, głównie do aplikacji biurowych.

 

Próbowałem na siłę przyzwyczaić się do mx500, ale nic z tego nie wyszło.

Za jakiś planuję zmienić UltraX na MX310 - ma gumowe brzegi i nie ślizga się w najgorętszych momentach :wink:

 

G3 ma identyczny kształt co MX300 tylko nowocześniejszą optykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G3 ma kształt bardzo uproszczony i z pewnością jest skierowana do użytkowników o skromnym portfelu, leworęcznych, głównie do aplikacji biurowych.

Mysz ta będzie skierowana do graczy. Chyba nieuważnie przeczytałeś, albo tylko obejrzałeś zdjęcia...

Laserowa mysz Logitech G3 opracowana specjalnie

z myślą o potrzebach graczy, zapewnia wysoką wygodę użytkowania zarówno osobą lewo- jak i praworęcznym. Urządzenie dostosowane jest do działania w ekstremalnych warunkach.

Podczas projektowania klawiatury G11 zrezygnowano z wbudowanego wyświetlacza, poza tym wyposażono ją we wszystkie funkcje dostępne w urządzeniu G15 w tym 18 programowalnych klawiszy (pozwalających graczom zastąpić złożone sekwencje naciskania pojedynczych klawiszy dotknięciem jednego klawisza) oraz w diody podświetlające przezroczyste znaki na klawiszach.

 

– Tak samo jak sportowcy przykładają wielką uwagę do sprzętu, który wykorzystują podczas zawodów, gracze także poszukują urządzeń, które posiadają wszystkie niezbędne funkcje – powiedział Ruben Mookerjee, dyrektor marketingu produktów z dziedziny rozrywki interaktywnej w Logitech. – Wielu graczy korzysta z naszych myszy i klawiatur, gdyż wygrana we współczesnej grze komputerowej jest często wynikiem reakcji szybszej o milisekundę lub ruchu dokładniejszego o jeden piksel.

Edytowane przez pwlj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech MX310? Czy my myślimy o tej samej myszy? Jakoś nie wykryłem żeby na brzegach posiadała gumę a mam tą mysz od roku jakoś.

Na zdjęciach boki MX310 są matowe dlatego skojarzyło mi się z gumą jak w wyższych modelach Logitechów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...