Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Wróciłem z szkoły (aż 6h w niej siedziałem rekort!!!), pogoda można powiedzieć żę ładana i niech się taka utrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj siedzialem tylko 2 ;) na rosyjskim bo pisalem poprawe.. a na angielskim mialem miec kartkowke.. a tu ktos bombki strzelil i kartkowki nie bylo ;) a ja niepotrzebnie siedzialem godzine wiecej w szkole :P oprocz tego w warszawie w miare cieplo... moze nie da sie chodzic w samych stringach po miescie ale bez kurtki sie juz da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nie leniuciach!e , jak przystalo na pozadnego studenta ucze ssie :) kolejna dluzsza chwila przerwy w sobote

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Oceny wystawione, nie za zimno ale mogł by być cieplej, zaraz wyjeżdżam i wracam w sobote-nie piszcie za dużo w tych dniach :) Powodzenia i miłego weekendu wszystkim życze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze szkole mam za soba ;) Tak wogle to dzis chyba jakiegos grilla zrobie... pogoda sie poprawia to trzeba wykorzystac dzien urlopu ;)

Tak samo sie zastanawiam nad grilem. Ale mam jeszcze jedna cicha opcje u panny ;) Może polacze te 2 rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lemon-Cola

Tak samo sie zastanawiam nad grilem. Ale mam jeszcze jedna cicha opcje u panny ;) Może polacze te 2 rzeczy

Znaczy sie - bedziesz cicho siedzial z panna przy grillu?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niom!

Nareszcie nowe logo jest :)

A i słyszałem glosy, że w tym topic'u za niski poziom merytoryczny jest! :D

Bo to powszechnie wiadomo, że poziom każdego liczącego się forum kształotowany jest na Oślej Łączce.

Niektórym to już się całkiem od braku poczucia humoru w głowach poprzestawiało.

Jeden luźny topic na całe forum ma świadczyć o jego merytorycznym poziomie :lol2:

W związku z powyższym proponuję rozpocząć dyskusje o fizyce kwantowej :rolleyes:

@Lemon - Cola

Myślę, raczej, że będzie smażył pannę z grila. Najpierw nadzieje... a co tam dalej już wiadomo :)

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj siedzialem tylko 2 ;) na rosyjskim bo pisalem poprawe.. a na angielskim mialem miec kartkowke.. a tu ktos bombki strzelil i kartkowki nie bylo ;) a ja niepotrzebnie siedzialem godzine wiecej w szkole :P oprocz tego w warszawie w miare cieplo... moze nie da sie chodzic w samych stringach po miescie ale bez kurtki sie juz da ;)

Bez kurtki to się chodzi już ponad miesiąc. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(aż 6h w niej siedziałem rekort!!!)

szkoda, ze tak krotko. wydaje mi sie, ze powinienes posiedziec kolejne 6h zeby popracowac nad ortografia ...

 

 

Sikorku: "gruba ryba" z twojego kociaka ;]

http://members.lycos.co.uk/sikorweb/mesa_k...ki/image034.jpg

a "ekstaza kocykowa" po prostu mnie rozwalila :D wogole koty i psy "żondzom" :] szkoda tylko ze moja mama nie lubi ani jednych ani drugich :(

 

a co do predkosci tego topicu to osiagnela ona predkosc 1387 postow na 7 dni, co daje 198,14 posta na dzień, czyli 8,255 posta na godzine

mam pomysla: zglosmy nowa jednostke do ukladu SI ;] od pomyslodawcy ;] nazywalaby sie 1 dżej czyli 1 post/h ;] bylbym slawny, wnuki by do mnie przychodily i sie chwaliły jak to ich topicy osiagaja predkosci z rzedy 15 dżejów :P a pogrzeb bym mial wiekszy, piekniejszy i lepszy niz sam marszałek piłsudski ...

ahhh rozmarzylem sie :P

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topik podobnie jak czat zaczynaja po[gluteus maximus]dac.TO napewno przez hl2 eo,przyznac sie :D Ja zarzz na piwko mykuś :D

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Topik podobnie jak czat zaczynaja po[gluteus maximus]dac.TO napewno przez hl2 eo,przyznac sie :D Ja zarzz na piwko mykuś :D

E niekoniecznie eo. Ja zaliczam zaleglosci, wlasnie skonczylem q4 - lacznie 5h grania, bardzo mi sie podobalo, o niebo lepsiejsze niz d3. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostala matma do poprawienia narazie mam 3 paly i 2 xD ale facet powiedzial ze musze pozytywni napisac spr ktory bedize w wtorek i poprwaic trygonometrie. I zdam :D Boze obym zdal bo jak niezdam to se pociacham zyly...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja Wam powiem ze jestem w stanie agonalnym... bylem dzisiaj w tylu miejscach na rowerku ze nie pamietam wiekszosci.. wiem ze napewno bylem na siekierkach i goclawiu... oprocz tego tyle zajefajnych miejsc jest do skakania w parku agrykola jest ze glowa mala... nie pamietam kiedy sie tak wyskakalem... oojj jutro zakwasy beda w ramionach.. poszedl bym sobie zrobic frytki ale nie mam sily wstac z fotela.. dobrze ze po drodze browar sobie kupilem :) zaraz wypijemy i mozemy isc spac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto nie zdal , przyznac mi sie tu, natychmiast !!

Ja na szczęście zdaje :D Chodź mam 4 dwóje :(

Ale jeszcze tydzień, coś się popoprawia :D

 

 

Boze obym zdal bo jak niezdam to se pociacham zyly...

Też już miałem myśli samobójcze :)

Powiedziałem rodzicom że się powieszę a oni na to żebym się uczył o_O

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja nie mam zadnej, wczoraj poprawilem chemie i mam chillout.

Choc musze byc na bacznosci bo jakis wredny nauczyciel moze sie czaic na mnie.

Ale natrzaskaliscie postow juz nawet ich nie czytalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E niekoniecznie eo. Ja zaliczam zaleglosci, wlasnie skonczylem q4 - lacznie 5h grania, bardzo mi sie podobalo, o niebo lepsiejsze niz d3. ;]

ja tez ale w matematyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...