Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Amd Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król

Rekomendowane odpowiedzi

Sry ze tutaj pisze ale nie chce zakładać zbędnego topica. Czy jest jakiś freeware'owy program mierzący temp CPU(ale nie everest) ?

speedfan, hardware sensor monitor,MBM i wiele wiele innych takze dolaczone do niektorych plyt glownych programiki firmowe (plyta CD od pl.glownej)

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

kupiłem w piatek sobie nowego 3000+ venice, jak myslicie, nowa seria, 16 tydzien, 06rok nadaje sie do czegos?? czy popełniłem najwiekszy błąd w swoim zyciu ze to kupiłem??

W sumie jeszcze nie tak drogo, 394zł za nowiutki w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w piatek sobie nowego 3000+ venice, jak myslicie, nowa seria, 16 tydzien, 06rok nadaje sie do czegos?? czy popełniłem najwiekszy błąd w swoim zyciu ze to kupiłem??

W sumie jeszcze nie tak drogo, 394zł za nowiutki w sklepie.

i co ?? przetestowałesz już jego możliwosci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to mój jest jakos z października 2005 i idzie na 1,55v na 2,600 :P na nizszych nawet nie chce mu sie słyszeć o odpaleniu xD

przynajmniej teraz :) wcześniecj było troche lepijj xD

1,55 tez styknie. Mam BT wiec nie powinno byc problemu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar kupować Venice'a tylko zastanawiam się na ile realnie bedę mogł go podkręcić... Myśle też nad wodnym chłodzeniem tylko niewiem czy to ma sens jak te procoesory się mało grzeją?

Kup sobie freezera 64, a jak juz ci zalezy na bardzo wydajnym chlodzeniu to kup BigTyphoon(na allegro za 120zł)i ci styknie do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro sprzedaja selekty, ktore sie kreca do 2900MHz, ale cena jest kosmiczna bo np 650-750zł. Tylko dla tych, ktorzy maja napeawde duzo mamony bo ja wole proca krecacego sie na 2500 i do tego dokupic np ramu. Duzo lepiej na tym wyjde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowaliście procki na ww.esc.pl ?? W Gralu nie kupuje bo tam PITer coś selekcjonuje :] Co myślicie o esc ?? Musze liczyc na szczescie, bo z kas tak srednio

 

PS> Pytalem sie arche_ i mówił że za 550zł moze sprzedać 3000+ krecącego się na 2.7Ghz przy 1.45v

Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowaliście procki na ww.esc.pl ?? W Gralu nie kupuje bo tam PITer coś selekcjonuje :] Co myślicie o esc ?? Musze liczyc na szczescie, bo z kas tak srednio

 

PS> Pytalem sie arche_ i mówił że za 550zł moze sprzedać 3000+ krecącego się na 2.7Ghz przy 1.45v

Moim zdaniem sklep godny zaufania, a i ceny ma niskie. SB X-FI za 339zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze ze nawet boxy juz sa przebierane:)

a najciekawe jest to że BOX musi/powinien byc ZAMKNIĘTY :) ktos sprzedający BOXa otwartego nie jako selekta ale jako zwykłego proca mogłbym mnie w pałke pocałować (no chyba ze o czyms nie wiem i się już rodacy nauczyli zaklejac BOXy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie boxy odpady pewnie ida do komputerowych zestawow sprzedawanych przez sklep - dlatego np ja w takim gralu sam bym nic nie kupil , zreszta kupujac rzeczy w normalnych cenach raczej unikam sklepow ktore wiem ze przebieraja np procki czy modowlane grafy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowalem boxa miesiac temu w proline i pudleko raczej naruszane nie bylo - plomby nie byly zerwane. Chyba, ze juz sie wycwanili i na to maja sposoby ;)

A co to za problem boxa otworzyc tak aby nie bylo widac ? :lol:

 

Twoj proc to faktycznie kupka - chyba jeden z najgorszych Venice jakie widzialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupic w arche niby selekty?? LINK

 

To, ze moga isc wiecej to chyba sciemka. To jest dziwne, ze nie maja dostepu do dobrego chlodzenia i napewno kazdy procek sprawdzili pod katem wiekszej podkrecalnosci-raczej by nie przepuscili procka, ktory moglby sie podkrecic do 2900mhz :D

 

Co Wy o tym sadzicie??

Pomozcie w wyborze czy warto doplacic te 5 dych.

 

 

EDIT>>gadam teraz z nimi i niby rzeczywiscie nie sprawdzali hmm...

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole juz w normalnym sklepie kupic z reki do reki.

@stergobor podkrecalnosc twojego proca jest tragiczna

Skad wiecie, ze jest traficzna - z sygnatury? Na mojej plycie jade spokojnie na 9*274 - pozniej Asrock robi problemy, bez moda nic wiecej nie osigane. Mam na razie boxowe chlodzenie, wiec nie przekraczam htt 250. Edytowane przez stregobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad wiecie, ze jest traficzna - z sygnatury? Na mojej plycie jade spokojnie na 9*274 - pozniej Asrock robi problemy, bez moda nic wiecej nie osigane. Mam na razie boxowe chlodzenie, wiec nie przekraczam htt 250.

 

No to oki :D Myslalem, ze to w sigu to max. A na jakim napieciu proca robisz 9*274.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...