Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

W tym moich kompów to jest aż ten A 64 @ 2.4 ;] Zresztą narazie to on odwala ponad 50% racu i TC także powiedzmy że jestem jeszcze górą ;] No i jak napisał KarVen to on liczy razem ze mną ;] A to jest już 100 racu więcej z jego sempa ;] Kszonek jak chcesz to ci mogę załatwić jakiegoś 1 kompa żeby liczył na twoje konto ale to za jakiś czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pieknie pieknie sie tu dzieje widze :D ludzie sie zbroja w nowe kompy a moj C2D stoi i sra pod siebie :/ cos z mobo nie tak niestety i plany z C2D trzeba bedzie odroczyc na jakis czas :/ zanim gwara sie zrealizuje itp itd to mina wieki :///

ROTFL Saimek, Ty czasem masz chociaż dzień żeby nacieszyć się sprawnym kompem, czy ciągle go składasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za roznica kto ma ile liczy sie team =) ja chce wyprzedzic Seti@Home Poland w RAC... no a za jakis czas w TC tez =) moze TOP 20 na swiecie jak sie uda ale to dalesze plany :]

no i dlatego napisalem bqi dla kazdego ;) kazdy wcieli kilka dodatkowych kompow i bedzie git. JA bede musial sie przejsc po internacie i troche poinstalowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF ? :| Koleś podłączony wczoraj wieczorem, ale potem coś kręcił i odinstalował, dzisiaj zainstalował od nowa (wcześniej poczyścił uninstallerem bqi) i teraz takie zonki >.< Co jest ? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie przgladałem statystyki SETI i jestesmy na ta chwile na 43 miejscu i 1-miejsce w Polsce jest juz w zasiegu ręki ;)

 

Przy okazji znalazłem takiego ASA :blink: http://setiathome.berkeley.edu/show_user.php?userid=6003

ma bardzo mało komputerów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF ? :| Koleś podłączony wczoraj wieczorem, ale potem coś kręcił i odinstalował, dzisiaj zainstalował od nowa (wcześniej poczyścił uninstallerem bqi) i teraz takie zonki >.< Co jest ? :|

niech jeszcze raz skasuje i zainstaluje na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka moja mała propozycja: Niemiec, wrzuć proszę ten oto obrazek do pierwszego posta, niech ludzie zaglądający tu wiedzą, że mają do czynienia z nie byle kim ;)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wspac

A jednak ;] Widać, że pogoniłeś procki na wyższe takty :D Teraz się muszę pilnować [; Ale myślę że miejsce 18/19 dam radę utrzymać, patrząc na to że olgierdo od paru dni nie liczy (czyt rac mu spada ;]) to raczej jest to realne :)

Co do tego pana z błędami... Zapytałem go jakiego ma procka ale nie zapytałem o socket... Powiedział że ma a64 3000+ to mu mówię zainstaluj SSE3, a tu sie okazuje że ma 3000+ na 754 ;] Czyli brak SSE3 ;] Już jest wszystko ok ;)

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wspac

A jednak ;] Widać, że pogoniłeś procki na wyższe takty :D Teraz się muszę pilnować [; Ale myślę że miejsce 18/19 dam radę utrzymać, patrząc na to że olgierdo od paru dni nie liczy (czyt rac mu spada ;]) to raczej jest to realne :)

Co do tego pana z błędami... Zapytałem go jakiego ma procka ale nie zapytałem o socket... Powiedział że ma a64 3000+ to mu mówię zainstaluj SSE3, a tu sie okazuje że ma 3000+ na 754 ;] Czyli brak SSE3 ;] Już jest wszystko ok ;)

mozna by powiedziec ze siedze Ci na plecach ;)

dzieki za przy pomnienie o tym s754 bo odruchowo wpakowalem se paczuszke przygotowana przezemnie z sse3 i cos slabo mi to liczylo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj siedzisz [; Tomcat już został w tyle ;) Celinka wykorzystała całą moc ;) Teraz potrzeba więcej hostów :) Tu ktoś pisał, że to i tak jest 1 team i liczy się cały rac itd, ale rywalizacja w teamie nikomu nie zaszkodzi :) ;]

Swoją drogą mamy fajny RAC 29790.13 Jakieś 2 dni i przekroczymy 30k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL Saimek, Ty czasem masz chociaż dzień żeby nacieszyć się sprawnym kompem, czy ciągle go składasz ;)

No wez sie nie smiej :P juz by bylo wszystko ok gdyby nie to durne mobo!! :> ahhhzzzzzzz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek, jeszcze 27 punktow i Cie przegonie :D

zobaczymy :P

 

//edit 5 godzin pozniej: juz 39 punktów :P

 

ehehhe :]

a ja nie zamierzam sie zatrzymywac :twisted2:

dajesz dajesz! dla dobra teamu ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakoś nikt nie zauważył, że pjesteśmy na 7 miejscu w seti@home w Polsce! A za 23 dni powinniśmy być na 6 :) Panie i Panowie z c2d brać się do roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczyścimy rankingi jak purem do naczyń :wink:

 

Nie che nic mówic,ale mamy dzienny i tygodniowy przerób większy niż ci na 1 miejscu :D

 

Czekam na nowe tematy jak bezsrensownie liczyć seti :]

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bawilem sie w O\C i mialem wylaczonego Boinca:)

ja tez siebwaliem i z 4,2 ghz zrobilo sie 4,4 :P od 10 minut licze dalej ;)

 

 

DO BOJU DRUZYNO!!!!!!!

 

idzie zima, wiec krecic, ah krecic maszyny ;]

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem mojego p3 odkręcić - Seagate przestał lubić wysokie PCI :(

Muszę uśmiechnąć się do tatusia, żeby swoją celinę 3.06 w robocie podpiął :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...