Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie panikuj :wink: , w każdy wtorek grzebią coś na serwerach. Kopie robią czy cuś :) . U mnie też nie odsyła.

 

BTW: Na dniach będe miał 20k punktów :gitarzysta2: .

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj :wink: , w każdy wtorek grzebią coś na serwerach. Kopie robią czy cuś :) . U mnie też nie odsyła.

 

BTW: Na dniach będe miał 20k punktów :gitarzysta2: .

A ja mam 11k mimo tego ze juz nielicze.

Łykasz jak pelikan :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie Boinc nie moze mi odeslac danych na serwer

 

2006-09-05 19:12:21|SETI@home|Started upload of file 07my06aa.21729.5664.1028410.3.246_2_0

2006-09-05 19:12:38||Project communication failed: attempting access to reference site

2006-09-05 19:12:40||Access to reference site succeeded - project servers may be temporarily down.

2006-09-05 19:12:42|SETI@home|Scheduler request failed: couldn't connect to server

2006-09-05 19:12:42|SETI@home|Deferring scheduler requests for 2 hours, 14 minutes and 47 seconds

2006-09-05 19:12:44||Project communication failed: attempting access to reference site

2006-09-05 19:12:44|SETI@home|Temporarily failed upload of 07my06aa.21729.5664.1028410.3.246_2_0: http error

2006-09-05 19:12:44|SETI@home|Backing off 1 hours, 32 minutes and 53 seconds on upload of file 07my06aa.21729.5664.1028410.3.246_2_0

2006-09-05 19:12:45||Access to reference site succeeded - project servers may be temporarily down.

Wiecie moze jak to naprawic albo co sie dzieje ??

 

4 probek nie chce odeslac :/

wtorek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bujaj się, dorwe Cie w szkole to zobaczysz KOCIE :lol2: . Jak jestes taki twardy to rzucam Ci wyzwanie: Wyprzedź mnie w RAC!

Spoko, pogadam tylko z Panem Piotrem, naszym kochanym adminem ktory zna bardzo dobrze moją klase....;]

Cos jeszcze? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pogadam tylko z Panem Piotrem, naszym kochanym adminem ktory zna bardzo dobrze moją klase....;]

Cos jeszcze? ^^

Nie ma problemu, ja też dodam "kilka" hostów dla dobra teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh a u mnie nie da rady podłączyć hostów w szkole, bo jest jakiś firewall wewnętrzny i za ch** blokuje wszystko [; Kumpel dodał dzisiaj a64 3000+ i axp 2.4k+ ;]

@Kinslayer

Gratki zrobienia 10k [;

@wspac

Gonie Cie ;) grzesiu też... Teraz z nim mam rywalizację 1 vs 1 :D Co update listy zmieniamy się pozycjami ;]

 

BTW zauważyliście, że wszyscy w top 20 mają powyżej 480 RAC'u ? ;] Z tego co pamiętam jakieś 2 tygodnie temu mając 300 RAC'u było się 20 [;

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh a u mnie nie da rady podłączyć hostów w szkole, bo jest jakiś firewall wewnętrzny i za ch** blokuje wszystko [; Kumpel dodał dzisiaj a64 3000+ i axp 2.4k+ ;]

@Kinslayer

Gratki zrobienia 10k [;

@wspac

Gonie Cie ;) grzesiu też... Teraz z nim mam rywalizację 1 vs 1 :D Co update listy zmieniamy się pozycjami ;]

 

BTW zauważyliście, że wszyscy w top 20 mają powyżej 480 RAC'u ? ;] Z tego co pamiętam jakieś 2 tygodnie temu mając 300 RAC'u było się 20 [;

 

A dziekuje, dziekuje :), Pne sie coraz wyzej, mysle ze jak rano wstane do pracy bede juz 13sty albo i 12sty :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie kicha :( Musiałem się pozbyć P4 3,2GHz i RAC pewnie poleci.A druga zła sprawa to płyta pod mojego E6600 się spóźnia ....

Ale ja tu jeszcze wrócę z ............ Conrołem ;)

Edytowane przez Madness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, może banalne pytanie, ale jak dołączyć drugiego kompa (rodziców) pod swój profil w seti?

 

Sorki jeśli było, ale nie mam czasu szukać, bo siedze na kompie rodziców, a na swoim nie mam monitora (w serwisie :( ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalujesz Boinc a potem podczas Konfigurowania wybierasz swoje istniejące konto. Zapyta cię o e-mail i hasło. Pozostaje przyłaczenie do projektu czyli podanie strony seti at home. I masz kompa zwerbowanego. Potem wiadomo optymalizacje coby szybciej liczył ;)

 

Cholender za długo się rozpisywałem :)

Edytowane przez Madness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, zaraz dołącze 2 masszyne (axp 1,4, 256 ram ;) ), szczerze powiem że seti zainstalowałem sobie kiedyś gdy mi się nudziło i licze do dziś, ale o żadnej optymalizacji nie mam, nawet nie wiem o co chodzi :lol: (nie bić ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh janio optymalka to podstawa... Dzięki temu 1 próbkę liczy do 60% szybciej... Poczytaj tutaj. ;)

Dobra, już się biorę za optymalkę (ale ze mnie lama :lol: ) ;]]]

 

Edit: Mogę zrobić obydwie optymalki pod mmx i sse na raz, czy tylko jedną z nich?

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A ja pomału, bez wiekszych problemów (tylko raz mi się komp zawiesił jak liczył próbke) pne się po drabinie ku samego szczytu ;)

Już zbliżam się do miejsca 60 B-) (Jestem dobry nie :P)

 

PS. Lubie sobie czasem troszke 'przetrzymać' próbke by później nie czekac na innych darmozjadów którzy liczą czasami próbki nawet i kilka ładnych dni a ja czekam aż ni RAC się zwiekszy :P Jeszcze dziś mam realną szanse uzyskać RAC na wysokości 10-12 punktów! Rulezzz :gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem optymalkę zgodnie z instrukcją na kompie rodziców pod SSE, nie wiem czy działa, ale w każdym razie liczy :P Na swoim niestety nie mogę bo tymczasowo nie mam monitora :( , ale jak dorwę to odrazu zrobię :D

 

Na sprzęcie - AXP 1.46, 256 ddr, fsb133, k7s5a, przy 0,5 % jest napisane że zostało jakieś 13:40 h, to normalny (po optymalizacji) czy nienormalny wynik jak na ten sprzęt?

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie duzo nie dadza... chociaz kto to wie :D ja czekam na mojego mobasa do 6400 i jazda :D dobrze idziemy w ogole pniemy sie w gore z RAC caly czas...

 

 

Raptor szaleje w ogole :D robi dziennie prawie tyle co Free :D Raptor przyznaj sie co tam podlaczyles za sprzet :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...