Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@banti

Graty za 1k RAC'u ;] Kiedy tyś to zrobił ;]]

 

A ja mam pending 2k ;] A rac 4k xD

 

EDIT:

A własnie ;]

Lord i eXecutorr 4.3k RAC'u ;O Nowe maszynki jakieś, czy procki ocnięte ;> Bo tak z dnia na dzień rac o 300 w górę [;

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich, którym nie gratulowałem i dzięki :wink:.

 

Natomiast o ile nic się nie spie%&oli, dzisiaj lub jutro przebijamy RAC 50.000 :blink: - skromne 233pkty jeszcze tylko brakują.

 

Więc do roboty Panowie, kolejny milestone w zasięgu ręki B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mię C2D wrócił :D Kumpel coś namieszał z czytnikiem kart i komp wylądował na serwisie (nie ma to jak plomba na obudowie...)

 

Potrzebujemy dobić jeszcze 5-6K żeby łyknąć Boinc@Poland [; I być pierwszym w całym RAC w PL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Cię nie widzę. Jesteś pewien, że dołączyłeś? Walnij profilaktycznie "Join" na stronie teamu (http://setiathome.berkeley.edu/team_displa...p?teamid=126291)

 

Kliknalem join i: You are already a member of PurePC.pl. Zaraz ponownie sprawdze statystyki. Po nocy liczenia oddalem dzis 433,17 kredytow. PO sprawdzeniu, niestety nadal jestem nie widoczny w statystykach. Zerkne jutro.

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko ok, widać Cię na 3. stronie. Najwyraźniej dodało dopiero po odesłaniu paczki wyników + 1-2h na aktualizację strony.

 

Optymalizacje też w porządku - teraz tylko zostaje liczyć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No muszę powiedzieć że jest bardzo zadowolony z nowego procka :P

 

W ~24h nabiłem RAC=50pkt. :P

 

A to bynajmniej nie granica O/C tego proca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych czasach liczenia i wielkościach próbek (raczej duże) Excel twierdzi, że możesz wyciągnąć RAC ok. 950 (zakładając kompa chodzącego 24/7). Jest o co walczyć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie, jestem uwzgledniony. Dostep do neta mam raz na kilka dni ale probki zawsze biore na 10, takze komp ma co liczyc. Laptop raczej chodzi 24h. Pod koniec grudnia robie przerwe, 2 tygodnie urlopu w gorach. Co tam do tego czasu policz moje Core Duo to odesle. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Przy obecnych czasach liczenia i wielkościach próbek (raczej duże) Excel twierdzi, że możesz wyciągnąć RAC ok. 950 (zakładając kompa chodzącego 24/7). Jest o co walczyć :wink:

To niech jeszcze policzy ile prądu mi zje komp i jak wysoki kredyt będę musiał <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie żaden skrypt - po prostu kilka kliknięć w Excelu i ot, cała filozofia.

(czas działania kompa na dobę / czas na 1 zdobyty punkt * liczba rdzeni)

 

Archiwum załączone do tego posta - wystarczy wypełnić żółte pola.

Pozdr.

RAC.zip

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, zgadzam sie, to już chyba granice możliwości tego Sempa. Ale czasy liczenia masz ładne, jednak nowe optymalki szaleją -pamiętam że wcześniej na Venice z podobnymi zegarami i crunch3rem było ok 10-11k sec. na dużą próbkę - u Ciebie jest nieco ponad 8k sec. Nice :wink:

 

Jeszcze jedna uwaga - w tym Excelu powyżej wpisujcie czasy i punkty za próbki RÓŻNEJ WIELKOŚCI! Wiadomo, że najefektywniej liczone są największe i jesli wpiszesz tylko wyniki z próbek 60+, to RAC będzie zawyżony. Po prostu wpisz w takiej proporcji małe/średnie/duże, w jakiej są faktycznie liczone na danym kompie - wówczas wynik będzie bardziej realny.

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...