Skocz do zawartości
tulip

Http://www.9200se.prv.pl

  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniacie wygląd www.9200se.prv.pl ?

    • dobry
      11
    • ani dobry ani nie dobry
      14
    • nie dobry
      26
  2. 2. Jak oceniacie merytorycznie www.9200se.prv.pl ?

    • wszystko co trzeba
      11
    • to co najważniejsze
      22
    • zdecydowanie za mało
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ukończyłem swoją stronke poświęconą karcie Radeon 9200se

 

Do utworzenia strony zainspirował mnie temat: Overclocking Radeon 9200se, którego notabene sam jestem autorem :)

 

Chciałbym, żebyście dopisywali tutaj swoje komentarze. Co chcielibyście abym jeszcze dodał na stronkę, co zmienił, a co może usunął.

 

Jeśli ktoś z was miałby ochotę stworzyć podstronę o określonej tematyce to jestem otwarty na propozycje. Oczywiście dane/nick autora znajdą się na stronie z odpowiednią adnotacją.

 

Podobnie jeśli ktoś ma materiały do galerii.

 

To co możecie teraz oglądać to szkielet bazowy - brakuje na pewno modyfikacji biosu i v-modów ale niestety z braku czasu (sesja happy days) nie dam rady w tej chwili wypracować więcej.

 

Jeśli ktoś chciałby opracować alternatywny arkusz styli to tez zapraszam.

Edytowane przez tulip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka wyglada tragicznie :D ale nie zrażaj sie :wink: .

Merytorycznie nie jest źle, ale musisz jeszcze ja rozbudowac.

IMO powinienes dac jakies tło zamiast koloru, zmniejsz czcionke bo teraz to wyglada jakbys chcial tym uzyskac wieksza objetosc, popraw tez tabelke.

 

pozdro i powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w niej może to co trzeba, lecz podanie tego w taki sposób może niektórych zrazić. Mnie nie zraziło, ale jednak coś layout'owi brakuje. Musisz go jakoś urozmaicić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszyłem czcionkę.

Tabelki żadnej nie ma ale domyślam się, że chodzi o menu na górze strony.

Proszę o cos bardziej konkretnego. Tło wydawało mi się dobre ale chyba na monitorach crt ma inny odcień (bardziej ciemne).

 

W miarę możliwośc podawawjcie konkretnie co i na jakiej stronie i jak chcielibyście, żeby wyglądało. (np "numer" koloru)

 

Tła obrazkowego nie robiłem celowo bo takie wydawało mi się bardziej przejrzyste i "ekonomiczne" ale może pomyślę nad czymś innym...

 

No i w grę wchodzi tylko css i xhtml 1.1 chyba, że ktoś poda mi na talerzu jakąś javę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wczytywałem się w treść bo mam x800xt pe, a nie 9200se :) ale mogę powiedziec ze niezaleznie od koloru, tła to graficznie strona wręcz nienadaje sie do publikacji.

Oprócz koloru tła zmieniłem jeszcze kilka detali:)

Mógłbyś napisać o co chodzi?? Bo do publikacji się nadaje, walidację przechodzi ale artystą nie jestem dlatego zbieram informacje od Was w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc teraz jest jeszcze gorzej. Zmień na stare tło tzn. niebieskie. Nie tędy droga.

 

Moim zdaniem nadaje się strona do publikacji i nie przesadzaj tutaj wirion. Trzeba nad nią popracować, ale będzie dobrze. Jest przecież wiele i powiem nawet bardzo wiele stron o gorszym wyglądzie, znacznie gorszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc teraz jest jeszcze gorzej. Zmień na stare tło tzn. niebieskie. Nie tędy droga.

 

Moim zdaniem nadaje się strona do publikacji i nie przesadzaj tutaj wirion. Trzeba nad nią popracować, ale będzie dobrze. Jest przecież wiele i powiem nawet bardzo wiele stron o gorszym wyglądzie, znacznie gorszym.

 

Poprzedniego tła nie usunąłem. Jest dostępne jako alternatywny styl dla tej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląd ubogi, ale wszystko jest czytelne. podstawowe informacje, troche braków, ale ogólnie ok.

 

No to ciekawe jak ocenisz to co jest teraz:)

 

Idąc za Waszymi poradami zmieniłem całkowicie kolorystyke strony. Poszedłem w kierunku bieli i szarości i raczej oszczędności w środkach wyrazu. Dodałem też 2 podstrony do działu chłodzenie.

Mam nadzieję teraz zebrać trochę przychylniejsze noty jeśli chodzi o wygląd strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie wlazłem teraz i moge powiedziec ze jest o niebo lepiej :)) jak nie o dwa :]

 

Wszystko stało sie barsziej czytelne, uporzadkowane a kolorystyka juz jaka wolisz, zeby tylko nieprrzypominala tła z windowsa 98 i zeby była jednolita, tak trzymac, brawo :P:P

Edytowane przez wirion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ertasystem pozwoiła tobie korzystać z ich zdięć ? :D

A czy muszę mieć ich zgodę? :D Podałem źródło więc wszystko jest zgodnie z prawem :D

 

 

YogiCk

Ja bardzo chętnie bym je wrzucił ale nie mam teraz czasu na zrobienie porządnej podstrony, a gołych linków też bym nie chciał podawać.

 

Podobnie ma sie sprawa modyfikacji biosu. Wiem, że musze to umieścić ale nie mogę się z tym wyrobić...

 

Co do kwiatka - ten kwiatek to właśnie tulip ;p (ang. tulip = tulipan)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kwiatka - ten kwiatek to właśnie tulip ;p (ang. tulip = tulipan)

Na tyle znam angielski zeby wiedziec co to oznacza (w koncu ma sie od czegos ta piatke z angielskiego na swiadectwie :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YogiCk

Te Twoje linki można zbić o kant d...

W jednym gość pyta się jak zrobic v-moda i nikt mu nie odpowiada, a inne nie działają.

 

Jeśli sam zrobiłeś v-moda to zapodaj fotki i krótki opis co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tulip: stronka wsio spoko, przejrzysta, w miarę ładna, czytelna... tylko zmień serwer bo ten chodzi masakrycznie wolno!

 

W "chłodzeniu" zmieniłbym te linki po prawej na jakieś zwykłe (z a:hover na inny kolor).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tulip: stronka wsio spoko, przejrzysta, w miarę ładna, czytelna... tylko zmień serwer bo ten chodzi masakrycznie wolno!

 

W "chłodzeniu" zmieniłbym te linki po prawej na jakieś zwykłe (z a:hover na inny kolor).

 

I właśnie o takie komentarze mi chodzi - zmień to i to w tym i w tym miejscu - i wszystko jasne:)

 

A proponujesz jakiś konkretny serwer?? Bo to moja pierwsza strona i w sumie nie bardzo się orientuję. Poza tym różne są warunki hostowania i jak się ma do wyboru kilkadziesiąt różnych to ciężko sie zdecydować.

 

 

YogiCK tak jak mówiłem 2 razy jest ten sam gość i nikt mu nie odpowiada - wątek umarł 16 maja 2005

Ostatni link to jest nasze forum. Pośrodku mam 2x "404 file not found"

Jeśli sam tego nie przeprowadziłeś to sorki ale w ciemno nie będę zamieszczał czegoś co może bardzo łatwo zniszczyć cudzą kartę graficzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&showto...dpost&p=2130188

 

Tu masz post ze wszystkimi linkami jakie poznajdowalem. Sorki ze to co tutaj podawalem nie dzialalo. Przyczyna prozaiczna - skracanie adresow przez forum. Jak je kopiowalem to tylko skrocona wrsja przeszla.

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...