Skocz do zawartości
h4ndstyl3

Jaki Dysk Wybrać Do 250zł Na Ata 133 Pilnie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Mam problem z wyborem dysku twardego, moje wymagania to 160GB i 8MB cache. Jak narazie zastanawiem sie nad: WD WD1600JB 160GB lub Samsung 160GB 8MB SP1654N co polecicie??? Albo moze ktos ma jakąs inną propozycje? Prosze o pomoc! Dziekuje

Polecam Samsunga ;) Jedne z lepszych HDD na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram poprzedników. Samsung robi jedne z cichszych dysków. Mój działał bezproblemowo do czasu jak zrobiłem spięcie na lini 12V przy włączonym kompie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#KiMR ja zrobiłem spięcie że iskry sie po całej obudowie rozeszły i wiatrak od grafy zawył jak głupi a uratowała mnie moja kochana zasiłka bo odrazu sie wyłączyła [dzieki Ci Boże za uziemienie w gniazdkach]

 

mam Seagate, nie jest głośny ale zato sie trzęsie [drży]. Samsunga tez mam, fakt cichutki ale straaaasznie sie grzeje... nie można ręki na obudowie utrzymać po 5-6 godz pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy miałem zasilacz Tracer 400. Super zasiłka ;) nic się jej niestało tylko dysk się sfajczył. U mnie też iskry poszły.

Edytowane przez KiMR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja kupilem Seagate'a od kolesia z allegro w baaardzo niskiej cenie (8 mb, 7200 obr. 160 gb) - 255 zl.

Dysk moge w 100% polecic, cichy, smiga szybko i nie mam z nim problemow.

 

http://allegro.pl/item107848835_samsung_16..._8mb_cache.html

Kupilem od niego, ale nie ten dysk tylko Seagate'a - zapytalem sie czemu takie ceny w miare niskie, to koles odpisal ze ma hurtownie :)

 

Aftershock - mi sie nie trzesie, trza dobrze dokrecic.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

HDD: 160 GB Seagate Barracuda 7200.9 ST3160812A

Mam taki sam ale na sataII i polecam, cichy i chłodny, ale zarazem szybki :) Polecam też dlatego że ma jeden talerz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...