Skocz do zawartości
JejoX

Jaka Mobo Do 350zł S.939 Pci-e

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Jakie MoBo kupic do takiego sprzetu: podkrecony do 2,6Ghz.

 

Athlon64 3000+ venice

2x512DDR-dual

GeForce 6800gs

 

http://www.apollo.pl/store/show_detail/10/15421 Asus A8N-E nForce 4 ultra

 

 

http://www.apollo.pl/store/show_detail/10/20438 Asus A8N-E nForce 4 SLI

 

http://www.apollo.pl/store/show_detail/10/19703 Gigabyte GA-K8N-SLI

 

 

lub jakis Asrock???

 

http://www.apollo.pl/store/show_detail/10/19998

 

 

http://www.apollo.pl/store/show_detail/10/23770

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Będziesz podkręcał?? Ja polece asrock dual sataII bo można potem łatwo przejść na am2 ;) Albo epox 9npa3+.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz podkręcał?? Ja polece asrock dual sataII bo można potem łatwo przejść na am2 ;) Albo epox 9npa3+.

 

tak w granicach 2,6Ghz mi wystarczy w zupełnosci.Dodatkowo bede tez czasem grał wiec cos co by sie do tego nadawało.Jakos nie jetem przekonany do Uli-gdzioes nForce 4 do mnie bardziej przemawia.Ale jęsli jest tyle osob ktore zachwala Asrocka-to moze sie skusze.Tylko że ja napewno nie bede robil na nim modow.

I czy to nie tak jak mieć silnik porshe i wsadzic go do malucha???

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

Kup Epoxa będziesz miał super płytkę do OC i bardzo dobrą jakość wykonania. Do tego 36 MSC gwary.

 

Swoją wypowiedź opieram tym, że codziennie podkręcam kompy na tych plytkach i nie mam z nimi żadnych problemów. Ich cena to 336 zł. Czyli nie jest zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Asrock bezkonkurencyjny ? Żartujesz sobie? Za ~400zł masz DFI LP NF4 Ultra-D która jest jedną z NAJLEPSZYCH płyt pod S939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm w sumie zalezy od funduszy

asrock 220zl

epox 330zl

dfi 400zl

wszystkie maja wady i zalety ale glowne

asrock - cena, agp, pci-e

epox - wysmienita cena/jakosc bardzo dobre OC

DFI - najlepsze OC ale czy warto dokładać tyle hajsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No od 330zł do 400zł nie jest tak dużo a lepiej... DFI nie tylko dobre o/c ale też wydajność spoko, a o wyglądzie nie wspomne :P (mnie ważne)

 

EDIT/ Jak bierze 3000+ Venice to jak nie weźmie DFI to zabije potencjał venicka...

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT/ Jak bierze 3000+ Venice to jak nie weźmie DFI to zabije potencjał venicka...

Co to za brednie ? W jakim sensie zabije potencjal ? Twierdzisz, ze to jedyna plyta na ktorej mozna podkrecic procesor ? :blink:

 

hmm podsumujmy

venice 3000 za 400zł

dfi 400zł

lub

Opteron 144 za 700zł

asrock dual sata 2 za 220zł

troszke drozej ale proc o niebo lepszy. takie drobne odejscie od tematu.

pod warunkiem, ze kogos podniecaja punkty w 3dmarku i wynik liczenia superPi :wink:

Edytowane przez SlowsilVa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

100zł dołóż i masz lepsze Lanparty. Nie tweirdze że się nie da, ale na DFI kręci się tego potworka najlepiej i najskuteczniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no taki proc to przede wszystkim do gierek i większy komfort pracy wyższa klasa.

Roznica miedzy Sempronem wyposazonym w 128kb L2 a Athlonem z 512kb w grach jest dosc znikoma - uwazasz, ze miedzy Athlonem a Opteronem jest ona juz odczuwalna i warta tych dodatkowych 300 zl?

 

100zł dołóż i masz lepsze Lanparty. Nie tweirdze że się nie da, ale na DFI kręci się tego potworka najlepiej i najskuteczniej :)

Rozumiem jesli ktos podkreca ekstremalnie - ponad 3GHz - wtedy najwyzsza jakosc sie liczy i ciezko znalezc cos lepszego od DFI. Ale do codziennego uzytkownania, 'lekkiego' o/c (np 2.6GHz)- po co przeplacac ? Chyba nie dla wygladu ani dlatego ze LP jest elo ;) Spokojnie mozna wziac Epoxa lub zwykle Infinity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

mam pytanie co lepiej wziac? dfi inifinity sli czy epoxa? ceny podobne, do 350zl

 

p.s. to infinity ma sprawne czujniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Te płytki są porównywalne ;) CHyba kwestia poczytania jak się sprawują albo dozbierania 50zł do wiece czego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos poszuka linka z DFI lanparty Ultra za 400zł to ma piwo. Za taka elo :wink: cene nie ma Lp Ultra.

 

@Lechu1777 ty chyba z przyszlosci przybywasz?? :blink: Chyba, ze dla ciebie roznica rzedu 100zł to roznica typu bledy pomiarowego.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku już nie wspominam że praktycznie każdy opteron się kręci na standartowym V o jakieś 30-40% no potem to już praktycznie można do Fsa porownywać.

Ale jest az o 300zł drozszy. Nie mowie tu oczywiscie o takich typkach jak arche gdzie opterona sprzedaja za 850zl twierdzac, ze 2800mhz to super selekt :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...